ZPUH Haldrom Roman Drozdow

Rybka

Opinie o ZPUH Haldrom Roman Drozdow

K.M

Ten Pan robi mi drzwi od.listopada 2015 roku a mamy juz lipiec. !! Ani drzwi ani nie chce oddać pieniędzy. Telefonu nie odbiera jedynie jak dzwonie z innego nr. Co zajade do niego albo się chowa albo obiecuje ze odda . Mhy odda.. Nie przejmuje się nawet ze sprawą trafia do sądu! Nie znam bardziej zaklamanej osoby od niego!!

klient

Witam, Przestrzegam wszystkich przed ta firma, schody porozklejaly sie po 2 miesiacach, podstopnie popekaly, mial przyjechac na poprawki, nie pokazal sie, nie odbiera telefonow!!!

klientt
@klient 01.06.2015 12:58

Witam znam bardzo dobrze sprawę Pana Romana Drozdowa chciałabym nawiązać jakiś kontakt. Bardzo proszę o komentarz wtedy moglibyśmy wymienić się adresem e-mail aby omówić całą sprawę.

Zostaw opinię o ZPUH Haldrom Roman Drozdow - Rybka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPUH Haldrom Roman Drozdow