Infrakom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane

Wolsztyn

Opinie o Infrakom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane

mała

niezbyt podoba mi się efekt pracy na rynku w kórniku iśtny bubel

kórnik88

paranoja!pawle tak jak piszesz w kórniku co rusz zrobiła inna ekipa a co pozatym ? wystarczy spojrzeć na efekt pracy przechodząc po rynku w kórniku kostki krzywo ułożone niektóre są docinane studzienki kanalizacyjne w niektórych miejscach zasypane drzewa które były sadzone na rynku w kórniku po większej wichurze poprzewracaly się razem z korzeniami a a tak pozatym mam jedno pytanie skąd firma infrakom wzięła tych pracowników!?chyba kwestia przypadku lub z bezrobocia pracownicy kompletnie nie mają pojęcia o pracach modernizacji rynku. wystarczy spojrzeć na zdjęcia na fb na stronie "jestem na nie modernizacji rynku w kórniku" a co pozatym kwestia prac zimą pracownicy dogrzewali się alkoholem w godz pracy

pawel85

średnio-widzac prace modernizacji rynku w kórniku niezbyt jestem zadowolony z pracy tej firmy co rusz inni pracownicy prace ida powoli

Zostaw opinię o Infrakom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infrakom Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane