MARWIN POLSKA

Toruń

Opinie o MARWIN POLSKA

pal
użytkownik zarejestrowany

meto, a gdzie widziałeś to ogłoszenie ? Oni bardzo długo nikogo nie potrzebowali - teraz też nie ma ofert. Podpowiedz mi proszę jak aplikowałeś i jak na rekrutacji wypadłeś.

Jak dla mnie ok . Kasa i czas pracy zadowalające, duża samodzielność i swoboda działania. Oczywiście jak to w sprzedaży trzeba trochę się wysilić i pomyśleć. Z szefem można się dogadać. Ja pracowałam 8 lat co świadczy, że nie było mi źle.

bolek

czy jest ktoś kto tam pracuje i może coś więcej powiedzieć o tej firmie ?

col

Jasne, wszyscy oczekują dobrych zarobków. Zarobki przedstawicieli są uzależnione od wyników ale księgowych i pracowników biurowych już nie. Firma dużo oczekuje od pracowników ale nic nie dając w zamian. Nawet artykułów biurowych nie można zamawiać bo szkoda pieniędzy - na wszystko szkoda. Hitem jest to, że rano wszyscy maja robić kawę/herbatę z jednego gotowania bo po co włączać po kilka razy i prąd marnować? Ludzie! Takich przykładów można mnożyć a wszystkie komentarze które stają w obronie to zasługa wiadomo kogo. Nikt kto tak pracował nie napisałby, że poleca firmę.

abra

to się zatrudnij i sama zobaczysz:)

fabia
użytkownik zarejestrowany

Odwiedziłem dziś ich stronę internetową, w poszukiwaniu pracy, ale znalazłęm tylko dla partnera handlowego. A czy Wy macie może jakieś wiadomości czy Marwin Polska nie poszukuje kogoś do pracy po prostu do biura? Księgowej/sekretarki/ pomocy biurowej? bo do wszsykich z tych wymienionych mam kwalifikacje

abra
@fabia 31.01.2015, 17:45

Jak chcesz pracować za pół darmo i mieć do użytku stara amige wymiennie z kartka i dlugopisem to śmiało

S.

W Handlu zarabia się na sprzedaży.

oszukany

Nie polecam po miesiącu od zatrudnienia zmiana warunków pracy o 180 stopni. Najpierw obiecują podstawę a potem chcą byś zmienił formę zatrudnienia na system premiowy. Nie polecam

bezrobotny bez prawa do zasiłku

Firma znajduje się w Nowej Hucie, daleko za kościołem Arka Pana. Wymagają otwarcia własnej działalności gospodarczej, ale zapewniają samochód służbowy. Nie wiem jak jest z rozliczeniem za niego. Dobrze że istnieje to forum, przynajmniej można się dowiedzieć, że nie ma co z nimi współpracować. Poza tym kto da mi gwarancję, że w tej firmie zarobię 1 000 złotych żeby opłacić ZUS? Wystawiam dwóję tylko dlatego że mówią podczas rozmowy, że trzeba otworzyć działalność gospodarczą, a nie dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej.

BEZ SZANS

Nie, nie i jeszcze raz nie nie dajcie się \"zatrudniają\" wartościowych ludzi do vanselingu, nie ma mowy o podwyżce, szukają wolnych dni żeby jak najmniej płacić, kasy na paliwo nie starcza, żadnych popychaczy, towaru ciągle nie ma, to nie towar to cegły, ( usunięte przez administratora ) jak najdalej od Marwina, pozdrawiam

jadzia

potwierdzam, w polsce djarumy są najtansze w porownaniu z innymi krajami w europie. sa pyszne, mniam

klient z warszawy

chłopie jeżdzisz po tym (usunięte przez moderatora) - to chyba twój kierownik, ale widac ze nie masz tez dobrej opini o swoich kolegach. Ej, zobacz sobie djarumy w innych krajach i poczytaj na forach to zobaczysz ile kosztuja tam a ile w polsce i czy sa syfem czy premium. widac ze masz problemy z praca w zespole, moze cie wyrzucili i sie odgryzasz. zobacz co pisza o imperialu. Przedstawiciele jeszcze nic dobrego nie napisali o swojej firmie. Ja kupuje djarumy od 3 lat i caly czas od tej samej fajnej przedstawicielki z marwina.

JADYIA

niepolecam

były

Fajna firma, młody zespół. Jak się dobrze pracuje to można nieźle zarobić. Ważne że produkty premium

fidel

Produkty nie do sprzedania, kazdy tylko chce gratisy, bierze 1 czy 2 produkty i przy następnej wizycie oddaje. Beznadzieja

Zostaw opinię o MARWIN POLSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARWIN POLSKA