Opinie o Innmark Agencja Handlowa w Przemysl

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Innmark Agencja Handlowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Innmark Agencja Handlowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innmark Agencja Handlowa w Przemysl

Joanna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Od kilku tygodni w lokalnym serwisie widnieje ogłoszenie o przyjęciu do pracy. Czy ktokolwiek został przejęty? Jakie są kryteria zatrudnienia?

Piotr Nowy wpis

Opinie widać samych uzdolnionych pracowników, kto chce pracować to będzie pracował. Ważne że robota pod dachem i firma płaci na czas.

Anonim Nowy wpis

Na początku wszystko na czarno, stawka najniższa z możliwych mimo przekonań Mario że jest inaczej, później zależy od jego widzi mi się, albo pasujesz i dostajesz zlecenie albo nie i traktują Cię jak śmiecia do końcu okresu pracy dyktowanego przez pracodawcę. Dwójka szefów którzy sami nie wiedzą czego chcą, oprócz perfekcyjnej pracy. Na każdym kroku poganiają i dyktują jak masz pracować, patrzą na ręce i nakazują pracę w soboty, oczywiście ani trochę więcej płatną. Ogólnie odradzam i polecam szefostwu jakieś kursy zarządzania pracownikami i nabrać odrobiny szacunku do drugiej osoby.

Zoomem

Praca w miarę spoko ale pracodawcy to okropne sknery w porównaniu do innych firm to oni są nie do wytrzymania Zdecydowanie nie polecam tam pracy jeżeli chcesz zniszczyć sobie zdrowie bo warunki pracy są tragiczne to owszem można tam pracować ale w zimie na magazynie jest minusowa temperatura a w lecie nie ma czym oddychać a drzwi nie można otworzyć bo jak to szefowa mówi " towar pęcznieje" nie ważny jest pracownik towar ważniejszy

Zostaw merytoryczną opinię o Innmark Agencja Handlowa - Przemysl

• Jak się pracuje w Innmark Agencja Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Innmark Agencja Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Innmark Agencja Handlowa?

Innmark Agencja Handlowa