genesisart

Pabianice

Opinie o genesisart

KP

wróciłem po 2 latach do tej firmy (chorobowe) i własnym oczom nie wierzyłem co się stało zupełnie nowa firma, nowy sposób zaradzania, nowe maszyny. Przestańcie pisać takie rzeczy tylko Weście się do roboty. Nie znam tak wyrozumiałego szefa jak IK. Zawsze jego filozofia zawsze było iż pracownik jest najważniejszy i do tej pory to powtarza ....

Osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w genesisart chciałyby dowiedzieć się więcej o tej firmie i zweryfikować tego pracodawcę. Dodaj opinię na jego temat i napisz czy warto podjąć pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o genesisart - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie genesisart