Seniocare24

Kandel

Opinie o Seniocare24

Lidia

@Zuza a jak firma wtedy reaguje na takie (nie ma się co dziwić) niepożądane sytuacje? W jaki sposób Seniocare24 Twoim zdaniem wspiera pracowników na stanowisku opiekuna bądź opiekunki? To bardzo ważne, aby faktycznie czuć wsparcie i pomoc. A czy pracownicy są dla siebie życzliwi?

Lidia

@mari możesz napisać o jakim programie mówisz? Aktualnie nic na ten temat w Internecie nie można znaleźć a wiele osób poszukuje jednak tutaj pracy - takie informacje pomógłby innym w podjęciu decyzji.

Zawiedziona

Firma tragiczna. Renata to zniemczona Poleczka, nie szanująca ludzi. Liczą się tylko pieniądze. Przed rozpoczęciem współpracy, miła, wyrozumiala. Jak osiągnie swój cel, pokazuje swoje prawdziwe oblicze. NIE POLECAM! reasumując, cała ta firma, to gòwno w ładnym opakowaniu.

mari

C.d. Musze dopisac ,ze nie pisaLam o tej agencji.Nigdy z nimi nie pracowaLam.Obejrzalam tylko ten material w TVN i nie wiem dlaczego rozmawiali tylko z zatrudniajacymi.Oczywiscie opiekunka snujaca pochlebne piesni tez mnie nie interesuje.A byla juz w jakims programie jedna taka razem z agencja.Jesli ktokolwiek ma kilkuletni staz i pracowal troche dluzej z jakas agencja to ma wiele zastrzezen-nie ma grzyba.Moga to byc drobne sprawy ,ale tez i cos powazniejszego.Osobiscie mialabym co opowiadac.

hehe

No ael skoro nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, to widocznie nie ma potrzeby przeprowadzać dodatkowej rekrutacji u nich, bo atmosfera w pracy każdemu odpowiada. Dobre stosunki między pracownikami są całkiem niezłe, ale jaka jest wypłata? Pozdrawiam

anonimus

jak to czytam to głupota i brak wiedzy mnie przeraża Seniocare24 nie jest agencja która zatrudnia opiekunki oni szukają rodzin a zatrudniają opiekunki agencje które z nimi współpracują nie znacie kobiety a takie opinie - każdy ma swoje dni i każdy szef wymaga od pracowników pracy i to dobrej pracy opiekunki nie maja wcale kontaktu z szefową Seniocare24 do : Margarita35 : reklama jest dobra profesjonalna ,- teczki bardzo dobry i profesjonalny pomysł , przy tylu zadowolonych rodzinach i dużej ilości pracowników trzeba mieć poukładane wszystko i wszystkiego pilnować , papier lepszy niż zapis na dysku -, znam cały zespół seniocare24 i powiem ze są ok, tam maja jedna zasadę którą bardzo cenię ( chcesz zarobić daj zarobić drugiemu ) , prowizja którą płacą firmy do seniocare24 jest minimalna symboliczna ,, - znam pośredników gdzie trzeba płacić 200 euro prowizji , zanim cos głupiego napiszecie to pomyślcie dwa razy

Margarita35

chyba najgorszy mój niemiecki pośrednik zobaczcie zdjęcie IHR TEAM z czerwono-bialej teczuszki z dokumentami banda wymalowanych lal jak na Boże Narodzenie uwieńczona dwoma tłustymi tucznikami gdzies z tyłu pod przewodnictwem byka-rzeźnika ŻENUA!! jak takim typom można wierzyć?kłamstwo olewactwo i oszustwo..

buska

dzisiaj wlasnie, a raczej wczoraj, czyli w czwartek wystapila gwiazda z seniocare w telewizji w programie TVN, wtorowala jej, a wlasciwie sie jakala krolowa z firmy konik, ach, jak te panie zachwalaly polskie opiekunki, jak pieknie pracuja z granica, ilez to kasy zarabiaja, wlasnie dlatego weszlam na te strone, zeby sobie o nich poczytac, bo do tej pory firma byla mi nieznana, zreszta jak wiele innych, pozdrawiam.

krystyna

firma tragiczna, pracownice koszmarne, liczy sie tylko slowo rodziny a my jestesmy traktowane jak smieci ktore tylko maja wykonywac swoja prace, taka prawda moje drogie! szefowa jest najbardziej chamska osoba jaka mialam nieprzyjemnosc spotkac w swojej pracy jako opiekunka, jest niepoczytalna traktuje nas jak ludzi drugiej kategorii al eto juz swiadczy tylko o niej jako o czlowieku a nie o nas

Zuza
@krystyna 06.10.2015 19:24

zapraszam do Global Servis ze Świdnicy , tam kooperant i firma zawsze jest po stronie opiekunki, chyba ,ze któraś zapije lub cos ukradnie...

Henryk2724

Potwierdzam negatywne opinie. Pośredniczą poprzez polskie firmy. Z taką firmą zostałem "zeswatany" (EuroService "Omega" ze Świdnicy). Komentarz do wglądu na www.mypolonia.pl

kameleon

Beznadziejna firma! A personel w tym panie tam pracujące zero kultury, brak kwalifikacji językowych jak i zawodowych. po prostu żal!!!

anonimus

agencja seniocare24 nie zatrudnia polskich opiekunek - on sa pośrednikiem opiekunki zarudniaja polskie firmy opiekunka może się kontaktować z firma która ja zatrudnia seniocare24 to tylko pośrednik który szuka rodzin dla polskich firm opiekunka i seniocaare24 nie maj kontaktu ze sobą opiekunka kontaktuje się z rodzina i firma która ja zatrudnia

jato

Nie polecam,panie obsługujące są niesympatyczne, tylko na początku robią dobre wrażenie żeby zwerbowac, istotne są tylko pieniądze od rodziny!!! Czysta obluda

agencja seniocare24 to jedna z niewielu agencji która zatrudnia opiekunki na niemieckich warunkach polecam !!!!!!!!!!!!!!1

cccccc

a NA STRONIE TA sENIORCARE24 PISZE ZE PRAOWNICY ZARAJA NAJMNIEJ 1300e??????

maja

Tragedia !!!!!!!

Agencja seniocare24 to najgorsza agencja w Niemczech Pani(usunięte przez moderatora)est osoba bez skrupułów jest beszczelna zle wychowana odgraza sie swoim pracownikom krzyczy na nich tylko dla tego ze nie chcialy jakiegos wyjazdu a kiedys tez pracowala tak jak my zajmowala sie starszymi osobami a jak sie wiecej dorobila to ludzi traktuje jak smieci jak taka osoba moze byc wlascicielka takiej firmy i zajmowac sie starszymi ludzmi jak ona tak traktuje ludzi nie polecam tej agencji !!! (usunięte przez moderatora)

Rozczarowana
@anonim 24.05.2013 21:57

Popieram. Miałam okazję pracować z Panią Renatą. Nie polecam!!!

firma xxx

zgadzam sie z Panem Lukasik w 100% , nie polecam

mimi

Firma Tragiczna !!!

Zostaw opinię o Seniocare24 - Kandel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seniocare24