Embud Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Mariusz Boniak

Leszno

Opinie o Embud Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Mariusz Boniak

EWA

jestem bardzo zadowolona miła i rzeczowa obsługa , bardzo dobry projekt , szybko i sprawnie wykonany ze wszystkimi formalnosciami

Michał

super firma , solidna , rzeczowa , doskonała współpraca

Michał

doskonała obsługa , świetnie prowadzą inwestycje , polecam jako projektantów i firmę budowlaną

stratus

bardzo dobra firma , szeroko działająca na rynku w zakresie obsługi inwestycji , projektowania i budownictwa , porządny pracodawca polecam

Zostaw opinię o Embud Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Mariusz Boniak - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Embud Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Mariusz Boniak