ArtChagale

Poznań

Opinie o ArtChagale

asia
użytkownik zarejestrowany

@monika a co Cię najbardziej interesuje? Daj znać, poszukamy odpowiedzi :)

anita
użytkownik zarejestrowany

Mili moi właśnie właśnie niedługo, w sumie za niecały rok, ale wiadomo czas leci szybko, mam swój ślub, a wiadomo że każda kobieta tego dnia chce w wyglądać wyjątkowo stąd też szukam kogoś kto by uczesał mnie i spełnił moje fryzurowe marzenia. Szukam na razie miejsce i chciałabym umawiać się wtedy na fryzurę próbną. Ale najpierw chce wiedzieć czy ArtChagale z naszego kochanego Poznania daje rade takim wyzwaniom. ktoś cos

leon zawodowiec
użytkownik zarejestrowany

ja jestem akurat fachowcem w branży, za takiego się uwazam co podkreślają przepracowane lata, i również nie byłbym zadowolony z przeciętnej średniej krajowej na początek. to dla mnie byłoby tak naprawdę spoliczkowanie. a chcę iść do tej firmy pracować. czy mam szansę na starcie już dostac jakieś lepsze warunki?

damno

moim zdaniem nie warto się u nich zatrudniać, mało płacą

mati

A ja z efektu jestem ok;) myslałam,ze kolor będzie jaśniejszy ...hmm ale cena usług powalająca 600zł dekoloryzacja+ farba+ podcięcie i modelowanie..włosy do ramion ,kręcone

zachwycona

Jestem bardzo zadowolona, z usług salonu przy ul. Katowickiej, poleciłam ten salon już moim przyjaciółką, które też zaczęły korzystać z jego usług. Zwłaszcza jestem zadowolona z pani Moniki, która jak słyszałam została obecnie młodą mężatką. Gratuluje pani Moniko. Zachwycona

sąsiad

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez salon przy ul.Katowickiej.

TURYSTA

witam wszystkich, widzę po wpisach że jest to jedyny salon w Poznaniu gdzie coś cię dzieje, pracownicy jak i klienci przychodzą-odchodzą a biznes się kręci, kręci... ale czytając wpisy mam wrażenie, że jest to robota konkurencji albo grona prawdziwych przyjaciół. szkoda czasu na czytanie, polecam sprawdzić samemu.

Margo

...a pomagier ze strony Artchagale tez powinien zaglądnąć w słownik języka polskiego i uszanować taki portal, jakm jest GoWork i nie robić w swoich wypowiedziach błedów ortograficznych i stylistycznych. Zapytam, czy fryzjer to analfabeta? Chyba nie, co? Jednym słowem wstyd!!! Margo

Zespol ArtChagale

Pamietajcie: "Jak Kuba Bogu- tak Bog Kubie". Jesli potrafisz zaangazowac sie w swoja prace, na pewno zostanie to docenione. Wymagajac od innych- wymagaj tez od siebie! W ArtChagale zarobki sa adekwatne do osiaganych wynikow w pracy.

Fryzjer

NIE POLECAM ! KOSZMAR! BRAK PROFESJONALIZMU ZE STRONY PRACODAWCY!

Fryzjer

ArtChagale to sieć salonów fryzjerskich głównie w Poznaniu. Nie polecam tego salonu jako miejsce pracy. Bardzo nie słowna szefowa. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Przed wyborem tego salonu radzę się dobrze zastanowić.

Zostaw opinię o ArtChagale - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArtChagale