Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna

Białystok

Opinie o Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna

olo

wy wszyscy nie wiecie o co chodzi jak przychodzi do płacenia, każdy z was kręci , mataczy i oszukuje ludzi !!! A Wołoszyna szukajcie w Krefeld u matki !! (usunięte przez administratora) a tu jest jego numer! /tempe śledzie /

ziut
@olo 27.03.2015 15:21

wszystkie drogi prowadzą do Rzymu , a kasę za pracę przywoził mi Łukasz!

ziut

panie Kielczyk może interwencja telewizji obnaży wszelkie brudne gierki firmy TAP i Hydrobud . niech ludzie zobaczą jak się robi interesy kosztem innych , to dopiero będzie wstyd jak sąsiedzi i znajomi zobaczą

Właściciel
@ziut 13.01.2015 12:47

Skoro zostałem wywołany to chciałbym zapytać o co chodzi, gdyż sam jestem ciekaw. Nie ukrywam, ze firma TAP jest mi dlużna pieniądze, narobiła nie małego zamieszania na budowie i znikła jak kamień w wodę. Dlatego czuję się urażony. PS. Z tego co wiem firma TAP (a raczej jej właściciel) jest zagranicą i nie mam z nim kontaktu. PS2. Pracował Pan, panie ziut w mojej firmie czy TAP?

oskar
@Właściciel 28.02.2015 16:37

swoją dumę niech pan schowa w buty i rozlicz się z ludzimi . ja też pracowałem dla was i wiem co robicie za przekręty na ludziach

Zostaw opinię o Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrobud Kielczyk Spółka Jawna