market carlos

Siedlce

Opinie o market carlos

Paulina

@Agat a możesz powiedzieć dlaczego? Co Ci się nie podobało w pracy w markecie carlos, że tak uważasz? Jeżeli piszecie takie sformułowania to je argumentujcie, bo każdy wchodzący na forum chciałby wiedzieć co się stało i czy jest to wiarygodne.

Paulina

@Ceta czyli dobrze wspominasz pracę w markecie carlos? Można wiedzieć w takim razie czemu się zwolniłaś? Pracowałaś w którym z tych marketów? Myślę, że to może zainteresować chętnych do pracy.

Agat
@Paulina 18.09.2017 12:18

Jak najdalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina

@Anonim market carlos poszukuje aktualnie kasjera. Czy Ty też pracowałeś na tym stanowisku? Czyli nie polecałbyś pracy ze względu na nadgodziny? Czy jest jeszcze coś co nie podoba Ci się w firmie? Tylko Ty miałeś niepłacone nadgodziny czy inni też? Rozmawialiście o tym z pracodawcą? Może warto było rozwiązać ten problem?

Ceta
@Paulina 01.09.2017 10:16

Paulina.Wiele opinii jest nieprawdziwych.Kasjerki w carlosie nie mają nadgodzin.Pracowałam tam jakiś czas to wiem.Wypłata trochę ponad najniższą krajową.Płacą w terminie.Za niedziele oddają wolne dni.Rotacja tylko w jednym carlosie.W siedlcach na armi krajowej.Tam ciągle wisi kartka o zatrudnieniu.Tak jak ktoś pisał wcześniej.Kierowniczki.Podobno od lat są na nie skargi.Właścicielom widać pasuje.Ale na brzeskiej i sokołowskiej takiej rotacji nie ma.

Paulina

Jesteś zatrudniony w market carlos? Co więcej możesz napisać o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Mieszkaniec Halinowa

Jakiś sklep Carlos powstaje w Halinowie, to tych samych właścicieli co w Siedlcach?

kasia

podobno otwiera sie jakis kolejny ddzial wiec tam byc moze beda przyjecia, jednka dokladnie nie wiem kiedy, widocznie dobrze prosferuja skoro otwieraja nowe punkty

Edward

Teraz poszukują pracowników do nowego marketu w Halinowie (pow. miński). Ogłoszenie wywiesili namalowane farbą na prześcieradle na ogrodzeniu sklepu. :)) Jaki jest koszt normalnego banera w porównaniu do kosztu budowy nowego marketu? Wyobraża sobie ktoś aby tak postąpił jakikolwiek inny market i to kilka dni przed otwarciem? Dla mnie żenada. Strony też już nie mają, wygasła domena carlos.pl. Zalatuje mi ta firma kompletnym dziadostwem.

prawda najprawdziwsza

Carlos na Amii Krajowej polecam omijać szerokim łukiem kierowniczki doprowadziły do tego że kartka z ofertą pracy wcale nie jest zdejmowana a dlaczego? bo wyżywają się psychicznie na pracownikach , nikt za najniższa krajowa nie będzie znosił takich cyrków co tam się odwala!!!!! karaluchy ganiać!!!!!

janek

TE NEGATYWNE WPISY TO TOTALNA BZDURA.JA KTOS JEST LENIEM TO NIE POWINIEN PODEJMOWAC PRACY, TU WIDAC STARA ZASADE NIE WYCHODZI MI W ZYCIU TO WINIEN JEST CALY SWIAT NAJLEPIEJ PRACODAWCA A NIE JA

JCEK

Mam nadzieje ze to talatajstwo typu michal kasia olek adam wlasciciel pogonil do....pracy co nic nie trzeba robic tylko lezec i zarabiac 20 tysiaki bo takie typy na dziendobry nalezy gnac. robie tam zakupy i widze tych nierobow- paly i gnac

janek

AZ PRZYKRO CZYTAC TYCH NIEROBOW I ZLODZIEIJ-BO TE WPISY TO WPISY NIEROBOW I ZLODZIEIJ BO PRACOWALEM I WIEM ZE TO TOTALNA BZDURA Z TYMI WYPLATAMI I NADGODZINAMI. NIE ROZUMIE - JAK CI ZLE TO SIE ZWOLNIJ A NIE SIEDZISZ TAM I PISZESZ BZDURY

Anonim
@janek 09.08.2015 12:13

Co Pan ludzi wyzywa za nie robow taka jest prawda tam jest taki grafik że wogole życia osobistego nie ma żeby mieć dzień wolny trzeba odwalic pół zmiany i na następny na 13 godz. Masakra i co do nadgodzin oczywiście że nie płacą najlepiej żebyś wogole z roboty nie wychodził i mają cię za nic

mac

tomek, boguś Jaka stawka godzinowa w Carlosie? Chłopy skąd wy się urwaliście. Dostajesz minimalną i masz robić etat plus codziennie jedną godzinę. Moja żona pracowała tam w Mrozach. Idźcie do pracy gdzie indziej bo wszędzie jest lepiej. Ktoś tu pisał o budowlanych, też podobno dobrze ale po pracy szkolenia są w nieskończoność, wyjazdy na szkolenia etc. etc. No ale wszystko lepsze niż Carlos, nawet najgorsze Tesco.

klara

SYF NIE CARLOS,SOBOL TO STARY KRYMINALISTA DOROBIL SIE NA CHLOPACH OD KTURYCH BRAL WARZYWA I NIE PLACIL.LEDWO WYWINOL SIE OD LINCZU.TO CZEGO WY SIE SPODZIEWACIE PO TAKIM PRACODAWCY.CWANIAK NIE ZADEN PRZDSIEBIORCA,SMIECHU WARTE.

artur

Do pracownikom Carlosa. Nie rozumiem czemu ma być to norma, że jakiś market nie płaci za nadgodziny. Pracowałem w Lidlu i Biedronce i jakoś przeważnie dostawałem wynagrodzenia za nadgodziny, choć często trzeba było o nie walczyć, ogólnie celowo nikt mnie nie próbował oszukiwać, nikt mnie w tych firmach nie poniżał jak pisze jakiś pracownik Carlosa. Polecam więc pracownikom Carlosa zmienić pracę. Teraz pracuję w Castoramie i też nie mam problemu z płatnością za nadgodziny, a ni jakimś mobingiem. pozdro.

osinski

market mrozy, kibel zapchany cuchnie jak kierowniczce z japy, płace na 3 raty jak w skoku etiopczyka, myszy biegają po pustych półkach w sklepie, dno i żenada, robią tam desperatki rozwódki z kilkoma bachorami na karku bo nie mają co do gara wrzucić reszta to stare babska z grzybicą na rękach i one robią w spożywce !!! ale tak tam jest gdzie niby maja robić one tu sie nie wypowiedzą bo nawet kompa w domu nie ma.CARLOS = SYFILIS nikomu nie polecać tego kurnika i kibla w jednym

jakas111

Tak maja cie tylko za zlodzieja...a same wychodza z torbami wypchanymi..nikt ich nie sprawdza....masakra

jakas111

Kierowniczki tepe jak but na kazde pytanie odpowiedz "nie wiem" to kto ma kurwa to wiedziec jak takie osoby moga byc na takim stanowisku -glupota....o nic poprosic bo wielki problem i te miny.zal....heh i te wyplaty kpina jakas....nawet na swieta nic zadnego podzielenia oplatkiem nic nie wspominac o jakies premi na swieta..... Nawet po remamentach nic cala noc siedz licz pozniej do pracy od razu i tak ci nic e huj nie zaplaca....pojebane ludzie.....

ja

zgadzam sie ze jest tam ponizanie i wykorzystywanie. pracowalam/em tam troche i powiem ze traktuja pracownikow jak zlodziei i szmaty do podlogi. nie polecam robic tam zakupow wiem jaki syf sprzedaja

OLA

PRACOWALAM W TEJ FIRMIE I W WIELU INNYCH UWAZAM ZE FIRMA JAK KAZDA INNA

olek

Jak może być jakaś pozytywna opinia jak to totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

anonimu

Chyba ci calkowicie odbilo jak carlos wypada dobrze chyba nie jestes z tej planety to chyba ty masz ten kal w glowie gdyz takiej jak sobolowa to nie ma nigdzie inny pracodawca zwalnia bez pytania a ona tylko gnebi i poniza ludzi

tomasz

Pracowałem w jednym Carlosie 3 lata. Miodu nie ma, ale firma w porządku. Pracowici i uczciwi nie mają powodu do specjalnego natzekania (chyba że komuś w głowie siedzi kał, to do spoźywki nie bardzo się nadaje). Miałem wcześniej paru pracodawców i Carlos wypada na ich tle dość dobrze, choć to nie praca do emerytury. Z nadgodzinami jest jak wszędzie, czyli gratis - to nie budźetówka

Carlos to wielka paranoja... Kaska ciekawa osoba kim ty jestes ???

kasia

a czy ktoś zauważył że nie ma tu ani jednej pozytywnej opinii ciekawe dlaczego...

zobaczymy jak długo będą miały taką satysfakcję... jak długo same popracują przy takiej ilości klientów

kasia

carlos hehe praca w tym miejscu to ostateczność nikt nie szanuje pracownika potrafią tylko zmieszać kogoś z błotem a jaką mają z tego satysfakcję... Nie polecam tej pracy nikomu!!! nawet najniższej krajowej nie wypłacają najlepiej jak by się tam pracował 24h i to za darmo to wtedy(usunięte przez administratora) była by zadowolona(usunięte przez administratora)to wtedy może nic nie robić a wypłatę dostanie większą niż kierowniczka

ala

to co tam się dzieje to jakaś paranoja

anonimm

Ja nie pracowałam tam ale czasami robię zakupy i chyba przestanę. Drożyzna jak nie wiem. Kupiłam dziecku parasolkę za 29,99 a teraz w biedronce maja być ładniejsze i za 9,99. Zdzierstwo

frnciszek xxx

[usunięte przez moderatora] siema ziom! wytrzyj se otwór gębowy bo kał soboli masz na nim jeszcze ! liżesz otwór kiszkowy od [usunięte przez moderatora] i jeszcze tu slodzisz pajacu ? ile moszna tępaku po podstawówce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e każdy iktorn znajdzie sobie zawsze takiego tołdiego, żałośni ludzie.

klient

Pamiętacie początki Biedronek,a w carlosach jest jeszcze gorzej,może wreszcie pora zrobić z tym porządek?Proponuję zabrać sie za kierowniczki,warto przyjżecć sie jak towar siatami do aut wynoszą poza kasami.Właściciel niech weżmie się za to a szczena mu opadnie z wrazenia.

Kasjerka

Popieram w 100%. Praca tam to na kilka etatów a płaca za jeden. Sprzątaczka, kasjerka, sprzedawca, towar przyjąc trzeba. Szefostwo to c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y nie pany, za nadgodziny nie płaca a o odbiorze nie ma co liczyć. Własciciele do kosciola chodzą, w pierwszej ławce siedza a przacownikom ciężko zapłacic za pracę. Ale co się dziwić jak złodziej ziemniaków stał sie wielki BIZNESMENEM. Nie polecam tego pracodawcy!!! Niech p. [usunięte przez moderatora] zakasze rękawy i do roboty!!!

To prawda. To jest totalny wyzysk, głupota i ciemnota na każdym kroku. Nawet dziury w dach nie umieją załata. Kierownicy są tacy kretyni że ja to się dziwie że umieją się podpisać. Brak planowania, codzienne obelgi, gnojenie pracowników, [usunięte przez moderatora], zatrudnianie na zlecenie. Ta [usunięte przez moderatora] to chodzi do Kościoła - śmiechu warte. Nawet zachować się nie potrafi, a ludzi zgnoić to potrafi. Wielka Pani z gnoju wylazła a z zadupia pochodzi gdzie dopiero bruk zrobili.

KARA

praca siedem dni w tygodniu, zero planowania. Nie ma żadnych grafików ani list obecności , jak chcesz pracować musisz godzić się na wszystko. Nadgodziny nie rozliczane, na pytanie o ilość przepracowanych godzin w miesiącu głupi uśmiech kierowniczki i zdawkowe " tego nikt nie liczy".

Zostaw opinię o market carlos - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie market carlos