Opinie o ArtChagale w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ArtChagale. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ArtChagale o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ArtChagale w Poznań

Mikołaj Nowy wpis

@zzz czego szkoda ? O co chodzi z tą firmą?

Margo

...a pomagier ze strony Artchagale tez powinien zaglądnąć w słownik języka polskiego i uszanować taki portal, jakm jest GoWork i nie robić w swoich wypowiedziach błedów ortograficznych i stylistycznych. Zapytam, czy fryzjer to analfabeta? Chyba nie, co? Jednym słowem wstyd!!! Margo

Miła Nowy wpis
@Margo

Człowieku nie ośmieszaj się. W tych kilku zdaniach popełniłeś tak wiele błędów, że polecanie innym by zajrzeli do słownika jest zwyczajnie śmieszne. Minęło już kilka lat, tak więc może wytrzeźwiałeś, bądź spłaciłeś swe długi i tym samym poziom Twej frustracji sięgnął poziomu gleby ;-)

asia Nowy wpis

@monika a co Cię najbardziej interesuje? Daj znać, poszukamy odpowiedzi :)

anita Nowy wpis

Mili moi właśnie właśnie niedługo, w sumie za niecały rok, ale wiadomo czas leci szybko, mam swój ślub, a wiadomo że każda kobieta tego dnia chce w wyglądać wyjątkowo stąd też szukam kogoś kto by uczesał mnie i spełnił moje fryzurowe marzenia. Szukam na razie miejsce i chciałabym umawiać się wtedy na fryzurę próbną. Ale najpierw chce wiedzieć czy ArtChagale z naszego kochanego Poznania daje rade takim wyzwaniom. ktoś cos

Firma ArtChagale poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
leon zawodowiec

ja jestem akurat fachowcem w branży, za takiego się uwazam co podkreślają przepracowane lata, i również nie byłbym zadowolony z przeciętnej średniej krajowej na początek. to dla mnie byłoby tak naprawdę spoliczkowanie. a chcę iść do tej firmy pracować. czy mam szansę na starcie już dostac jakieś lepsze warunki?

damno

moim zdaniem nie warto się u nich zatrudniać, mało płacą

mati

A ja z efektu jestem ok;) myslałam,ze kolor będzie jaśniejszy ...hmm ale cena usług powalająca 600zł dekoloryzacja+ farba+ podcięcie i modelowanie..włosy do ramion ,kręcone

zachwycona

Jestem bardzo zadowolona, z usług salonu przy ul. Katowickiej, poleciłam ten salon już moim przyjaciółką, które też zaczęły korzystać z jego usług. Zwłaszcza jestem zadowolona z pani Moniki, która jak słyszałam została obecnie młodą mężatką. Gratuluje pani Moniko. Zachwycona

sąsiad

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez salon przy ul.Katowickiej.

TURYSTA

witam wszystkich, widzę po wpisach że jest to jedyny salon w Poznaniu gdzie coś cię dzieje, pracownicy jak i klienci przychodzą-odchodzą a biznes się kręci, kręci... ale czytając wpisy mam wrażenie, że jest to robota konkurencji albo grona prawdziwych przyjaciół. szkoda czasu na czytanie, polecam sprawdzić samemu.

Zespol ArtChagale

Pamietajcie: "Jak Kuba Bogu- tak Bog Kubie". Jesli potrafisz zaangazowac sie w swoja prace, na pewno zostanie to docenione. Wymagajac od innych- wymagaj tez od siebie! W ArtChagale zarobki sa adekwatne do osiaganych wynikow w pracy.

Fryzjer

NIE POLECAM ! KOSZMAR! BRAK PROFESJONALIZMU ZE STRONY PRACODAWCY!

Fryzjer

ArtChagale to sieć salonów fryzjerskich głównie w Poznaniu. Nie polecam tego salonu jako miejsce pracy. Bardzo nie słowna szefowa. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Przed wyborem tego salonu radzę się dobrze zastanowić.

Zostaw merytoryczną opinię o ArtChagale - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042