Budromex Radom Emilia Podsiadła

Radom

Opinie o Budromex Radom Emilia Podsiadła

dostawca BLAZEJ

w odniesieniu do poprzedniego wspolpracuje z ta firma od samego początku nie na 3 tys ale 300 TYS i nie mam problemu naprawdę polecam

kuta
@dostawca BLAZEJ 19.10.2015 22:49

Szanowny Panie Dostawca. Miałem też nieprzyjemność mieć do czynienia z Budromexem. W sierpniu br zderzyłem się z głupotą prowadzącego roboty drogowe. Skutek był łatwy do przewidzenia- rozbita szyba w samochodzie plus cały przód do malowania. Niestety firma wypięła się na odpowiedzialność, więc zostałem z ręką w nocniku czyli bez odszkodowania. Będę szczerze zobowiązany za informacje na temat firmy Budromex. Z wyrazami współczucia poszkodowany.

prze
@kuta 11.11.2015 20:17

przemyslaw drogi Panie wpolpracuje z ta firma od dawna i zadnych problemów nie było przynajmniej nie takich jakich nie można by było rozwiazac widocznie to Pan zawinil a potem na innych zgania wiem co pisze nie znam tej firmy od wczoraj

dostawca

ale ściema - sprzedałem im materiał i nie zapłacili. za 3 tyś poszliśmy do sądu

STANISLAW

naprawdę polecam firma rozwijajaca się zarząd mily uczynny chętny do pomocy

piotr

dobry solidny pracodawca godny polecenia

grzegorz

witam serdecznie z czystym sumieniem moge polecic tego pracodawce zapewnia dobre warunki pracy i płacy dba o pracowników godziwie płaci i w terminie

Zostaw opinię o Budromex Radom Emilia Podsiadła - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budromex Radom Emilia Podsiadła