Anonim Nowy wpis

Na początku wszystko na czarno, stawka najniższa z możliwych mimo przekonań Mario że jest inaczej, później zależy od jego widzi mi się, albo pasujesz i dostajesz zlecenie albo nie i traktują Cię jak śmiecia do końcu okresu pracy dyktowanego przez pracodawcę. Dwójka szefów którzy sami nie wiedzą czego chcą, oprócz perfekcyjnej pracy. Na każdym kroku poganiają i dyktują jak masz pracować, patrzą na ręce i nakazują pracę w soboty, oczywiście ani trochę więcej płatną. Ogólnie odradzam i polecam szefostwu jakieś kursy zarządzania pracownikami i nabrać odrobiny szacunku do drugiej osoby.

Zoomem Nowy wpis

Praca w miarę spoko ale pracodawcy to okropne sknery w porównaniu do innych firm to oni są nie do wytrzymania Zdecydowanie nie polecam tam pracy jeżeli chcesz zniszczyć sobie zdrowie bo warunki pracy są tragiczne to owszem można tam pracować ale w zimie na magazynie jest minusowa temperatura a w lecie nie ma czym oddychać a drzwi nie można otworzyć bo jak to szefowa mówi " towar pęcznieje" nie ważny jest pracownik towar ważniejszy

Jak wygląda oferta u nich w firmie Innmark Agencja Handlowa w mieście Przemysl? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Innmark Agencja Handlowa - Przemysl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Innmark Agencja Handlowa
0/5 Na podstawie 0 ocen.