ABA-Service

Koluszki

Opinie o ABA-Service

Witam chciałam powiedzieć że Firma ABA service jest godna polecenia wszystkim osobom niepełnosprawnym gdyż dzieki niej każa chora osoba może poczuć się potrzebna innym osobą. Dzięki tej firmie znalazłam pracę w jednym z Łódzkich Marketów z czego sie bardzo cieszę mam też stały kontakt z moim opiekunem [dane osobowe usunięte przez administratora] który jest naprawde dobrym opiekunem i cieszę się że jestem pod jego "skrzydłami" i nie chcę innego.

Zostaw opinię o ABA-Service - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABA-Service