Opinie o MARWIN POLSKA w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MARWIN POLSKA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MARWIN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARWIN POLSKA w Toruń

Zuzanna Nowy wpis

zastanawia mnie brak aktualnych opinii i to dawne zwątpienie odnośnie ich działalności... z tego co widzę po krs są aktywni, więc raczej wszystko ok? ile osób obecnie tu pracuje i na jakich warunkach? co ze stawkami?

byłyprawcownik Nowy wpis
@Zuzanna

Z tego co widzę strona internetowa zniknęła w 2017 roku. Pod adresem firmy i jej numerami telefonów funkcjonuje hostel z klasą i wynajem z klasą. Na FB ostatni post z 2015 roku. Obawiam się że firma się zamknęła.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MARWIN POLSKA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Handlowiec Nowy wpis

Ta firma jeszcze istnieje?

Norbi

Co słychać w firmie? Szkoda, że nie chcecie podzielić się wrażeniami

pal

meto, a gdzie widziałeś to ogłoszenie ? Oni bardzo długo nikogo nie potrzebowali - teraz też nie ma ofert. Podpowiedz mi proszę jak aplikowałeś i jak na rekrutacji wypadłeś.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARWIN POLSKA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jak dla mnie ok . Kasa i czas pracy zadowalające, duża samodzielność i swoboda działania. Oczywiście jak to w sprzedaży trzeba trochę się wysilić i pomyśleć. Z szefem można się dogadać. Ja pracowałam 8 lat co świadczy, że nie było mi źle.

bolek

czy jest ktoś kto tam pracuje i może coś więcej powiedzieć o tej firmie ?

col

Jasne, wszyscy oczekują dobrych zarobków. Zarobki przedstawicieli są uzależnione od wyników ale księgowych i pracowników biurowych już nie. Firma dużo oczekuje od pracowników ale nic nie dając w zamian. Nawet artykułów biurowych nie można zamawiać bo szkoda pieniędzy - na wszystko szkoda. Hitem jest to, że rano wszyscy maja robić kawę/herbatę z jednego gotowania bo po co włączać po kilka razy i prąd marnować? Ludzie! Takich przykładów można mnożyć a wszystkie komentarze które stają w obronie to zasługa wiadomo kogo. Nikt kto tak pracował nie napisałby, że poleca firmę.

abra

to się zatrudnij i sama zobaczysz:)

fabia

Odwiedziłem dziś ich stronę internetową, w poszukiwaniu pracy, ale znalazłęm tylko dla partnera handlowego. A czy Wy macie może jakieś wiadomości czy Marwin Polska nie poszukuje kogoś do pracy po prostu do biura? Księgowej/sekretarki/ pomocy biurowej? bo do wszsykich z tych wymienionych mam kwalifikacje

abra
@fabia

Jak chcesz pracować za pół darmo i mieć do użytku stara amige wymiennie z kartka i dlugopisem to śmiało

S.

W Handlu zarabia się na sprzedaży.

oszukany

Nie polecam po miesiącu od zatrudnienia zmiana warunków pracy o 180 stopni. Najpierw obiecują podstawę a potem chcą byś zmienił formę zatrudnienia na system premiowy. Nie polecam

bezrobotny bez prawa do zasiłku

Firma znajduje się w Nowej Hucie, daleko za kościołem Arka Pana. Wymagają otwarcia własnej działalności gospodarczej, ale zapewniają samochód służbowy. Nie wiem jak jest z rozliczeniem za niego. Dobrze że istnieje to forum, przynajmniej można się dowiedzieć, że nie ma co z nimi współpracować. Poza tym kto da mi gwarancję, że w tej firmie zarobię 1 000 złotych żeby opłacić ZUS? Wystawiam dwóję tylko dlatego że mówią podczas rozmowy, że trzeba otworzyć działalność gospodarczą, a nie dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej.

BEZ SZANS

Nie, nie i jeszcze raz nie nie dajcie się \"zatrudniają\" wartościowych ludzi do vanselingu, nie ma mowy o podwyżce, szukają wolnych dni żeby jak najmniej płacić, kasy na paliwo nie starcza, żadnych popychaczy, towaru ciągle nie ma, to nie towar to cegły, (usunięte przez administratora) jak najdalej od Marwina, pozdrawiam

jadzia

potwierdzam, w polsce djarumy są najtansze w porownaniu z innymi krajami w europie. sa pyszne, mniam

klient z warszawy

chłopie jeżdzisz po tym (usunięte przez moderatora) - to chyba twój kierownik, ale widac ze nie masz tez dobrej opini o swoich kolegach. Ej, zobacz sobie djarumy w innych krajach i poczytaj na forach to zobaczysz ile kosztuja tam a ile w polsce i czy sa syfem czy premium. widac ze masz problemy z praca w zespole, moze cie wyrzucili i sie odgryzasz. zobacz co pisza o imperialu. Przedstawiciele jeszcze nic dobrego nie napisali o swojej firmie. Ja kupuje djarumy od 3 lat i caly czas od tej samej fajnej przedstawicielki z marwina.

JADYIA

niepolecam

były

Fajna firma, młody zespół. Jak się dobrze pracuje to można nieźle zarobić. Ważne że produkty premium

fidel

Produkty nie do sprzedania, kazdy tylko chce gratisy, bierze 1 czy 2 produkty i przy następnej wizycie oddaje. Beznadzieja

Zostaw merytoryczną opinię o MARWIN POLSKA - Toruń

MARWIN POLSKA