CNC-Bogi Zakład Usługowy Automatyki Bogdan Płóciennik

Wrocław

Opinie o CNC-Bogi Zakład Usługowy Automatyki Bogdan Płóciennik

Móh

Firemka rzetelna i skuteczna w serwisie...

CNC-Bogi

większość tych rzekomo dochodzących telefonów po oddzwonieniu odpowiada: "nie ma takiego numeru", ot co...

CNC-Bogi

Moja "firma" to działalność typu serwis wyjazdowy do firm klienta. Bezrobocie u nas ok. 30% i więcej może, ale do prac specjalistycznych nikt tu nie leży.

CNC-Bogi

Poza tym w wielu miejscach sfałszowany jest adres mailowy(usunięte przez administratora)

CNC-Bogi

(usunięte przez administratora) W KRS piszą, że zajmuję się obróbką blachy (warsztat kotlarski) a ja jak w nazwie: usługi w automatyce CNC świadczę. Ot i taka lustracja...czyli coś tam w budowie?

CNC-Bogi

Przez kilka lat nie dochodził do mnie CLIP o dzwoniących numerach albo był przesyłany z kilkudniowym opóźnieniem (często 2-krotnie:). Klientów, którzy zostali w ten sposób poszkodowani zachęcam do składania zeznań w tej sprawie.

Evva696Wvt

Eee tam... i po co taki sie pcha za granice? Szuka tematów do doktoratu przemysłowego? A jaką ma stawkę godzinową i co z tego? Śmiechu warte..., taaa... płytke wymienić na nową:) ( usunięte przez administratora )

Nix

Mnie ta "sekret"arka ani razu przez cały rok nie połączyła. A co to agencja towarzyska,że trzeba się umawiać? Dzwonię, to ma przyjechać, (po co?) dowie się na miejscu. Ja na tym nie musze sie znać. Od tego mamy fachowców, żeby umieli czytać, pisać i naprawiać.

Apallo

(usunięte przez administratora)Obok wejścia do firmy leży duża sterta śmieci. Pracownik jeśli odbierze telefon, to po 5 dniach, a kto ma szczęście, to po 3 godzinach. Pracownik jak się umówi, że przyjedzie za 2 godziny, to zjawi się nieprzygotowany po 3 dniach. Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o CNC-Bogi Zakład Usługowy Automatyki Bogdan Płóciennik - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNC-Bogi Zakład Usługowy Automatyki Bogdan Płóciennik