Kas-Boks

Września

Opinie o Kas-Boks

Jan

Myśle, ze nic nie umiecie, a chcielibyście zarabiać kokosy...

haps

@zip podejrzewam, że byłeś pracownikiem Kas-Boks. Ciekawy jestem dlaczego doszło do tego zwolenienia i czy długo tutaj pracowałeś. Jeśli możesz, to napisz co i jak. Na pewno nie tylko ja jestem ciekaw.

hajs
@haps 21.04.2016 20:15

Na pewno za ćpanie tak jak synek prezesowej po konta maryszkę palił cały czas na chaju był norma w kas boksie za 1200 zł nie polecam tam pracować alb 6 zł na godz

zip

a mnie zwolnili

robotnik

Zarząd LEJE na pracowników. Tylko patrzą na konto czy kasa rośnie i gdzie można znów kupić nieruchomości bądź grunt pod zabudowę!DO ZARZĄDU; Dajcie najpierw ludziom to co im się należy to nikt nie będzie wam kieszeń patrzył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[usunięte przez moderatora] Zwalniam się, bo za co tylko można odciągają, i jeszcze ten [usunięte przez moderatora] ( syn pani prezes). Za co tylko można donosi. [usunięte przez moderatora]

Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą ci, że będziesz na umowę zlecenie robił 3 miesiące, a niektórzy robią i przeszło rok, kpina z ludzi. A o wypłatach nie wspomnę. Odradzam tą firmę.

ja

zdzierstwo, praca na umowe zlecenie, za wszystko odciagane z wypłaty, marne grosze ogólnie syf kiła i mogiła

Zostaw opinię o Kas-Boks - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kas-Boks