Chempak Firma Handlowo-Produkcyjna

Brzesko

Opinie o Chempak Firma Handlowo-Produkcyjna

sprzedawca

Witam, ja pracuje juz kilka lat i nie ma powodu do narzekania, kasa zawsze jest na czas, nie ma chorego parcia na wyniki jak w poprzedniej pracy, stabilny pracodawca...

Pracowałem dłuższ czas w tej firmie i jedno moge powiedziec. Nie ma pracownika z niewolnika. 9 godzin dziennie praktycznie 6 dni w tygodniu i chore wymagania od pracownikow to poczatek wszystkiego.

klient0

pozbawiona kompetencji obsługa mająca czelnośc zignorowac kobiete w ciązy, totalny chaos na sklepie,

habusz52

jest jedną z najlepszych firm handlowych jaką znam

marta 357

Jedna prawda o firmie, wystarczy zapytać ludzi, którzy tam pracowali a jest ich całe mnóstwo średnia pracy 3 m-ce i aut, zadufane w sobie szefostwo razem z pseudo asystentką, totalna porażka. Pracownicy super, szkoda że nikt nie szanuje ich pracy tak normalnie po ludzku czasem wystarczyło by zwykłe dziękuje ale niestety. Dobra szkoła, uczy kadry dla konkurencji bo kto opuścił, ten wychodzi dużo lepiej ale jak to mówią nauka kosztuje 6zł na godzinę, 9 godz dziennie i tylko jedna wolna sobota w m-cu

Miranda

Co do postu wcześniejszego jeśli ktoś wybiera sie na rozmowę kwalifikacyjna do firmy "Chempak" niech najlepiej zasięgnie opinii obecnych i byłych pracowników firmy. Nigdzie nie ma tak że jest tylko super i nic złego się nie dzieje to nie byłoby normalne, są tylko firmy w których jest bardziej lub mniej wesoło.

Zostaw opinię o Chempak Firma Handlowo-Produkcyjna - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chempak Firma Handlowo-Produkcyjna