Opinie o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza w Białystok

counter
5 1 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Co wchodzi w socjal Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza?

Tomasz Nowy wpis

wszystko ok

Mateusz Nowy wpis

Praca jak praca, wszędzie taka sama. Rozliczone tak jak było ustalone co do złotówki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Czy często w firmie Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Antek

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Mirek

Przestrzegam przed tą firmą.Praca na czarno, pracownicy z podbiałostockich wsi.Nie daje umowy , szukają silnych i (usunięte przez administratora) , nawet jak jesteś fachowcem to urobisz się jak koń bo(usunięte przez administratora) nie ma żadnych maszyn trzeba wszystko nosić ręcznie .(usunięte przez administratora).Tak jak ktoś chce (usunięte przez administratora) za darmo to zapraszam do tej firmy .

Klepacz
@Mirek

Dokładnie bo podchycą i mobing zgłoszą trzeba być wytrwałym i robić co wszyscy karzą

młody
@Mirek

Oj Panie Marku , a mówiłem że to nie komuna i pracować trzeba. Jedni mają premie inni wylatują .

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza?

młody
@Pytanie

A czego oczekujesz??

Jacek
@młody

Wiesz coś na ten temat? Też ciekawi mnie ta sprawa, myślę tutaj chociażby o karcie multisport, można liczyć na nią pracując w Bdt Białostockim Doradztwie Technicznym? Odpowiedz proszę, zależy mi na takich informacjach.

Tomek

@Pracownik jesteś zadowolony z małych stawek? to nielogiczne

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Hej, czy w firmie Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza płacą za nadgodziny?

Jest spokojnie .małe stawki.jestem zadowolony

Remek

@Dawid Balejko Mam wrażenie, że ten złośliwy wpis to wynik żalu a straconą pracą w dobrej firmie?

Dawid Balejko

Firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Polegająca na zatrudnianiu i poganianiu wschodniej siły roboczej, przez zaplecze ludzi z okolicznych wsi. Kompletny brak jakiej kolwiek wiedzy budowlanej w całym zarządzie firmy. Po drugiej wypłacie zrezygnowałem ze współpracy, za to w ramach podziękowania zostałem okradziony z 500zł... (sfałszowana odpowiedzialność materialna?? Na budowie gdzie wszystko idzie na czarno??? Tak to normalne) ... Dużo by mówić. Zapraszam zainteresowanych prywatnie. Okradają tam wszystkich, na różne kwoty. Pozdrawiam Sedecznie.

Budowlaniec

Odradzam! Wyzysk pracownika. Z wyplatami bywa roznie. 0 organizacji.

Tak8Nie

Zbyszek
@Budowlaniec

Jeśli na opoznioną wypłatę dostaje się 7.60na godzinę jako fachowiec(nie pijąc, nie palący tak jakoś wyszło) to oczym tu rozmawiać. Ponoć było fajnie dopóki nie zaczęli zatrudniać tych w białych kaskach na łeb na szyję i to mlokosów. Odradzam pracę w firmie bo można wyjść jak Zabłocki.

Maja
@Zbyszek

Rozumiem, że największym problemem jest wysokość wynagrodzenia, czy stawka różni się od tej, która jest wyszczególniona w umowie? Jeśli tak, koniecznie należy to wyjaśnić z pracodawcą. W swoim komentarzu odradzasz zatrudnienie w firmie, a może znajdziesz też jakieś plusy?

TakNie

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tak2Nie

Andrzej

Ja uważam ,że lepiej trafić nie mogłem i tyle w temacie.

Tak4Nie

jatoja

Popieram budowlanca.

Tak2Nie
Zbyszek
@jatoja

"Jatoja" - skoro popierasz budowlańca i wyrażasz zdanie że z wypłatami bywa różnie to miej czelność przyznać się do własnego nazwiska, chyba że tylko pieniactwem się zajmujesz. Pokaż mi jedną , chociaż jedną osobę która nie otrzymała wynagrodzenia na czas lub uważa że źle płacą !!.

Tak4Nie1

Paweł

Jak się wylatuje za picie, zostaje "obsmarować" firmę w internecie.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad