Opinie o EUROBANK- windykacja (działalność zakończona) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EUROBANK- windykacja (działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EUROBANK- windykacja (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROBANK- windykacja (działalność zakończona) w Wrocław

Millenium Nowy wpis

Idzie dobre beda sprawy mill w obsludze.

Anita

Czyżby konkurencja uaktywniła się na forum ?

Roma Nowy wpis
@Anita

Jaka konkurencja Marcela?

Konrad

Już za chwilę koniec i eldorado dla leni kapusiów i wazeliniarzy zostanie zakończone.

@Konrad

Kamcio Nowy wpis
@S

Moi drodzy, eurobank to nie promil nikt go już nie widzi ;-)

Cezary Nowy wpis

Niepokojące informacje podajecie. Czy warto aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EUROBANK- windykacja (działalność zakończona)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Firma się kończy, nikt nie wie na czym stoi, żadnych konkretnych informacji napięcie coraz większe nowy regulamin żenada stworzony po to żeby się narobić a nie zarobić co raz większe napięcie i czepialstwo o wszystko pracy nie polecam zła atmosfera brak perspektyw coraz większe tereny za coraz mniejsze pieniądze

Tobiasz

Zostają Kamyk Grzybek Mesalina i szwagier a resztę żegnamy

Śmiech przez łzy

To niewiarygodne ta piękne szefowe od rozmów będzie musiała odejść. To kto tam będzie kradł cudze pomysły i donosił orwellowskiemu napoleonowi

@Śmiech przez łzy

Nostradamus
@S

"Król" Mobbi....Dicka oraz zdobywca "Rzymu" swoją wazelina posadkę sobie załatwił i zabierze tylko klakierów i gragamela. No cóż '43 stary kawaler to co tu ma go trzymać przecież nie przeboje Gangu Marceli.

Frez
@Nostradamus

Ten Rzym to już trochę taki upadł. Ciekawe co na to nowi właściciele Millbank?

Grasz

Za chwilę DKT w Warszawie wszyscy gotowi...

@Grasz

Hanna

@AdaSz mobbing to bardzo poważny zarzut, który jest karany. Przytoczę tutaj definicję dla usystematyzowania: Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy faktycznie praca w EUROBANK- windykacja nosi te znamiona? Jeśli tak to koniecznie zgłoś to odpowiedniej instytucji.

hanek
@Hanna

Hanna to pewnie panienka z HR która zamiast zbadać problem broni winnych.

AdaSz

Praca coraz cięższa, targety zmienne z miesiąca na miesiąc, ciągła presja i mobbing, za wszystko winny jest pracownik - za błędy przełożonych. Premie tylko dla wybranych pracowników - ci którzy donoszą i są "bliżej" przełożonych.

Robert

Warto aplikować do firmy, podpowiedzcie kilka wskazówek

Mirek

Witam Nie mam Gdzie zapytac mam ofertę prace w dziale it na św. Mikołaja. Chciałbym sie dowiedzieć w jakich godzinach jest praca i czy istnieją nadgodziny. Nie mam gdzie zapytac dlatego robie to tu. Pozdrawiam

rekrutacja
@Mirek

Dzień dobry, w eurobanku niestety nie ma stanowiska Specjalista IT. Może pytanie dotyczy Specjalisty ds. Wsparcia IT? Aktualne oferty w obszarze IT publikowane są na stronie https://www.eurobank.pl/oferty-pracy Wszelkie pytania można kierować na adres: rekrutacja@eurobank.pl

Hanna

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć Mirkowi? W jakich godzinach pracuje się jako Specjalista it? Czy są nadgodziny? Czy podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie EUROBANK- windykacja?

Hanna

@Mirek Zależy na jakim stanowisku, myślę, że takie informacje uzyskasz na rozmowie. Niestety obecnie nie ma żadnych ofert pracy, natomiast warto śledzić na bieżąco, może się coś pojawić.

Mirek
@Hanna

Specjalista it

e

no ja tam nie widze tutaj teraz zadnych ogloszen ..

7900A

Od kilku miesięcy powtarzają się ogłoszenia Eurobanku na te same stanowiska, chodzi o windykację dot. hipotek. W czym mają problem? Ludzie rezygnują po krótkim czasie, czy HR w firmie sam nie wie, czego chce i zachowuje się jak panna na wydaniu?

łysy

....Marek a to Twoja dziewczyna donosi do Ł.A?...i już wiadomo skąd te 4 tysia na ręke :)

Negocjator

Praca ponad siły bzdurne nieosiagalne targety,tysiace tabelek.Praca ponad 12 godzin dziennie za marne grosze.Mobing,brak jakichkolwiek mozliwosci rozwoju.Ł.A stworzył dział składajacy się z samych dyrektorów majacych jedno zadanie inwigilacja i mobing negocjatora.Mam nadzieje że zarząd w końcu zwróci uwagę na dzialanie Ł.A destabilizujace pracę i motywację do pracy.

Negocjator

jarek

Jeżeli ktoś szuka pracy w windykacji jako negocjator - umowa podstawowa 3500 zł - zapraszam do kontaktu sedziowie_zina@wp.pl

EUROBANK- windykacja (działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.

EUROBANK- windykacja (działalność zakończona)