Chrobak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Chrobak

Sieniawa

Opinie o Chrobak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Chrobak

tomek

ja tak samo byłem pracownikiem do tej pory nie zostałem wypłacony za swoją prace .Praca tam to porażka praca po 10 godz bez nadgodzin urlopu ,tylko urlop bezpłatny udzielany kiedy pasuje pracodawcy . A szefowa jak mamy takich urzędników w Polsce to naprawdę wstyd że taka osoba nadal tam pracuje .Urząd Skarbowy w Nowym targu pani Krystyna Chrobak

nie polecam firmy same długi pracownicy nie wypłacani brak urlopów list płac o wypłatę trzeba się prosić szefowa daje tylko zaliczki.Praca bez ubezpieczenia.A szefowa urzędnik państwowy urząd skarbowy nowy targ

Zostaw opinię o Chrobak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Chrobak - Sieniawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chrobak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Chrobak