KZU

Gdynia

Opinie o KZU

Paulina

@oszukany pracownik, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje pojawiają się w KZU?

m

Jak to łatwo rzucić na kogoś oskarżenie podając jego imię szkoda tylko że samemu się nie przedstawiasz coś masz do ukrycie bo w Internet można wrzucić wszystko.

....

jak jest tak porzadny to nie ma sie czego bac skarbowka i inspekcja pracy przeprowadza kontrole i oczysci swoje imie

od dawna ktos sie chwali ze wygryzie majstra ze stolka ale to juz przesada .Kazdy pracownik ma liste obecnosci i osobiscie podpisuje a wyplaty oblicza biuro i na konto .

Kazik

Współpracowałem z Panem Andrzejem P i złego słowa napisać nie mogę. Majster owszem wymagający,ale wypłata zawsze na czas na koncie . Praca czasami ciężka, ale jak się pracowało solidnie i wyrabiało się w czasie to nawet premia była. Żal mi ludzi którzy bezpodstawnie i za plecami oczerniają dobrych ludzi. Prawda jest taka że ludziom bie chce się pracować.

oszukany pracownik

majster z gdanska Andrzej P oszukuje ludzi zatrudnia pracownikow na czarno i sciaga im polowe wyplaty dla siebie stosuje mobbing wobec pracownikow wykorzystuje pracownikow ma lepiej niz dyrektor pojawia sie w pracy kiedy chce caly czas klamie dziwie sie ze nikt z tym nic nie robi zglosze to do odpowiednich instytucji ktore dokladnie zbadaja prace pana majstra

Paulina

Kto ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w KZU? Jak przebiegała? Może jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

zastraszona

skoro jest tak dobrze na Cisowej to czemu ludzie się zwalniają, wszystkim chce rządzić jedna brygadzistka która na wszystkich donosi do dyrektora, a majstrowa boi się, że na nią też doniesie i staje na nią murem, wypłata może jest ale za tą pracę wcale nie taka dobra, atmosfera tragiczna, co chwilę jakieś afery i straszenie zwolnieniami, mobbing na całego

gh

@ ja nie wymienia sie na takich forach nazwisk .......

ja

Prawda jest taka,że pan Górka powinien przejść na emeryturę a co do reszty jak wszędzie są problemy .Jeśli ludzie nie dopilnują swoich spraw to niech nie mają pretensji.Nie przychodzą do pracy bez powiadomienia,olewają pracę bo jest za dobrze.Proszę popytać ludzi którzy pracują na Grabówku.Jak wszędzie są koneksje,ale nie ma problemów z wypłatami .Nikt nie stosuje mobingu a jeśli się komuś wyrwie słowo na k to nie do osoby tylko jako przerywnik

VINI

ZWOLNIC MIKOLAJEWSKIEGO GORKA OK.MIKLOLAJEWSKI MIESZA RODZINKE USTAWIL I KASIORE Z LUDZI TRZEPIE(KOMUNA NORMALNIE)

pracownica

Nie mowie ze jest lekko ,bo trzeba sie na pracowac .A dziewczyny z Leszczynek sa chetne zeby isc na Cisowa , tylko kto je pusci????????????

anonimowa

zapraszam na Cisową to nie wiem czy nadal będziesz mówiła że jest tak słodko, w sumie nie wiem jak to jest skoro nas straszą Leszczynkami a jest u nas tak jak wszyscy piszą wyżej, przychodzą nowi i po dniu albo dwóch odchodzą bo trzeba być zdesperowanym żeby tu pracować

pracownica

Nie wiem gdzie Ty pracujesz bo w Leszczynkach brygadzistka prosi nas ,zebysmy braly urlopy.A premia jest dla tych ,co zasuwaja caly miesiac w pracy.Wiem ze choroba nie wybiera ale co to by byla za sprawiedliwosc jesli osoba na chorobowym dostala by premie!!!!!!!

dobrze poinformowany

atmosfera jest tragiczna, pracy coraz więcej, można zapomnieć o urlopie w sezonie lub na święta, idziesz na zwolnienie to zabierają premię, może i zatrudniają nowych, ale tylko po to żeby brygadzistki mogły nic nie robić i pić kawę z rewidentem, majstrowa i dyrektor mają to gdzieś a prezesowa albo nic o tym nie wie albo nie chce wiedzieć, ta praca to totalna porażka

hanka

gegcio3
@hanka 13.04.2016 17:55
nie prawda ,ze po chorobowym zwalniaja ja chorowalam i nikt mnie nie zwolnil zwalniaja tych co sciemniaja i kombinuja...

a w Gdyni na dworcu to masakra ludzi brak ruskie bez umowy pracuja .brod smrod i ubostwo,placa 1200zl ludzi traktuja jak smieci.totalna masakra.Jedynego pracownika ktory pracowal tam 15 lat zwolnili.NA cale szczescie znalazl od reki lepsza i lepiej platna.

anonimowy

Tam powinni zmienic dyrektora p. Gorke. Facet boi sie majstrow i brygadzistek. Prezesowa nie ma nic do powiedzenia i miga sie od odpowiedzialnosci. Kto nie ma wtyki dlugo tam nie popracuje. Po chorobowym zwalniaja i zatrudniaja TYLKO I WYLACZNIE swoje rodziny. Jedna wielka paranoja!

ewa

w mojej brygadzie jest spoko, przeniescie sie na inna zmiane ,albo zmiencie brygadzistke

lauuu

zgadzam sie z tym co pisze zus nikt tam ludzi nie szanuje ani majster ani brygadzistka szmaca ludzi bo czuja sie lepsi od swoich podwladnych gdzie tu rownouprawnienia ??? kobiety pracujace tam powinny cos z tym zrobic a nie zyc w strachu przed takimi ludzmi!!!!!!!!!!!

zus

brygadzistki i zastępczynie przeginają uzywają do pracowników wulgarne słowa i pochodzi to juz pod mobbing ,ciagle nie wiadomo czemu zabieraja premie nawet tego nie uzasadniając po prostu mszczą sie na osobach ktorych nie lubia

viki

ostatnio tu widzialam opinie z nazwiskami a teraz jej nie ma usuwaja czyli opinia byla prawdziwa

fiorella

dla siebie zabieraja bezdomnych zatrudniaja z lapanki bo tam nikt nie chce pracowac.dziwi mnie ze pip sie tym jeszcze nie zainteresowl.jutro zglaszam i zobaczymy jakie maja plecy bo narazie sie slizgaja

Aaa

Pracowałam jeden dzień i dałam sobie spokój. Masakra.

fiorella
@Aaa 10.04.2015 16:54
Pracowałam jeden dzień i dałam sobie spokój. Masakra.

ty chyba tam lache ciagniesz bo tam 5 na godzine za 208 godzin 1100

marek

DUZO WIELKICH ZMIAN BARDZO DOBRYCH! WYPLATY?ZALEZY OD STANOWISKA.JA MAM 2300 JAKO KIEROWCA I SPRZATACZ! POLECAM!POZDROWIENIA (usunięte przez administratora)

master

współczuje tym ludziom... warunki do pracy tragiczne, wypłaty ok. 1200 zł, bardzo mało ludzi, bardzo dużo pracy, praca ciężka fizycznie polega na sprzątaniu skłądów pociągów na bocznicach,. tragedia!!!! smród brud i ubustwo!!! podziwiam Panie, które tam pracują... amtosfera bardzo fajna, ludzie są ze w miare na dobrych kontaktach, ale warunki tej pracy tragiczne!

Zostaw opinię o KZU - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZU