Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc

Opinie o Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc

anom

Złodzieje i krętacze

Juzek

Patlogia nie płacą.Telefonów nie odbierają.Oszuści,oszuści,jeszcze raz oszuści.Kłamstwo za kłamstwem kłamstwo pogania.z daleka od nich.

Cała ta rodzina to jeden wielki wałek. PiotRuś szulc Aleksy szulc (ich ojciec który doskonale nauczył kłamać obydwóch synów ) no i tomus. Pamiętam jak Piotruś chwalił się ze będą mieli to i tamto coraz to nowe bajki wymyslal haha drezyne miał kupować itd. Masakra jeszcze na święta nie powyplacali pieniędzy ludziom juz 2 miesiące to trwa. Zanim ktoś się będzie chciał przyjąć e tej firmie radzę poszukać innej.

dnoiwodorosty

nie płacą pracownikom, dostawcom ani podwykonawcom ! ludzie masowo się zwalniają, a szefostwo zatrudnia kolejnych obiecując złote góry aby tylko przytrzymać przez miesiąc, dwa. firma ciągnie z miesiąca na miesiąc. GRATULUJĘ, szefostwo takim zachowaniem doszczętnie popsuje reputację firmy, która już jest zszargana.

Anonim
@dnoiwodorosty 23.09.2016 21:16

Zgadzam się w 200%

Zostaw opinię o Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc - Odolanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maszbud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Tomasz Szulc