Opal Sp.j. Ryszard Szulc Wacław Olejniczak

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Opal Sp.j. Ryszard Szulc Wacław Olejniczak

Kierownik

Pracowałem w Firmie OPAL Fasady Elewacje do 2008 r jako Kierownik budowy- robót firma profesjonalna dobrze zorganizowana i zrządzana . Wypłaty na czas ZUS odprowadzany od faktycznych zarobków ! Firma profesjonalna!

alus

jesli chodzi o produkcje to kicha. Nie wiadomo ile sie zarobi bo jest jakis akord grupowy ktorego nikt nie rozumie. niby zpch zaklad a robisz 10 g na dzien i 6 w sobote a wyplata z 2000zl. teraz to ponoc chlopaki maja jeszczed gorzej niz rok temu jak ja pracowalem.wiecej wiecej a wyplaty gorsze niz rok temu

Zostaw opinię o Opal Sp.j. Ryszard Szulc Wacław Olejniczak - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opal Sp.j. Ryszard Szulc Wacław Olejniczak