Abud Zakład Ogólnobudowlany Marek Adamczewski

Chojnice

Opinie o Abud Zakład Ogólnobudowlany Marek Adamczewski

Facet trzyma kilka firm i żadnej z nich nie potrafi przypilnować. Zatrudnia na czarno, nie potrafi ani zapłacić ludziom za wykonaną pracę ani nawet odebrać telefonu. Wiecznie pracuje i wiecznie nie ma pieniędzy. Nigdy nie wyrabia się w terminach. Oszust i krętacz. Podjęcie współpracy z nim to skazanie się na niestabilną pracę, nieterminowość zarówno wypłat jak wykonania zleconej pracy.

Klara

Wystarczy obejrzec mieszkania w byłej Telekomunikacji w Chojnicach. Nie widziałem gorzej wykonanych prac.

ice

pracowałem dla tej firmy szef to oszust przyjmujący ludzi na czarno nie chce płacić za uczciwą pracę

YTTI

FIRMA W STYLU "NACIĄGACZE". NIE POLECAM !

Magda

skorzystałam z ich obsługi i potwierdzam, że to bardzo solidna firma wzorowe doradztwo. Polecam wszystkim

pewna firma

Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. Bramy garazowe sa bardzo solidnie wzkonane Polecamz

Zostaw opinię o Abud Zakład Ogólnobudowlany Marek Adamczewski - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abud Zakład Ogólnobudowlany Marek Adamczewski