LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG

Kufstein

Opinie o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG

auracher

w miescie nie ma co robic. Obietnice LKW Walter o imprezach firmowych to jakies mrzonki. Raz w roku. W lecie. Trzeba sie usmiechac jak fotograf ci pstryka fotke. parking porazka. atmosfera w pracy dla nowych, porazka. Zadzwon i powiedz, ze przewoznik z polski bedzie obciazony. Za co? dlaczego? nie ma znaczenia. Tylko tlumaczysz. polscy przewoznicy nienawidza cie jak psa, bo to nie Richard ich obciazyl, ale ty. Ze studiami i jezykami nie trzeba byc dysponentem i tlumaczem Austriakow ze wsi w Kufstein.

maaa

Pracuje juz kilka dobrych lat i nie mam nic do zastrzezenia. Ten kto chce ma mozliwosci i rozwoju(rowniez "stabstellen") i dodatkowych kursow. Dodatkowo wyjazdy sluzbowe i imprezy firmowe. Wg mnie bardzo atrakcyjnie, nie tylko dla osob rozpoczynajacych kariere, ale nawet dla tych z kilkuletnim doswiadczeniem. Moge szczerze polecic!!

jolek

Motto waltera to "nie ma ludzi niezastąpionych". Ten w brylach z personalnego lata od szkoły do szkoły w Polsce i namawia żeby się zgłosić do Waltera. Znam 6 języków obcych, ale w Walterze przyda ci się polski do rozmowy z przewoźnikami, czasem angielski. Zarobki, a szczególnie premie są tez bardzo zróżnicowane (wiem bo mój chłopak tam wciąż pracuje). Kobiety NIE MAJA większych szans niż dyspozycja. Nie ma tez szansy na przejście do tzw stabstellen. Tam trafiaja tylko Austriacy.

ME
@jolek 08.06.2016 21:40

Proszę o konkrety skoro taka opinia, jest dużo Polaków w Stabatellen, ale nie każdy ma predyspozycje, żeby być dyrektorem. Proszę napisać "po imieniu" kto gdzie i dlaczego? To się w takim razie bardzo dziwie, co Pani chłopak robi w dalszym ciągu w naszej firmie skoro taka zła i beznadziejna? Nikogo nie trzymamy na sile, a czarne owce którym w życiu nie wyszło zawsze się znajda i tak bez podpisania się najłatwiej wyrzucić swoje frustracje. Dobrze, ze takich ludzi nie ma już wśród nas, pzdr i powodzenia.

Zostaw opinię o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG - Kufstein

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG