Opinie o Kas-Boks w Września

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kas-Boks. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kas-Boks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kas-Boks w Września

Bydgoszcz rondo Toruńskie

Brak przeglądu w tirze w dodatku przeładowany .. mechanik kazał jeździć ten zaprzeczał na remont aut nie ma pieniędzy i przeglądy czy jak ?

Zuzanna

Ktoś napisał tutaj poniżej, że małe zarobki są w tej firmie. Małe - to znaczy ile się tutaj zarabia? Typowo najniższa krajowa czy jakoś inaczej?

@Zuzanna

Najnizsza,a do tego ostatnio czesto spóźniają się z wypłata wynagrodzenia,może czas gdzieś to zgłosić i okiełznać szefowa?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Co jaki czas w Kas-Boks można ubiegać się o podwyżkę?

Bydgoszcz rondo Toruńskie Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis

Witam.może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku spawacza. Warunki pracy,orientacyjne wynagrodzenie... z góry dzięki za odpowiedź.

Pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Wszystko zależne jest od indywidualnych kwalifikacji i umiejętności. Zawsze warto odbyć choć rozmowę w danej firmie i poznać szczegóły.

Zuzanna

@Zuzanna

Zarobki zależne są od kwalifikacji i umiejętności. Trudno, żeby ktoś wykonujący czynności banalne nie wymagające specjalistycznej wiedzy czy nauki zarabiał pensje kierownicze.

Iza

no dobra, wiadomo. Ale jak ktoś ma niskie kwalifikacje to jedyne na co może liczyć to najniższa czy jednak są wizję na większe wypłaty?

@Iza

Może liczyć na zarobki adekwatne do umiejętności

Kamila

Czy są tu osoby, które zarabiają najniższą krajową?

Eon
@Kamila

Tak, na pewno są

@Zuzanna

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kas-Boks? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Września
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Tokarz CNC
AGROKOWALSKI Sp. z o.o.
ABC

Pracować trzeba jak wszędzie, wypłata na czas, polecam.

nie polecam male zarobki ludzie jeszcze chwila i na akord bend pracowac

Mirek

Masakra brak kultury,wychowania i stabilizacji psychicznej ludzie nie do roboty a wymagania jak .. (usunięte przez administratora).

Dawid

Macie postój przez covid teraz ?

Gustaw

Firma z dobrymi opiniami pod każdym względem więc nikogo nie powinny dziwić złośliwe wpisy konkurencji!!

Marysia
@Gustaw

Yhm tak sobie tłumacz. Umowa zlecenie najlepiej na ciemno słaba jakość ocynku rdza na poszczególnych elementach do zbiornika po pół roku już wychodzi

Nie polecam pracy w tym miejscu umowy śmieciowe pensja niska wymagania wielkie a właściciele wyjęci z pod prawa niezrównoważeni zresztą niedawno nawet był filmik na fb jak się zachowują.

Jola

Nie właściciele tylko mąż szefowej to masz racje

Czy firma normalnie działa? Przestaliście zostawiać tu swoje opinie??

Powiecie coś o swojej pracy w Kas-Boks? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

olo

Pracowałem kiedyś w tej firmie i nie miałem powodów do narzekania. Na początku byłem zatrudniony na zasadzie okresu próbnego, ale dostałem umowę zaraz po jego upłynięciu. Atmosferę tworzą ludzie i ja tam pracowałem to było sympatycznie :)

Jan

Myśle, ze nic nie umiecie, a chcielibyście zarabiać kokosy...

haps

@zip podejrzewam, że byłeś pracownikiem Kas-Boks. Ciekawy jestem dlaczego doszło do tego zwolenienia i czy długo tutaj pracowałeś. Jeśli możesz, to napisz co i jak. Na pewno nie tylko ja jestem ciekaw.

zip

a mnie zwolnili

robotnik

Zarząd LEJE na pracowników. Tylko patrzą na konto czy kasa rośnie i gdzie można znów kupić nieruchomości bądź grunt pod zabudowę!DO ZARZĄDU; Dajcie najpierw ludziom to co im się należy to nikt nie będzie wam kieszeń patrzył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[usunięte przez moderatora] Zwalniam się, bo za co tylko można odciągają, i jeszcze ten [usunięte przez moderatora] ( syn pani prezes). Za co tylko można donosi. [usunięte przez moderatora]

Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą ci, że będziesz na umowę zlecenie robił 3 miesiące, a niektórzy robią i przeszło rok, kpina z ludzi. A o wypłatach nie wspomnę. Odradzam tą firmę.

zdzierstwo, praca na umowe zlecenie, za wszystko odciagane z wypłaty, marne grosze ogólnie syf kiła i mogiła

Zostaw merytoryczną opinię o Kas-Boks - Września

• Jak się pracuje w Kas-Boks?

Zobacz opinie na temat firmy Kas-Boks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kas-Boks?

Kas-Boks