Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o.

luis

na tle kilku moich pracodawców przed i po MORSIE, uczciwie mogę stwierdzić, że firma jest ok. Kasa na czas, premie osiągalne a nie tylko na papierze (przy dobrych wynikach całkiem wysokie) i jeszcze miałem okazję polatać trochę po Europie... a stres napewno mniejszy niż w korpo.

Zuzanna

@WWchętnie dowiemy się więcej na temat Twojego doświadczenia z pracy w firmie. Rozumiem, że dobrze wspominasz czas w niej spędzony. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w Elektrotechnika "MORS"?

WW

Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam Morsiaki. Fajna firma i spedzilem z Wami ladnych pare lat. :) Pozdrawiam

WW

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa/Księgowy w firmie Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
og

Klienci są trudni wszędzie @paol, a w przypadku przedstawiciela handlowego wszystko głównie zależy od niego, na samym początku jest szkolenie produktowe, później też jakieś inne są, jeśli masz dobre wyniki to dostaniesz dobrą premię, jak dla mnie dobrze to wygląda.

mors

Jeśli chodzi o aktualny nabór trzeba rzucić okiem na stronę Morsa. Tak jak ktoś pisał wcześniej firma staje na nogi co swiadczy o tym fakt, że producenci zabiegają znow o współpracę (gdzie jeszcze rok temu było inaczej). Piszę tak jak jest. Jak wcześniej pisalem praca jest ok, jak robi się swoje można być spokojnym o pracę. Dodatkowo co miesiąc są promocję dla handlowców, premie... Kasa na koncie jest do 10 każdego miesiąca ale zawsze jest między 4 a 6 dniem.

mors

Praca w Morsie jest jak każda w tej branży, wystarczy robić swoje wówczas podstawą jest spora 3-4 tys i oczywiście premie. Jak ktoś myśli że będzie tylko jeździć sobie i bez wyników to się myli. Czy tu czy gdzie indziej warunki są takie same lub podobne. Trzaba na siebie zarobić i praca gwarantowaną i bez stresu...

obserwator

mimo, że wszyscy złorzeczyli, firma funkcjonuje i po malutku wychodzi z kryzysu. Już tam nie pracuję, ale trzymam kciuki

tadzio

witam czy ktoś może się wypowiedzieć ,o morsie ,jak tam jest naprawde ,i czy warto u nich pracować ,na różnych forach opinie są różne.

życzliwy

Firma mimo problemów płaci pensje na czas. Uważam,że jedyna szansa na odbicie,to Prezes powinien sam złapać za ster tak jak to robił 10 lat temu. Dalej firma jest duża 30 filii. Czas najwyższy na działanie i restrukturyzację. Zdecydowanie spłaszczenie struktur.

handhand

Ja tez czekam aż firma skończy płacić mi lojalke i szybko chciałbym zatrudnić się w morsie.Moze mors jak jest tak pro pracowniczy zamieści nowe warunki zatrudnienia na tym profilu.Kolega mówił ze do pakietu jaki został stworzony dla handlowców jest użytkowanie auta bez ograniczeń i za free. A handlowcy robiący powyżej 10 tys marzy otrzymają osobowe auta.

korokoko

Ja tez się piszę do pracy ale dopiero po skończeniu płacenia lojalki przez firmę no inaczej mógłbym być podejrzany o współpracę z konkurencją. Czekam z niecierpliwością na te nowe lepsze propozycje pracy.

ukraina

To fajnie jestem chętny do powrocenia do pracy na lepszych warunkach. Gratuluję pomysłu czekam na propozycje. Widać że chyba firma się dźwiga.

pyra

Najnowszy news jest taki ze podobno mors ma sportem zatrudniać byłych pracowników na nowszych lepszych warunkach i odbudować oddziały które zamknął lub ledwo dysza.To jest dobra informacja dla byłych pracowników. Będziemy mieli dobrze płatna prace hura dziękujemy andriu.

luke

bylo tu duzo ostrych wpisow, stawiajacych firme w zlym swietle. czy cos sie pozmienialo pod tym wzgledem? Nie mam od kogo pozyskac wiecej informacji na ich temat, dlatego tu uderzam

KASIA

czy ktoś wie jak wygląda praca w księgowości?

elo

na świętokrzyskie dają jaguary, a na małopolskie bmwu

jaspis

jak w każdej tego typu firmie na rynku oczywiście, tak jak i obecnie, tak praktycznie cały czas szukają odpowiednich PH

jaspis

i widzę, że nikt specjalnie tego faktu nie komentuje ;) nie wiecie czy Mors szuka obecnie nowych pracowników?

byly mors

Hmm. Generalnie firma robi wrażenie. Dużo oddziałów, dużo ludzi, dwa magazyny centralne, super logistyka i całkiem dobry target. Dostaniecie telefon i berlingo lub partnera do jazdy do klijenta, dowiezienie towaru na spółkę z kolega. Jeśli traficie na oddział ( mocny) macie kibel :D tz do dyspozycji toaletę. W wielu miastach brak ;). Poza tym spoko, trzeba dawać dużo z siebie żeby zarobić,1600 brutto podstawa, uwaga bo target jest spory i żeby wyrobić 4500 brutto trzeba miec spore układy w branży. Warunki pracy nie sprzyjają do pracy w krawacie, wielokrotnie handlowcy muszą sami pakować towar i dowieść do klijenta, wiele obowiązków ( żeby ratować czas) z boku, nie będących obowiakiem handlowców. Jeśli ulozycie sobie prace, znajdziecie czas na rozpakowanie dostaw, sprzedaż, znalezienie klijentow,fakturowanie, dostawy, uwazajacie na życie prywatne. Żeby mieć zarobki na dobrym poziomie musicie rezygnować z życia prywatnego. Wiele osób w niesie poswiecilo rodziny lub je straciło. Teoretycznie 16.00 i do domu. Faktycznie wychodzisz po 18.00 bo nie masz czasu na wszystko. Dobra firma, duza tylko niebezpieczna. Ja znalazłem swoje miejsce tam gdzie podział obowiązków jest ściśle określony a kasa jest podobna, może i wielsza

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elektrotechnika "MORS" Sp. z o. o.