Adres: Al Jana Pawła Ii 59 lok. 48, 15-704 Białystok

0 0 10 5 1

Opinie o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza

Filtruj opinie po kryteriach:

Remek

@Dawid Balejko Mam wrażenie, że ten złośliwy wpis to wynik żalu a straconą pracą w dobrej firmie?

Dawid Balejko

Firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Polegająca na zatrudnianiu i poganianiu wschodniej siły roboczej, przez zaplecze ludzi z okolicznych wsi. Kompletny brak jakiej kolwiek wiedzy budowlanej w całym zarządzie firmy. Po drugiej wypłacie zrezygnowałem ze współpracy, za to w ramach podziękowania zostałem okradziony z 500zł... (sfałszowana odpowiedzialność materialna?? Na budowie gdzie wszystko idzie na czarno??? Tak to normalne) ... Dużo by mówić. Zapraszam zainteresowanych prywatnie. Okradają tam wszystkich, na różne kwoty. Pozdrawiam Sedecznie.

Budowlaniec

Odradzam! Wyzysk pracownika. Z wyplatami bywa roznie. 0 organizacji.

Tak8Nie

Zbyszek
@Budowlaniec

Jeśli na opoznioną wypłatę dostaje się 7.60na godzinę jako fachowiec(nie pijąc, nie palący tak jakoś wyszło) to oczym tu rozmawiać. Ponoć było fajnie dopóki nie zaczęli zatrudniać tych w białych kaskach na łeb na szyję i to mlokosów. Odradzam pracę w firmie bo można wyjść jak Zabłocki.

Maja
@Zbyszek

Rozumiem, że największym problemem jest wysokość wynagrodzenia, czy stawka różni się od tej, która jest wyszczególniona w umowie? Jeśli tak, koniecznie należy to wyjaśnić z pracodawcą. W swoim komentarzu odradzasz zatrudnienie w firmie, a może znajdziesz też jakieś plusy?

TakNie

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Tak1Nie

Andrzej

Ja uważam ,że lepiej trafić nie mogłem i tyle w temacie.

Tak3Nie

jatoja

Popieram budowlanca.

Tak1Nie

Zbyszek
@jatoja

"Jatoja" - skoro popierasz budowlańca i wyrażasz zdanie że z wypłatami bywa różnie to miej czelność przyznać się do własnego nazwiska, chyba że tylko pieniactwem się zajmujesz. Pokaż mi jedną , chociaż jedną osobę która nie otrzymała wynagrodzenia na czas lub uważa że źle płacą !!.

Tak4Nie

Paweł

Jak się wylatuje za picie, zostaje "obsmarować" firmę w internecie.

Tak10Nie

Zostaw opinię o Bdt Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza - Białystok

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie