Wegarten Dariusz Tworek

Kielce

Opinie o Wegarten Dariusz Tworek

Kamil

W firmie Wegarten Darek Tworek moze i jest wszytko ok. Pewnie co nie którym myli sie wydawanie opinii, ale wszyscy zorientowani i tak domyślają sie ze autorom opinii chodziło o spółkę wegarten z.o.o gdzie jest w-ce prezes łukasZ u którego miałem hmm "przyjemność" byc zatrudnionym. W tej spółce działo sie bardO dużo i raczej nikt sobie z palca nie wyssał tych informacji. OdradZam prace w tej spółce, a zwłaszcza prace w delegacji. Ludzi traktuje sie naprawdę podmiotowo. Z płatnościami jest podobnie tak jak ktoś juZ wspomniał zależy u kogo jest sie zarejestrowanym, jak u pana Darka, ktory jest wymieniony w temacie to ok, on sie nie spóźnia, jak juz to nie wiele, ale drugi z panów to brak słów.

mirek

Firma bardzo ok.Zawsze wyplacalny I na czas.Ludzie nie oszukujcie.

Dariusz Tworek

W dniu dzisiejszym zostało złożone zawiadomienie do Policji i rozpoczęło się namierzanie osoby szkalującej moje imię w środkach masowego przekazu (art 212 & 2), co za tym idzie będę dochodził przed sądem przeprosin i zadośćuczynienia od osoby pomawiającej mnie w internecie. Nikt z moich pracowników nie przychodzi do pracy ani nie pracuje pod wpływem alkoholu ani środków odurzających, nikt z osób zatrudnionych u mnie nie otrzymuje wynagrodzenia po terminie. W firmie Wegarten Dariusz Tworek, nie ma wiceprezesa Łukasza, jest działalność gospodarcza, w której nie ma zarządu. Jeśli ktokolwiek zamieści jakiekolwiek informacje mające na celu szarganie mojego nazwiska narazi się na konsekwencje karne. Właściciela portalu (administratora) wzywam do usunięcia danych dotyczących mojej osoby. Firma Wegarten od ponad 7 lat nie jest zarejestrowana w Kielcach, co świadczy o tym, że Administrator nie zadał sobie nawet trudu sprawdzenia w rejestrze przedsiębiorców poprawności wpisywania danych a skorzystał z jemu podobnych wydawców zapewne takich jak Panorama Firm (wyd. ENIRO).

blady maślak

Przed przyjściem obiecują cuda wianki, a kończy się tym, że pracowniku nie ma nic powiedzenia. Zostaje założone mu chomonto i musi orać do bólu. Soboty, a niekiedy i niedziele. Niewolnictwo, gdzie niekiedy chodzisz przez 4 dni i szukasz sobie roboty o nie ma towaru, a w piątek i sobotę musisz zrobić to co można było spokojnie zrobić przez cały tydzień. Wice prezes Łukasz nie płci terminowo z bardzo dużym opóźnieniem, gdzie prezes firmy innym grupo płaci w czasie.. Ogromy brak profesjonalizmu, gdzie kierownictwo przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, a nie kiedy środków odurzających. Jeden to stary pijak a dwóch młodych z których jeden to kompletny gamoń nic nie umiejący, a drugi to imbecyl któremu wydaje się że wszystko potrafi a tak naprawdę nie umie policzyć ile towaru jest mu potrzebne by zabetonować część drogi. Aha jedyne co można zaakceptować w tej firmie to stawki, ale nie kiedy są one zawyżone co dla niektórych bądź zaniżone.

Adam

Zwalnia pijaków, donosicieli i lewusów. Poza tym ok. Dobrze mi sie pracuje

PRZYJACIEL

FIRMA OCENIANA NEGATYWNIE , POD WZGLĘDEM TRAKTOWANIA SWOICH PRACOWNIKÓW

BEATA

JEST TO FIRMA W STU PROCENTACH NIE RZETELNA WOBEC SWOICH I PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW

ta firma traktuje pracowników podmiotowo , nie terminowe wynagrodzenia , jest to najgorszą firmą w kraju(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Wegarten Dariusz Tworek - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wegarten Dariusz Tworek