Opinie o Orlikon Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Orlikon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orlikon Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlikon Sp. z o.o. w Poznań

Gabriela

Z tego co czytam dużo pozytywnych opinii tutaj jest. A powiedzcie mi czy oni oferują swoim pracownikom jakieś benefity może? albo jakieś dodatki socjalne?

@Gabriela

Oferujemy. Natomiast sugeruję zamiast pisać tutaj zapytać wprost na oficjalnego maila- biuro@grupaorlikon.pl bądź skontaktować się pod adres kontaktowy podany na naszej stronie internetowej.

Hanna Nowy wpis
@AZ

Tutaj można poznać opinię innych pracowników, a jak się już wyśle to Cv to ono jest w bazie i czeka aż będzie jakaś adekwatna oferta pracy, czy co się potem dzieje?

AZ Nowy wpis
@Hanna

Jak CV zostanie wysłane, to rozpatrujemy czy Pani kwalifikacje są wystarczające bądź potrzebne na dany moment. W późniejszym etapie- jedna z osób z naszego Zarządu skontaktuje się z Panią celem umówienia na rozmowę kwalifikacyjną. Poszukujemy pracowników na kilka stanowisk, dlatego zachęcam do złożenia CV. Być może nasze aktualne Oferty Pracy będą spójne z tym czego poszukuje również Pani. Pozdrawiamy

Firma na wysokim poziomie

Dawid

Jako pierwszy napisałeś opinię na forum po dłuższym milczeniu i masz dobre zdanie o firmie . Orlikon świadczy usługi z zakresu budownictwa przemysłowo-inżynieryjnego, ogólnego, a także konserwacji zabytków. Możesz dodać na czym polegała Twoja współpraca?

Dziękujemy.

Honorata Nowy wpis
@AZ

Może wy napiszecie jak praca tam wygląda, początkujący bez doświadczenia maja jakiekolwiek szanse??

AZ Nowy wpis
@Honorata

Pani Honorato, nie przyjmujemy do swojej kadry pracowniczej bez jakiegokolwiek doświadczenia. Jeśli jest Pani wykształcona w kierunku budowlanym, ale nie pracowała jeszcze w zawodzie, bądź posiada doświadczenie w podobnej branży, albo zdobyła Pani umiejętności w poprzednim miejscu pracy, które pozwoliłyby na szybki rozwój w branży budowlanej- jesteśmy chętni do pomocy w rozwinięciu Pani kompetencji i przekazaniu niezbędnej wiedzy. Nic nie zaszkodzi złożyć Pani CV, z którym niezwłocznie się zapoznamy. Wtedy podejmiemy decyzję czy znalazłoby się miejsce dla Pani w naszych kadrach. We wszelkich sprawach prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@grupaorlikon.pl Jesteśmy otwarci na nowych pracowników, dlatego zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem, Zienkiewicz Agnieszka

qwe

Atmosfera i terminowe płatności ok wypłata zawsze na czas. szef lubi wiedziec co się w firmei dzieje jak to szef:) Niektóre prjekty wymagały większego zaangażowania ale potrafili docenić ,ogólnie ok

@qwe

Dziękujemy za pozytywną opinię i pozdrawiamy.

Wojciech

Najbardziej rzetelna i na najwyższym poziomie firma budowlana z jaką miałem styczność. Wielokrotnie nawiązywałem współpracę z firmą Orlikon i naprawdę nie mam jakichkolwiek zarzutów.

@Wojciech

Dziękujemy!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orlikon Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dawid

Uważacie ze jest to firma z perspektywami?

@Dawid

Przez wszystkie lata naszej działalności prężnie się rozwijamy, podejmując się nowych Inwestycji budowlanych. Każda z Inwestycji jest skomplikowana i pełna nowych wyzwań. Pomimo ogromu pracy, cały czas startujemy w nowych przetargach oraz poszukujemy nowych, ciekawych Projektów możliwych do realizacji. W związku z tym uważamy, iż możemy jednoznacznie stwierdzić, że jesteśmy firmą z perspektywami.

woj765

bardzo dobra firma

@woj765

Dziękujemy za dobre słowa. Pozdrawiamy

Wiktoria

Jestem absolwentką renowacji zabytków, szukam firmy do stałej współpracy w Wielkopolsce. Widzę dużo dobrych opinii, czy ktos z pracowników mógłby się wypowiedzieć, jak wygląda atmosfera w zespole teraz? :)

@Wiktoria

Atmosfera jest bardzo przyjazna. W swojej firmie zatrudniamy pracowników, którzy pracują u nas od lat, niektórzy nawet od początku istnienia spółki, także można by rzec, że atmosfera jest rodzinna. Wszyscy są przychylni do współpracy z nowymi pracownikami i chętni do przekazania niezbędnej wiedzy, aby wdrożyć się w strukturę firmy. Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą to prosimy o przesłanie CV na nasz adres mailowy- biuro@grupaorlikon.pl Pozdrawiamy serdecznie.

pietro

czy to jakiś żart? brzmi to sarkastycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Orlikon Sp. z o.o. - Poznań

Orlikon Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zielona 8
    61-851 Poznań