IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Opinie o IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Aktualność
Witajcie!

Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy.

Pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na konstruktywną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.

Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte przez administratora. Zachęcamy do wypełniania tego wątku pozytywną energią i szacunkiem dla wszystkich użytkowników.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół IDALIA
BD Nowy wpis

Pracuje w firmie już od 5 lat. Panuje rodzinna atmosfera w pracy i wzajemne wsparcie. Możliwość rozwoju i szkoleń. Szefostwo bardzo otwarte i zawsze można znaleźć wspólny język. Jeśli ktoś ma chęci do pracy to serdecznie polecam.

PK Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od ponad 7 lat, pierwszy raz spotkałam się z tak rodzinną atmosferą, wzajemnym wsparciem i zrozumieniem. Przychodzę do pracy z przyjemnością i nie wyobrażam sobie zmiany. Pensja jest zawsze na czas, warunki socjalne, wszelkie materiały do pracy zapewnione. Natomiast jak w każdym zakładzie trzeba pracować, starać się i rozliczać ze swojej pracy. Zawsze na początku jest ciężko, różnorodny asortyment, obowiązujące zasady działania, ale wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy dopytywać. Mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę.

Olisko Nowy wpis

3 lata w firmie jako PH IDALIA. Bywało ciężko, bo byłam nowa w tym zakresie. Walczyłam ze sobą i z dostosowaniem się do zasad... Personel pomógł mi w każdym calu. Firma rodzinna, współpraca rewelacja. Atmosfera domowa. Towar jest, a jak go zabraknie, jest zamawiany. Dogadanie, współpraca,relacja, dialog. Elastyczność na każdym poziomie. Kompromis,atmosfera, relacja. Pracować trzeba wszędzie.....

JJB Nowy wpis

Pracuję w firmie Idalia ponad 2 lata. Jest to najbardziej rodzinna firma w jakiej miałam przyjemność pracować w całym swoim życiu. Zespół przedstawicieli do którego należę jest super zgrany. Mimo, że mamy do siebie setki kilometrów, atmosfera jest wspaniała. Bardzo przykro czyta się komentarz Pana Dariusza, który nawet niestety nie próbował zaangażować się w relację. Sądzę, że sporo stracił, zapewne gdyby to zrobił, nie musiałby dziś narzekać na „trudne” początki. Każdy w ekipie, czy to przedstawicieli, czy dział biurowy, aż po zarząd firmy pomógłby bardzo chętnie. Na szefostwo zawsze można liczyć, bez słodzenia- tak otwartych, wyrozumiałych i ludzkich szefów nie miałam nigdy. Zawsze można dojść do kompromisu, porozmawiać i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Towaru multum, zgodzę się, ale traktowałabym to raczej jako atut. Reasumując, polecam pracę w firmie Idalia. Jeśli potencjalny kandydat ma chęć pracować a nie lawirować, będzie zadowolony :)

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa w firmie IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lidia

Jestem pracownikiem w firmie Idalia od 4 lat,pracuje na stanowisku PH. Z pelna odpowiedzialnoscia polecam tego pracodawce ,za przyjazna rodzinna atmosfere.Swobode pracy,wysoki poziom kulrury osobistej wlascicieli.

Alek_84

Firma stale się rozwijająca i rozbudowująca przez co jest sporo zmian, ale ogólnie atmosferę i warunki pracy można polecić.

Aktualność
Witajcie!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół IDALIA
Dareczek

Potwierdzam że firmie w ogóle nie zależy na pracownikach . Ja jako ph zostałem rzucony na głęboką wodę a wystarczyło puścić w towarzystwie doświadczonej przedstawicieli ( mają ogromny wybór towarów ) . To akurat pikuś ale zwalnianie za źle języki z sklepów bez dyskusji merytorycznej uważam za bardzo słabe podejście .

@Dareczek

Firmie zależy na pracownikach i na zgranym zespole. Niestety Pan Dariusz do tego zespołu nie pasował. Po to jest okres próbny, żeby sprawdzić jak ta współpraca się układa, a w tym przypadku się nie układała. Również informacje podawane przez Pana Darka podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazały się fałszywe. Życzymy powodzenia w znalezieniu swojego miejsca w innej firmie.

Aplikowaliście na Przedstawiciel Handlowy w IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Odlotowy kierowca zawodowy

Czy w najbliższym czasie będą przyjęcia na stanowisko "kierowca "?

Helena

Hurtownia widziałam, że w googlach jest chwalona przez klientów i ciekawa w sumie jestem jak praca obecnie może w niej wyglądać. Tu ktoś o przyjęcia pytał, sama ogłoszeń nie widziałam, więc po prostu od dłuższego czasu stały skład pracuje? A z ilu osób się składa i na jakich stanowiskach?

@Helena

Pojawiło się ogłoszenie na magazyniera z wynagrodzeniem niskim. Straszą, że Cię zwolnią, a umowę zlecenia nie przedłużają i z dnia na dzień pozostajesz bez pracy. Obiecują premię za pracę bez błędów, a i tak zawsze będzie jakaś pomyłka i po premii. Nie opłaca się iść tam do pracy.

Helena
@Były

aha a te błędy to jakie? co tu le podczas pracy można zrobić? jakie wszystkie zadania są do wykonywania tak właściwie?

@Helena

Praca polega na pakowaniu według zamówienia, jak się za dużo mylisz to nie przedłużają umowy i z dnia na dzień pozostajesz bez pracy. Pracowników którzy są dłużej też potrafią zwolnić. Jeżeli zaczynasz się buntować to straszą, że Cię zwolnią. Warto iść do takiej firmy? Chyba nie.

Ramzan
@Były

To prawda. Kilka błędów pojedynczych pojawi się i od razu zwalniają pracownika, któremu dają umowę śmieciową. Bez żadnego wypowiedzenia okresowego jest zwalniany i z dnia na dzień nie ma pracy. Jeszcze gorsze jest to, że jak jest nowy pracownik wdrażający się, to ma od razu wykonywać tyle samo zleceń co stali pracownicy. Jedyny plus jest taki, że jest możliwość wzięcia nadgodzin.

@czaja
@Ramzan

wybacz, ale to są same bzdury bez pokrycia w rzeczywistości, wszystko ma dwie strony medalu, ale nikt nigdy ot tak bez przyczyny nie zwalnia, nie jest prawdą też, że z dnia na dzień nie masz pracy, jak chcesz pracować i się starasz to nie ma możliwości aby cię ktoś zwolnił, a te "kilka błędów" bo chyba tak to nazwałeś, to czy zdajesz sobie sprawę, że te "kilka błędów" ktoś musi naprawić?? Ty kilka, ktoś kilka, jeszcze ktoś inny kilka i robi się kilkanaście albo kilkadziesiąt, a to później trzeba wyjaśnić, wyprostować co łączy się z dosłaniem towaru, pokryciem strat , brakami towarowymi itd. a za tym idą pieniądze, zastanów się czy ty chciałbyś zatrudniać człowieka, który ci generuje koszty/straty swoimi błędami??

@@czaja

Nowy pracownik powinien być na początku sprawdzany przez pracownika, który dlużej pracuje. Tego niestety tu nie ma. Masz pracować jak doświadczony. Czy to jest poważne? Nie warto zawracać sobie głowy i iść do tej firmy.

czaja
@Były

Tak ?? To pokarz mi taką firmę, że do każdego nowego pracownika jest przydzielony stary pracownik? Powiem Tobie, powinno być tak, że nowy pracownik jest przeszkolony i jak nadal czegoś nie wie to powinien sam dopytywać. Przepraszam, to ile masz lat skoro chcesz być sprawdzany na każdym kroku przez kogoś innego?? A Twoja odpowiedzialność za to co robisz?? Wybacz, jeśli nie potrafisz przeczytać dokumentu i spakować towaru według niego, to sorry ale czy w Idalii czy gdziekolwiek indziej to będziesz się skarżył i będziesz miał wymagania wyłącznie wobec innych a nie w stosunku do siebie.

M

Czy są przyjęcia?

Jarek

Mógłbym się dowiedzieć jaka jest stawka za godzinę na magazynie i od której do której jest praca ?

Sbwfr
@Jarek

Rok temu było ok 19 zł brutto. Jeżeli o godziny pracy. To nie ma tutaj stabilnych godzin pracy. Trzeba się liczyć z tym że wyjdzie się raz po 9 godzinach a raz po 13 godzinach. Wszystko zależy od tego ilu trzeba kierowców załadować na transport. Pozdrawiam.

@Sbwfr

ale nie ma też stabilnych godzin o których się zaczyna pracę ?

Widziałem ostatnio ogłoszenie tej firmy, czy ktoś mógłby podzielić się informacją nt. zarobków i atmosfery w tej firmie?

JKM
@Kandydat

Praca na magazynie w tej firmie nie należy do najwygodniejszych. Zwłaszcza na 2 zmianach kiedy trzeba zostawać dłużej żeby ostatniego kierowcę załadować i to nie jest zależne od osoby czy może wcześniej skończyć. Musi zostać po prostu. Czasami trzeba zostawać na 12 lub 13 godzin. Zarobki są nie najgorsze. Jak na Radom to jeszcze w porządku.

Zofia
@JKM

Przeważnie praca na magazynie nie jest tą najwygodnieszą. 2 zmiany też są ciężkie. Piszesz, że zarobki są nienajgorsze. A w firmie mają jakiś system premiowy lub dopłatę za nadgodziny?

Weronika

Czy warunki w hurtowni są sprzyjające dla pracowników? Szukam czegoś dla mojej mamy która jest na emeryturze, ale chcialaby sobie dorobić. Zależy mi żeby praca była chociaż przez polowe czasu w pozycji siedzącej żeby mama się mocno nie przeciążała

Irena

Tyle czasu nikt już nie pisał na forum Idalia. Ciekawa jestem, dlaczego. Naprawdę nic się nie zmienia w firmie? A jak wygląda kwestia wynagrodzeń na tę chwilę - są w porządku?

gość

Popatrz na twarze szefostwa, szefowej szczególnie. Potem posłuchaj. Potem zorientuj się, ilu odeszło i dlaczego nie chcieli w szambie siedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA - Radom

• Jak się pracuje w IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA