Gra-Bud Gracjan Żejmo

Zielona góra

Opinie o Gra-Bud Gracjan Żejmo

xyz

Nie polecam, wykorzystują człowieka do granic możliwości, wynagrodzenie średnie a trzymają ludzi w delegacji nawet po 4 tygodnie . Dobry zakład na start dla młodych ludzi nie mających rodziny i swojego dachu nad głową, dla statecznych ludzi zdecydowanie nie polecam.

Obserwator

Wyzysk do granic możliwości, ogólnie dobre miejsce dla chcących pracować na czarno

myszka

pozdrowienia dla kierownictwa oraz ekipy z łowicza szczególnie dla bambusa oraz bobana lesera i pajaca firmy .

Nie polecam nikomu!!!!!! Wyzysk do ostatniej kropli potu! Żadnych dodatków praca non stop po 12-13 godzin dziennie wraz z weekendami! Oczywiście nie ma dodatków delegacyjnych ani za pracujące weekendy!! Trzymajcie sie z daleka!

maxloww

pracuje tam i powiem wam szczerze ze sa momenty ze jest ciezko i nie ma sie ochoty na nic... (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gra-Bud Gracjan Żejmo - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gra-Bud Gracjan Żejmo