ERDBEERLAND

Toruń

Opinie o ERDBEERLAND

Agata

Minęło kilka miesięcy od ostatnich wpisów, nikt od dawna nie dodał nowego komentarza, czyżby ERDBEERLAND poszukiwali tylko pracowników sezonowych? Dlatego tylko w okresie wakacyjnym pojawiały się oferty czy rekrutują cały czas?

mikurka

maja, pewności nikt ci nigdy nie da, ale jeżeli nie masz polskiemu pracodawcy nic do zaoferowania to za granicą w Holandii czy Niemczech będzie łatwiej coś znaleźć. Życzę powodzeniam ja wiem, że jest to warte ;)

Zook

Praca za granicą zawsze niesie ze sobą wiele wyzwań i wyrzeczeń. Jeżeli ktoś jest zdecydowany na poświęcenie wszystkiego kosztem zarobku to droga chyba jest wolna. Nie wiem co prawda na jakie stanowiska obecnie może być prowadzona rekrutacja za granicą, ale podejrzewam, że język niemiecki to trzeba mieć opanowany...

opos

Jak mniemam chodzi o firmę ERDBEERLAND z Austrii tak? Nie wiem czemu w temacie firmy jest wpisany Toruń jako miasto, chyba coś nie tak. Widze też, że w sumie od 2012 roku nie było tutaj opinii o aktualnych warunkach wyjazdowych, tylko jakieś pytania i noszenie się z zamiarem wyjazdu. Może jednak ktoś wie, czy opłaca się nimi w ogóle zainteresować?

aneta1984

witam,bylam tam 2lata temu,jest ciezko ale nie ma zle;) czy ktos wybiera sie jechac? jestem ze slaska

jhubjbjkkl

podaj meila jestem z krakowa i mam zamiar jechac tam do pracy

usdrowski111

Witam wszystkich.Byłem tam w zeszłym roku i wcale nie było tak żle.Trzeba pracować i tyle.To jest praca przy zbiorach i nie kazdy się nadaje.Może jest tam ktoś teraz kto był rok temu pierwszy raz.Niech się odezwie.

michał

z tarnowa małopolskie

Siokor mivo

michał - 2012-02-22 14:48:20 pytanie do sikoro witam cie jestem chetny na wyjazd i nmam pytanie jak się tam dostać jakim przewoźnikiem najlepiej dałbyś mi jakieś namiary. pozdrAWIAMzależy z kąd chcesz jechać z jakiego województwa

michał

Siokor mivo

Firma przyjazna pracownikom godna polecenia

Siokor mivo

trzeba pracować a nie chlać i czekać aż pieniądze sie dostanie za darmo nie ma tak dobrze praca to nie wczasy pod gruszą ani na majorce ja jestem bardzo zadowolony z podejścia Szefowej do ludzi jest tez człowiekiem zatrudnia ludzi po to aby pracowali a nie wypoczywali i tak jest możliwość poproszenia o wolne wiec zastanówcie się ludzie co piszecie bo chyba coś nie tak z wami przmyślcie to co piszecie pozdrawiam (usunięte przez moderatora)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

hej są wypłacani i trzymają się terminu możesz nawet poprosić o większą sumę masz co tydzień zaliczki w wysokoci 50 eur ale możesz poprosić o więcej

aras

witam mam pytanie czy ktoś już kiedyś był w austri na tych zbiorach jak z pieniędzmi są wypłacalni?????

prawda

(usunięte przez moderatora) Wyobrazcie sobie zbieranie truskawek po stromych Alpach w czasie deszczu Masakra (usunięte przez moderatora) Placenie za pensjonat za pieniadze ktorych nie zarabiacie Pobudki o 3 nad ranem i oczekiwanie na wyjazd czasem 3 godziny Nie wybierajcie sie Tam Lepiej znajdzcie prace gdzies indziej Nigdy tam NIE ZAROBICIE Wrocicie Zawiedzeni i bez kasy MOWIE PRAWDE

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ja akurat jestem zadowolony bardzo i polecam trzeba pracowac a się nie opieprzać pojedziecie sami zobaczycie nie słuchajcie tych bzdur ;)

Peter

Witam .planuje tam jechać

mika - 2011-07-23 12:43:25 też chce tam jechać, czy jest ktoś z Wrocławia? I jaka jest ta firma ktos wie, widzę, że jest tu tylko 1 zła opinia, jeśli chodzi o współprace z ta firma, ale czy to prawda? Dokładnie miejsce pracy Tyrol.

mika

xxxxxxx

Witam chcę wyjechać na zbiór truskawek i borówek.. Czy ktoś już tam był??? proszę o jakiekolwiek informacje.. pozdrawiam

Radek

Ta firma to podpucha, nie wypłacalna, nie radzę tam jechać. Byłem z dziewczyną, jeździmy kilka lat, ale w tej firmie organizacja jest do du.... Brygadziści masakra. Odradzam. Jak na powrót zarobicie to dobrze. Pozdrawiam

Łukasz

Mi załątwiłą klezanka.Placi sie 5 euro na dzien za wyzywienie.mieszkanie w pensjonacie(5 euro za jedzenie i nocleg).Zaliczki mozna brac ponoc co tydzien po pierwszym lub po drugim tygodni.NIE pamietam. Zarobek 3600.Auto firmowe do dyspozycji na zakupy.

Zgadza się

robertto

Do jakiej miejscowości jedziesz? Może do Radfeld..?

rico

Tak szczerze mówiąc to nie wiem co dokładnie będę zbierał, bo jade pierwszy raz. Na miejscu się okaże.

robertto

To znaczy, że jedziesz na szparagi?

gdzieś mi nick wcięło :P

Ja jadę jutro z podkarpacia

robertto

Witaj Rico! Raczej nikt tu nie zagląda,bo wiem z innego forum, że ludzie tam jadą w różnych terminach. A Ty kiedy jedziesz i skąd?

Albo nikt nie jedzie 15 maja, albo nikt tutaj nie zagląda

robertto

Hej! czy jodezwie się ktoś na tym forum?

Robertto

Czy ktoś z Was ma termin pryjazdu na 15 maja?

tylko mailowo :(

monia123

DZWONILI DO WAS ?,CZY ZOSTALIŚCIE POINFORMOWANI E-MAILOWO?

rico

Też mam jechać i tylko tyle wiem ...

robertto

tak. ja jadę wraz z małżonką . Wiesz coś więcej?

ares

Jedzie ktoś na zbiory do Austrii do firmy Erdbeerland???

Zostaw opinię o ERDBEERLAND - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERDBEERLAND