Opinie o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG w Laxenburg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG w Laxenburg

Ana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

@Pracodawca czy jest możliwość podjęcia pracy biurowej,i przeprowadzka z rodziną córka i partner. Obydwoje mówimy po niemiecku

Jacek Nowy wpis

Austria czy (usunięte przez administratora)

Irek Nowy wpis

Mógłbym prosić o jakiś kontakt do działu kadr?

Dariusz Nowy wpis

Aplikować można tylko przez stronę ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Czesław

Dawno nie pisaliście nic o pracy w firmie LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, jak prezentuje się aktualna sytuacja? Czy ten pracodawca oferuje godziwe wynagrodzenie, zatrudnia na umowę o pracę? Czy zarobki dla pracowników z Polski są na takim samym poziomie, jak dla lokalnych? Może wiecie coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach?

LKW WALTER wiodąca organizacja
@Czesław

Dziękuje za zainteresowanie praca w LKW WALTER. Zachęcamy do aplikowanie na naszej stronie. Staramy się tworzyć nowe miejsca pracy dla młodych zaangażowanych pracowników. Dzisiaj udało nam się stworzyć kolejne stanowisko w dziale angielskim przez redukcje starszego personelu. Dzięki temu mają państwo możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole. Razem uda nam się osiągnąć nasz cel finansowy.

WUC
@LKW WALTER wiodąca organizacja

szukacie młodych do "wrzycania" na giełde ładunków czy doswiadczonych ( 20 lat doswiadczenia) ktorzy potrafia ? jakie zarobki ?

auracher

w miescie nie ma co robic. Obietnice LKW Walter o imprezach firmowych to jakies mrzonki. Raz w roku. W lecie. Trzeba sie usmiechac jak fotograf ci pstryka fotke. parking porazka. atmosfera w pracy dla nowych, porazka. Zadzwon i powiedz, ze przewoznik z polski bedzie obciazony. Za co? dlaczego? nie ma znaczenia. Tylko tlumaczysz. polscy przewoznicy nienawidza cie jak psa, bo to nie Richard ich obciazyl, ale ty. Ze studiami i jezykami nie trzeba byc dysponentem i tlumaczem Austriakow ze wsi w Kufstein.

maaa

Pracuje juz kilka dobrych lat i nie mam nic do zastrzezenia. Ten kto chce ma mozliwosci i rozwoju(rowniez "stabstellen") i dodatkowych kursow. Dodatkowo wyjazdy sluzbowe i imprezy firmowe. Wg mnie bardzo atrakcyjnie, nie tylko dla osob rozpoczynajacych kariere, ale nawet dla tych z kilkuletnim doswiadczeniem. Moge szczerze polecic!!

jolek

Motto waltera to "nie ma ludzi niezastąpionych". Ten w brylach z personalnego lata od szkoły do szkoły w Polsce i namawia żeby się zgłosić do Waltera. Znam 6 języków obcych, ale w Walterze przyda ci się polski do rozmowy z przewoźnikami, czasem angielski. Zarobki, a szczególnie premie są tez bardzo zróżnicowane (wiem bo mój chłopak tam wciąż pracuje). Kobiety NIE MAJA większych szans niż dyspozycja. Nie ma tez szansy na przejście do tzw stabstellen. Tam trafiaja tylko Austriacy.

ME
@jolek

Proszę o konkrety skoro taka opinia, jest dużo Polaków w Stabatellen, ale nie każdy ma predyspozycje, żeby być dyrektorem. Proszę napisać "po imieniu" kto gdzie i dlaczego? To się w takim razie bardzo dziwie, co Pani chłopak robi w dalszym ciągu w naszej firmie skoro taka zła i beznadziejna? Nikogo nie trzymamy na sile, a czarne owce którym w życiu nie wyszło zawsze się znajda i tak bez podpisania się najłatwiej wyrzucić swoje frustracje. Dobrze, ze takich ludzi nie ma już wśród nas, pzdr i powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG - Laxenburg

• Jak się pracuje w LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG?

Zobacz opinie na temat firmy LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG