Monika Hurtownia

Bydgoszcz

Opinie o Monika Hurtownia

Były

Ja pracowałem tam jeszcze jak był Am Best,tragedia tam była zawsze,firemka rodzinna,tylko znajomkowie maja dobrze,reszta ludzi nie ma dla nich szacunku.Pozdrawiam wielkiego biznesmena Kota.

ABC

Witam! Tak jak już napisano wcześniej, atmosfera fatalna, niestety wszystko przez pracodawców (małżeństwo) którzy faworyzują pracowników podlizujących sie i "kablujących". Płaca(zaznaczam, że na umowie jest najniższa krajowa,na rękę troche lepiej) nieadekwatna nie tylko do godzin pracy(brak rozliczanych nadgodzin), ale również do coraz to nowszych zadań, o których nie było mowy w zakresie obowiązków , np.:załatwiane prywatnych spraw właścicieli. Częste "obcinanie" pensji tłumaczone słabą sprzedażą, niepotwierdzone żadnymi liczbami ( raz było wyjaśnione, ale po skonsultowaniu się z kilkoma współpracownikami okazało się,że każdy usłyszał inne liczby). Właściciele stosują metody mobbingowe wobec pracowników, którzy mają odwagę wyrazić swoje poglądy na temat pracy i stosunków zatrudnienia. Jako przykłady można tu podać częste hasła wypowiadane w kierunku pracowników:"chcesz dostawać tyle co masz na umowie?", "na Twoje miejsce jest 100 innych", "jak się nie podoba to wiesz gdzie jest Urząd Pracy", zdarzały sie również określenia: [usunięte przez moderatora], wszystko to nie mające podstaw i przesłanek by słów takich używać. Ludzi w tym miejscu trzyma brak perspektyw na znalezienie innej pracy, według mnie trochę przez ciągłe powtarzanie, że lepszej w Bydgoszczy nie znajdą i wymachiwanie stertą CV. Pozdrawiam i zanim ktoś podejmie tam pracę niech lepiej się zastanowi.

Toudi

Pracowałem tak jakiś czas temu, atmosfera bardzo niemiła, panuje lekki terror, nie polecam. W śród pracowników relacje fatalne, niektórzy się podlizują, a jak nie to mają przechlapane. Wynagrodzenie nie współmierne do godzin pracy.

Zostaw opinię o Monika Hurtownia - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Hurtownia