Technotop Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Technotop Sp. z o.o.

Joanna

@xxx może to zależeć od wielu czynników, dlatego nie oczekiwałabym konkretnej odpowiedzi, a jak już to widełek wynagrodzenia. W tym momencie firma Technotop poszukuje informatyka http://www.gowork.pl/praca/inne;b/piaseczno;l?oferta_opinie=www.praca.pl1822403 Oferują stabilne miejsce pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy, narzędzia niezbędne do pracy.

xxx

a ile pracownicy biurowi zarabiaja?

Joanna

Obecnie Technotop Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca C+E. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą pracy?

heej oo no to nawet w sumie nie takie złe to wynagrodzenie chociaz na samym poczatku powiem wiadomo ze chcialoby sie zarabiac nieco wiecej prawdA? :)

Markus Aurelius

A ofertę pracy przeczytałeś dokładnie czy tylko nagłówek? ;) Jest jak wół napisane: Przedział wynagrodzenia:1.850,00 zł - 2.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) Normalnie eldorado!

Zostaw opinię o Technotop Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technotop Sp. z o.o.