EUROBANK- windykacja

Wrocław

EUROBANK- windykacja

Opinie o EUROBANK- windykacja

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

@AdaSz mobbing to bardzo poważny zarzut, który jest karany. Przytoczę tutaj definicję dla usystematyzowania: Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy faktycznie praca w EUROBANK- windykacja nosi te znamiona? Jeśli tak to koniecznie zgłoś to odpowiedniej instytucji.

Anita

Czyżby konkurencja uaktywniła się na forum ?

AdaSz

Praca coraz cięższa, targety zmienne z miesiąca na miesiąc, ciągła presja i mobbing, za wszystko winny jest pracownik - za błędy przełożonych. Premie tylko dla wybranych pracowników - ci którzy donoszą i są "bliżej" przełożonych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w EUROBANK- windykacja? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Robert

Warto aplikować do firmy, podpowiedzcie kilka wskazówek

Mirek

Witam Nie mam Gdzie zapytac mam ofertę prace w dziale it na św. Mikołaja. Chciałbym sie dowiedzieć w jakich godzinach jest praca i czy istnieją nadgodziny. Nie mam gdzie zapytac dlatego robie to tu. Pozdrawiam

rekrutacja
@Mirek 31.07.2017 19:56

Dzień dobry, w eurobanku niestety nie ma stanowiska Specjalista IT. Może pytanie dotyczy Specjalisty ds. Wsparcia IT? Aktualne oferty w obszarze IT publikowane są na stronie https://www.eurobank.pl/oferty-pracy Wszelkie pytania można kierować na adres: rekrutacja@eurobank.pl

Hanna

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć Mirkowi? W jakich godzinach pracuje się jako Specjalista it? Czy są nadgodziny? Czy podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie EUROBANK- windykacja?

Hanna

@Mirek Zależy na jakim stanowisku, myślę, że takie informacje uzyskasz na rozmowie. Niestety obecnie nie ma żadnych ofert pracy, natomiast warto śledzić na bieżąco, może się coś pojawić.

Mirek
@Hanna 23.08.2017 21:36

Specjalista it

e

no ja tam nie widze tutaj teraz zadnych ogloszen ..

7900A

Od kilku miesięcy powtarzają się ogłoszenia Eurobanku na te same stanowiska, chodzi o windykację dot. hipotek. W czym mają problem? Ludzie rezygnują po krótkim czasie, czy HR w firmie sam nie wie, czego chce i zachowuje się jak panna na wydaniu?

łysy

....Marek a to Twoja dziewczyna donosi do Ł.A?...i już wiadomo skąd te 4 tysia na ręke :)

Negocjator

Praca ponad siły bzdurne nieosiagalne targety,tysiace tabelek.Praca ponad 12 godzin dziennie za marne grosze.Mobing,brak jakichkolwiek mozliwosci rozwoju.Ł.A stworzył dział składajacy się z samych dyrektorów majacych jedno zadanie inwigilacja i mobing negocjatora.Mam nadzieje że zarząd w końcu zwróci uwagę na dzialanie Ł.A destabilizujace pracę i motywację do pracy.

Negocjator

jarek

Jeżeli ktoś szuka pracy w windykacji jako negocjator - umowa podstawowa 3500 zł - zapraszam do kontaktu sedziowie_zina@wp.pl

WIN DYKTATOR

...Ł.A. szykuje wielkie zmiany ale ciągle jest nie zły syf, praca w stresie, kto może ucieka na L-4...praca bez perspektyw, no oczywiście nie dla szwagra Ł.A. :) ...i potem na każdym zebraniu będzie komentował to kurdupel który został dyrektorem...:)

windykator

Jestem pracownikiem, fakt od czasu rządów Ł.A., robisz co raz więcej za coraz mniej, małe szanse rozwoju- awansu-podwyżki, dobra praca dla kogoś kto zaczyna przygodę z windykacją i nie ma wydatków pod tytułem rodzina, osobą z doświadczeniem nie polecam, szukajcie dalej.

łukaszek

...popieram od kiedy ON został dyrektorkiem to po 4 latach pracy w Eurobanku zaczynam szukać pracy...

adamczyk

od kiedy za zarzadzanie zabrał się pan Ł.A to praca w dziale stała się koszmarem....

jan paweł

...pracowałem w działe kredytow trudnych na terenie ŚLĄSKA...praca w tym regionie nie należy do przyjemnych ze względów na kierownictwo, tzn. dyrekotra - który juz nie pracuje. Pmiedzy dyrekotrem regionu a dyrektorem departamentu trwała odwieczna walka ktora odbijała sie na atmosferze pracy, co swiadczy o tym ilosc osób z regionu na imprezie integracyjnej na 19 osob było 4 - najmniej w całej Polsce. Dyrektor - byly - pomagał tym którzy na to zasługiwali, wogóle nie dbal o interesy odziału bardziej byl przejety budowa swojego domu i gdzieś miał sprawy zwiazane z realizacją targetu, po prostu odsyłał dalej - spychologia...jeszcze pozostał Dyrektor w centrali Ł.A. - ktory wykazuje się typowym podejściem - syndrom bialego fartucha - chce stworzyć najlepszą firmę windykacyjna w POLSCE ale w taki sposob jaki traktuje pracownikow to daleko nie zajdzie a i on zapewne wkrótce jak zarząd bardziej otworzy oczy, wyleci ze stanowiska....OGÓLNIE NIE ZŁA SZKOŁA PRZETRWANIA...

Zostaw opinię o EUROBANK- windykacja - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROBANK- windykacja