Opinie o "City taxi" w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "City taxi". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w "City taxi" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "City taxi" w Szczecin

Czy pracodawca "City taxi" organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pan

Jakim pracownikom??? Tu kazdy ma swoją działalność gosp. Wiec kazdy jest szefem dla siebie .

@Pan

Twoim szefem jest Artur W., anioł

Jak się pracuje z ludźmi z "City taxi"?

Jacek

Źle to korporacja to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Jacek

A coś więcej :p? Dlaczego źle się współpracuje z tymi ludźmi? Zależy mi na konkretach

Klinient

Płacę obsługi za taxi a ten starszy pan nie widzi i wolno jedzie tyle czasu! . Nie polecam starszej osoby powyżej 70 tki. To jak zatrudnionych przez osoby starszej powyżej 70 tki. Dziękuję już więcej nie będę zamówiony przez osobę która jest za wolno. Dziękuję!

@Klinient

Nauczyc sie polski a potem pisac.

@Klinient

Naucz się języka polskiego

Jakub

Brak dobrego podejścia do klienta ze strony dyspozytorni

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie "City taxi"? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Zosia

Niemile dyspozytorki, bardzo niemili kierowcy.

SenySey

Nie polecam tej Korporacji. Dnia dzisiejszego od godziny 19 próbowałem wezwać taryfę i zostałem zrobiony w kakao....

Skandal!

Jestem jako klientem, starszy pan po wyżej 70 tki za wolno jedzi nie polecam nigdy!

@Skandal!

Kup se helikopter jak sie Ci tak wszedzie spieszy. Korposzczurze.

Michu

Za kazdym razem trzeba upominac sie kierowcow o oiczanie rabatu 15%, ktory sie nalezy z lewo na prawobrzeze. Wtedy udsja ze zapomnieli. Zenujace.

maserati

Jeździłem w City wiele lat. Tak kierowcy i pasażerowie to ludzie, bardzo różni. Złe kontakty pasażer - kierowca to rzadkość. Ale są zapamiętywane. Normalności się nie pamięta. Bywały sytuacje, że szybciej kończyłem pracę żeby odreagować stres po trudnej sytuacji i nie odegrać się na kimś.

Dawid

Nie polecam, strasznie niemili taksówkarze, opryskliwi strasznie, jeżdżą jakby za karę, prowadzą najdłuższymi trasami aby tylko zarobić więcej,

John

Jedna z najgorszych taxi w Szczecinie. Robią klientów w balona. Wezwałem City Taxi z aplikacji za ustaloną kwotę a taksówkarz i tak se liczył po swojemu. Kierownik zrzeszenia powiedział, że to nasz problem, że wsiedliśmy do taksówki. Nie polecam.

Bonnie

Z usług tej korporacji korzystałam kilkanaście razy. Za każdym razem informowałam telefonistki, że przejazd będzie z dużym psem. Za każdym razem taksówkarz był bardzo zdziwiony i stwierdzał, że nie zabierze psa. Ostatni raz skorzystałam z ich usług dwa dni temu i to był ostatni raz. Taksówka zamawiana była pod dworzec z dopłatą za kombi z uwagi na dużą ilość bagażu. Taksówkarz ( siwy, koło 70 tki i nie było to żadne kombi) stwierdził, że z tyloma bagażami to on może zabrać tylko dwie osoby (byłam z mężem i 2 dzieci, ciekawe kogo miałabym zostawić?!) Pan był niemiły, przez całą drogę słuchał głośno audycji radiowej, z tak drastycznymi opisami, że na pewno nie przeznaczonej dla uszu czterolatki. Było ciasno, gorąco jak w piekle (pan celowo nie włączył klimatyzacji), i opryskliwie zwrócił się do mojej córeczki, żeby nie kopała, a ona nie kopała, bo siedziałam obok! Po prostu nie miała możliwości podkurczyć nóg!!! Na koniec tej gehenny (bo pan jechał dwa razy wolniej) wiedząc, że mamy dużo bagaży i jesteśmy z małym dzieckiem - pomimo prośby o wjechanie w podwórze - zatrzymał się od ulicy i jeszcze z wielkim fochem! NIGDY WIĘCEJ!

@Bonnie

Tak córeczka napewno siedziała grzecznie a taksówkarz to sobie wymyślił,dzieciaki sa teraz tak rozpieszczone ze nie dlugo wejda wam na głowe,wy nowoczesne mamusie

Marci124

Kierowcy mili szybko przyjeżdzają i są czyste samochody jak i w środku i na zewnątrz

KLIENT

NIGDY WIECEJ NIE SKORZYTSAM Z USLUG TEJFIRMY.......MASAKRA!!!!!!!

awe

DO IZA... proszę konkretnie wspomóc kierowców !!.. Proszę obniżyć bazowe , oraz wspomóc finansowo przy zakładaniu osłon plastikowych .

Iza

@awe a nie są zapewnione rękawiczki ?

awe

DLACZEGO nie obniżyliście opłaty bazowej kierowcom mimo tego ,ze w czasie zagrożenia epidemicznego spadły obroty prawie do zera ??? !!!!! DLACZEGO DYREKCJA nie informuje klientów aby posiadali rękawiczki i maseczki???!!!! DLACZEGO potraficie powiedzieć tylko do kierowcy ,, jak się nie podoba to zmień pracę''? !!

Zzz

Chyba najgorsza korporacja w Szczecinie panie dyspozytorki nieprzyjemne w rozmowie kierowcy chamscy brudne auta w środku kiedyś kiedy reklamował e m kurs w sprawie chamskiego kierowcy u pani kierownik stwierdziłem że nie różni się od tych chamskich kierowców

Ostatni raz tym serwisem

Zamówiłem city na nabrzeże przy Jana z Kolna w Szczecinie nie to że czekałem aż Pan hra ia taksówkarz przyjedzie 20 minut zamiast 10 to stanął Pr, y fontannie chociaż zamówiłem ja na Jana z Kolna od strony Odry w zatoczce autobusowej. Gdy zadzwoniłem do serwisu city pani mi odparła że TAKSÓWKA NIE PRZYJEDZIE PO MNIE DO ZATOCZKI BO KIEROWCA NIE MA PRAWA TAM SIE ZATRZYMAC TYLKO BĘDZIE CZEKAĆ POD FONTANNA NA ŚCIEŻCE ROWEROWEJ!!!!!!! STAŁA TAM OKOŁO 10 MINUT. JA CZEKAŁEM OKOŁO 200 METRÓW DALEJ. UWAŻAM ŻE KIEROWCA KTÓRY TAK POSTEPOJE I BLOKUJE ŚCIEŻKA ROWEROWA TYLECZASU POWINNIEN MIEĆ IDE RANĘ PRAWOJAZY A. OSOBA OBSŁUGUJĄCA LINIE TELEFONICZNĄ NIE POWINNA TAM PRACOWAĆ. UWAŻAM TEN SERWIS Z A. NAJGORSZY I CHAMSKI. NIGDY WIĘCEJ GO NIE ZAMÓWIĘ I KAŻDEMU BĘDĘ GO ODRADZAC. I PRZY OKAZJI MAM KAMMERKE W SAMOCHODZIE NAGRYWAĆ I WYSŁAĆ NA STRONĘ STOP CHMSTWU NA DRODZE WSZYSTKIE ZDJĘCIA CITY TAXI PARKUJACYCH W ZATOCZKACH AUTOBUSOWYCH NA ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH ITP.

Śmieszny Janusz Jesteś
@Ostatni raz tym serwisem

Widać, że poziom twojej inteligencji jest na tyle niski,że nie umiesz sobie nawet taxówki dobrze zamówić. Takich kientów jak ty kierowcy i tak nie chcą, więc najlepiej będzie jak dasz sobie spokój i przesiadziesz się na tramwaj. I radze zagladnac do kodeksu drogowego, i nie szukać winnych swojej głupoty wszędzie w okół, tylko w sobie. Dużo zdrówka życzę.

Agata

Naciagacze ! Pseudo taxowkarze ktorzy wypytuja czy pociag byl spozniony ile ludzi jechalo Itp Nie wiedzac skad tak naprawde wracasz! Tak no przeciez trzeba wybadac jaka taryfe indywidualna Dobrac zeby zarobic cos do kieszeni! Polaki cebulaki!

Zostaw merytoryczną opinię o "City taxi" - Szczecin

• Jak się pracuje w "City taxi"?

Zobacz opinie na temat firmy "City taxi" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "City taxi"?

"City taxi"