Opinie o TES sp. z o.o. w Niwki Daleszyckie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TES sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TES sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TES sp. z o.o. w Niwki Daleszyckie

hwg

Dają chociaż auto do domu?czy do firmy trzeba codziennie dojechać swoim

xiii

TEŻ miałem tam iść ale po to co przeczytałem wolę być w domu

dzieki chlopaki:) tez mysle o zmianie pracy i dzisiaj trafilem na ogloszenie..ale wystarczylo poczytac i juz wiem,ze trzeba szukac producenta przez duze P.

tak sie sprawy majo

Były pracownik - 2012-02-06 15:21:10 Potwierdzam, to jakieś jaja. siedzi się bite 8 godz i wciska ludziom na c (usunięte przez administratora) a papę. Dzień dobry firma tes producent papy się kłania, nie chCialłby PAN KUPIĆ TROSZKE PAPYYYYY? Błagam pana, brakuje mi 2 palet do samochodu. I wciskanie ludziom na sile [usunięte przez moderatora]. A pani [usunięte przez moderatora]z [usuniete przez moderatora] siedzi i motywuje: dziewczynki sprzedajcie sprzedajcie. Jakas masakra, w styczniu i lutym chodzi sie na urlopy, w wakacje nie ma mowy o urlopie bo jest sezon na pokrycia dachowe, wiec mozna zapomnieć...Szczerze nie polecam nikomu, nawet najwiekszemu desperatowi.jakie urlopy w styczniu i lutym? żeby iść na urlop to trzeba być w tym okresie zatrudnionym, a jakoś nikt nie mówi przy zatrudnianiu, że jest to praca sezonowa i po sezonie aut na "zielona trawkę" albo raczej na "bialy snieg", a nikt nie dostanie umowy nastale

ktoś
@tak sie sprawy majo

3 lata później, a sytuacja identyczna jak w tym poście.

Leszno
Soda

ZIGI - 2012-01-28 17:36:53 Niestety ja nieuwierzyłam w to co było napisane i popracowałam tam trochę, poprostu masakra. Błaganie klientów, żeby kupili papę codziennie tych samych odbijało się tym, że wcciąż mieli pretensję, że się do nich dzwoni. Co dzień zmyślanie, że wysyłamy samóchód w Pana stronę i proszenie, żeby wzieli choć kilka palet papy. A przełożeni tylko mieli pretensje, że jesteśmy nieudacznikami, że nie nie umiemy sprzedawać. Klienci żalili się przedstawicielom, że te panie w biurze to jakieś nienormalne, że ciągle do nich dzwonią. Ale cóż niektórzy muszą z czegoś żyć i dają sie gnoić. Biedronka to raj dla pracowników w porównaniu z TesemPotwierdzam, to jakieś jaja. siedzi się bite 8 godz i wciska ludziom na [usunięte przez moderatora] papę. Dzień dobry firma tes producent papy się kłania, nie chCialłby PAN KUPIĆ TROSZKE PAPYYYYY? Błagam pana, brakuje mi 2 palet do samochodu. I wciskanie ludziom na sile chłamu. A pani[usnięte przez moderatora] siedzi i motywuje: dziewczynki sprzedajcie sprzedajcie. Jakas masakra, w styczniu i lutym chodzi sie na urlopy, w wakacje nie ma mowy o urlopie bo jest sezon na pokrycia dachowe, wiec mozna zapomnieć...Szczerze nie polecam nikomu, nawet najwiekszemu desperatowi.

pracowałam

anonim2 - 2012-02-01 16:11:00 czy ktoś mógłby napisać ile się zarabia średnio na miesiąc w tej firmie na stanowisku "referent d/s sprzedaży"????najniższa krajowa plus premia ktorej i tak nie wyrobisz bo to narzucanie sie ludziom na siłę. Bierzesz mapę, zakładasz słuchawki od skypa i jedziesz z koksem, i tak 8 godzin.

anonim2

W tej firmie nigdy nie bedzie handlowców a prezes zastenawia się dlaczego??? Naiwne pytania. Aby był dobry handlowiec to trzeba jeszcze lepszego dyrektora handloego!!!!!!!!!!!!! Tylko go tu brak:((( I co teraz znowu firma musie sie prosić A MOŻE KUPI PAN PAPE TAK PANA PROSZE BO AUTO MI JEDZIE NIE WYSTAWIE PANU DZIŚ FAKTURY

matrix

a co lepsze auta nie mają ubezpieczenia AC i jak rozbijesz to naprawiasz na swój koszt, a wprowadzona tzw "solidarność" polega na tym że jak z jakiegoś regionu auto jest nie dograne to wszyscy zostają aby dopiąć i tak np do godz. 18:00 a potem okazuje się że nie ma auta albo kierowcy i tak towar nie jedzie

ho ho

Dzięki za info bo już chciałem CV wysłać do tej żenady...

hahah po raz kolejny szukaja handlowca haha firma zenada!

need for

Potwierdzam... praca w tej firmie to nie tylko przyjemność ale i wyzwanie ..sumienna praca wynagradzana jest szczodrym przelewem na koniec miesiąca ... nigdzie nie płacą za to że się nic nie robi więc takie pieprzenie sieje tylko defetyzm... gdyby nie fakt iż stanowisko dyrektora jest już zajęte to pewnie pracowałbym nadal

Wojtek
@need for

dobre sobie, kto tam pracuje - pracował wie jak jest i na pewno nie tak jak w tym opisie

lu lu

Cieniasów podobno nie trzymają w TESIE - tak słyszałem. Mam tam koleżankę i zadowolna, nawet bardzo. Podobno sporo da się zarobić, więc nie wiem ?

Katarzyna

Dzięki za informacje, miałam tam iść jutro na rozmowę, ale po waszych wypowiedziach zrezygnowałam. Myślę że nie masensu ładowaćsięw takie bagno.Dobrze że istnieją takie fora jak to, bo dzięki temu można ostrzec przyszłych i niedoszłych pracowników!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TES sp. z o.o. - Niwki Daleszyckie

• Jak się pracuje w TES sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TES sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TES sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TES sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TES sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TES sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 94 ocen.
  • 26-021 Niwki Daleszyckie

TES sp. z o.o.