impact management polska

Piaseczno

Opinie o impact management polska

Hanna

@impactowiec dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do impact management polska? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Chętnie poznamy Twoją opinię.

er

Skoro jest zapewniona umowa o pracę, to się nie dziwię, że każdy chce sięu nich urtzymać. W kocu o taką stabilną umowę jest dość trudno, ale przynajmniej można liczyć do tego na odpowiednie socjale czy inne dodatkowe urozmaicenia wliczane do zarobków.

anna
@er 03.09.2016 23:25

jaka umowa o pracę - własna działalność haha . Chamstwo i żenada to co mogę o tej firmie powiedzieć. Praca od świtu do nocy - czasem tylko po to żeby klient miał wrażanie że to dobra firma. Potwierdzam brak płatności. Pamiętam imprezę integracyjną, po której Główny Analityk BN powiedział, fajne było szkoda, że im (czyli hotel+ obsługa) nie zapłacimy. Z daleko od tej firmy.

impactowiec

poszukaj sobie innej pracy, chyba ze chcesz pracowac za darmo, jako wolontariusz

zagarat

A czy ktos opierając się na własnych doświadczeniach napisze mi jak mam się przygotowac na rozmowę kwalifikacyją w firmie impact management bo nie wiem na co oni najbardziej zwracają uwagę....interesuje mnie również sprawa z wypłatami, czy są na czas i jakich kwot mam się spodziewać oraz jaka umowa jest u nich zawierana z nowym pracownikiem?

golum

jedna z najbardziej znanych form konsultingowych, a jednak ma takie opinie..patrząc na ogłoszenia niewiele można się dowiedzieć o stanowisku na jakie odbywa się rekrutacja, to na pewno nie zachęca do złożenia u nich swojego CV

wykorzystany przez Impact Management

keks - 2013-05-21 17:15:17 to juz nie wyciągniesz kasy komornik siedzi na kontach impactu za przegrane procesy, waldkowi nie zapłacili za przynoszenie klientów... itp itd... ale panowie [usunięte przez moderatora], i kilka innych osób maja sié swietnie... pozdorwieniaPracowałem dla tego pana (sorry, ale nie zasługuje na dużą literę) przez prawie 2 lata, chamstwo i arogancja z jaką traktował tych, którzy na niego pracowali przekraczało wszelkie cywilizowane standardy, a rozmówców po stronie klienta to on "wciągał nosem" przynajmniej w jego mniemamiu, bo wielokrotnie byłem świadkiem jak obnażali bezlitośnie jego pyszałkowatość i oczywiste krętactwo, zwłaszcza gdy chodziło o uzyskanie tak zwanej kwoty gwarantowanej, którą klient miał uzyskać w wyniku realizacji projektu. Nigdy wcześniej, ani jak do tej pory później nie znałem równie wrednej kreatury ubranej w garnitur. Wytrzymałem do czasu aż skończył się jeden z projektów, zupełnie nieudany zresztą, po którym prezes firmy stwierdził, że decyzja o współpracy z Impact była jego największym błędem i porażką w biznesie. Oczywiście jak wszyscy tu opisujący swoje problemy z tą firmą nie odzyskałem dużej kwoty pieniędzy i machnąłem na to ręką, bo nie mam czasu na włóczenie się po sądach. Pozdrawiam wszystkich potraktowanych podobnie, los jest nierychliwy, ale sprawiedliwy i mam szczerą nadzieję (chociaż z reguły nie życzę innym źle), że potraktuje tego menedżera od 7 boleści znacznie gorzej niż on nas potraktował. Amen

consultant

wspaniałe osoby: [usunięte przez moderatora] jak widać [usunięte przez moderatora] radzi sobie wspaniale w maratonie i ma na to pieniądze... [usunięte przez moderatora] czyli bajka o barku pieniędzy to wymyk jak zrobic w konia podwykonawców czyli wszystkich konsultantów...

keks

Kasia

Czy ktoś z Was wie gdzie teraz robi projekt Impact? Być może pod inną nazwą. Pracowałam tam w 2011 i też nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy.

consultant

o kolejny naciągnięty przez impact management / corporate services. ja mam ta nieprzyjemność że pracowałem dla nich przez co jestem mniej więcej 25 tysięcy złotych w plecy... podatki w tym VAT, koszty i brak płatności... obiecanki cacanki doroty, bogdana, mateusza i ściemnianie marka... to normalne ich działanie... biedny w tym wszystkim byl piotr na recepcji... ale mam nadziej ze takie informacje dotra do kilku firm w których prezes spotykał się z prezesami... nie ma nic gorszego niż informacja wśród grona zarządczego o przykrej prawdzie nierzetelności, wykorzystywaniu pracowników i niedotrzymywaniu umów... powodzenia w kolejnych projektach i działaniach impact / corporate i innych spółek tych państwa [usunięte przez moderatora]

byly

Najprawdziwsza prawda... Przykre ale prawdziwe jak można dla kasy zatracić wszystkie wartości i etykę zawodową, nie mówiąc o niedotrzymaniu zobowiązań wynikających z umów... [usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora] (jak każde dziecko) i jak on równo wymiguje się z odpowiedzialności za własne czyny i posunięcia... nie mówiąc o kłamstwie i matactwie (założenie Corporate Serv. to wybieg przed uniknięciem odpowiedzialności za umowy podpisywane z klientami i pracownikami wykonującymi projekty dla tych klientów... czytaj...[usunięte przez moderatora] nie ma pieniędzy bo [usunięte przez moderatora] mu nie zapłacił...przekładanie z kieszenie do kieszeni... a urząd skarbowy i izba skarbowa pewnie niedługo upomni się o podatki, które ta firma nie płaci poprzez stworzenie procederu... [usunięte przez moderatora] pomimo jego wiedzy... jest po prostu świnią w garniturze, bez względu czy jeździ lexusem czy bmw czy innym samochodem pozostali fikcyjni figuranci tacy Jak [usunięte przez moderatora] czy [usunięte przez moderatora] to osoby bez kręgosłupa moralnego, kłamiące i oszukujące pracowników... [usunięte przez moderatora] to jeszcze dodatkowo osoba, która była na zwolnieniu przed urodzeniem dziecka i pracowała w [usunięte przez moderatora] czym powinien zająć się ZUS, wypłacający zasiłki z naszych składek (codziennie była w pracy w godzinach pracy biura... Jednym słowem NIE POLECAM, ODRADZAM!!!

byly impactowiec

Etyka to nie znane slowo w tej firmie, zatrudnianie pracownikow w innym spv ktore utrzymuje sie na break even w przypadku egzekucji komorniczej nie ma z czego sciagnac, piekny schemat na przekret, zobaczcie na strone impact nic sie nie dzieje podaja quoty z tickerow, nikt nie dostanie swoich pieniedzy

Nowy

Napiszcie proszę czy przykład firmy Impact Management to zupełny wyjątek w branży doradczo-szkoleniowej czy też te patologiczne zjawiska mają szerszy charakter. Jestem w tej branży od 1,5 roku i mam niestety słabe wrażenia - dużo manipulacji i naciągactwa, nie mówiąc już o niedotrzymywaniu ustaleń.

analityk

wszystkich zatrudnia services..najprościej sprawę oddać do kancelarii prawnej za 10-15% wartości długu.. polubownie sprawy nie można załatwić MS jest perfekcjonista w odwlekaniu załatwienia sprawy..na list polecony z ustanowieniem pełnomocnictwa reaguje jak oparzony..taniej chyba wyjdzie oddać sprawę jako grupa..wtedy te 15% może realnie kosztowac mniej. ja tak zrobiłem, w ciagu 3 mcy - (oczywiście ratalnie) od odejścia rozliczyliśmy zaległości jedymy plusem są rzeczywiście ciekawe projekty gdzie można poznać zarządzanie firmą od środka i natomiast realizacja projektu przez wycinanie cudzych pracownikow jest minimalizmem

pokrzywdzony

Pytanie w ktorej fimrie byles zatrudniony? czy w tej services czy z koncowka Mgt ?

keks

Podaj, ja tez muszę dochodzić swoich pieniędzy...

Poszkodowany

Firma nierzetelna to malo powiedziane, wlascieciel wydaja pieniadze ktorych jeszcze nie zarobili. Nie placa za wykonane uslugi prosze o kontakt osoby pokrzywdzone takie ktore przepracowaly w firmie lecz nie otrzymaly wynagrodzenia email podam po jakims odzewie

polak maly

potwierdzam, ta firma to kpina z rzetelności i profesjonalizmu... konsultanci,ktorzy ponosza najwiekszy ciezar projektow pracujac w trudnych warunkach po kilkanascie godzin dziennie, dostaja (o ile dostaja, bo firma ma wieczne, niekonczace sie problemy finansowe, przez to ze prezes buduje nowy dom) po 5000 pln na umowe o dzielo albo jak zarejestruja jednososbowa dzialalnosc gospodarcza... odradzam i nie polecam

Zaczerpnięte ze strony Imact: \"Charakterystyczną cechą atmosfery panującej w IMPACT Management jest wzajemna życzliwość i współpraca zespołu. W naszej opinii taki klimat jest korzystny dla rozwoju pracowników, gwarantuje zadowolenie z pracy i w konsekwencji pomaga spełniać oczekiwania Klientów. Ogromną wagę przywiązujemy do nieustannego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Szkolenia specjalistyczne oferowane są na wszystkich etapach kariery, jak również możliwe jest finansowanie studiów MBA.\" Nie dajcie się nabrać na ten stek bzdur, niestety wszystko co napisali moi przedmówcy to smutna prawda. Szkoda czasu i zdrowia na prace w tej firmie !

były pracownik

ODRADZAM pracę na rzecz i dla firmy IMPACT i dla na rzecz i dla firmy CORPORATE SERVICES. W rzeczywistości to ta sama firma a ze względów rozliczeniowo-marketingowych umowy z klientami podpisuje IMPACT a "zatrudnia" firma CORPORATE SERVICES. We władzach obydwu firm pojawiają się te same osoby lub dla bezpieczeństwa rodzina. Model jest prosty: Umowe z kloientem na realizacje projektu podpisuje IMPACT i wystawia słone faktury, a CORPORATE poszukuje konsultatntów których zatrudnia na umowę o dzieło lub inną formę np. własną działalność gospodarczą. Konsultanci pracują za grosze i ponad 12 godzin dziennie. Płatności realizowane wg podobno regulaminu do 10 i 20 każdego miesiąca nigdy nie są dotrzymywane, nie mówiąc o zaległościach kwotowych. Obietnice regulacji zobowiązań składane przez pracownika i członka zarządu CORPORATE SERVICES oczywiście są bez pokrycia, ponieważ ręcznie i tak są sterowne przez prezesa. Jednym słowem przestrzegam i odradzam. Jedynym dobrym słowem mogę opatrzyć ten komentarz to to że firma realizowała fajne projekty i gdyby nie takie obsuwy, warto byłoby z nimi takie projekty realizować. W odzyskiwaniu należności polecam: wezwanie do zapłaty wniosek o zwrot vatu skierowany do Urzędu Skarbowego wniosek o kontrolę do Urzędu Skarbowego i Inspekcji Pracy

Nic dodać nic ująć. Potwierdzam wszystko co wyżej napisano.

MS

Potwierdzam, że firma nie płaci, osobiście znam sporo osób poszkodowanych przez IMPACT MANAGEMENT, w tym ja sam. Brak płatności w terminie (lub całkowity brak płatności), koszmarna ilość pracy za nędzne grosze (często więcej za dzień pracy zarabiają robotnicy z firm klientów), jednym słowem [usunięte przez moderatora]. 16h w garniturze, kiepskie hotele, masakryczny brak odpoczynku, nadmiar obowiązków i stresu oraz mnóstwo irytujących niedociągnięć organizacyjnych... Tak pamiętam IMPACT MANAGEMENT. Dziwi mnie taka mała liczba komentarzy na temat IMPACT MANAGEMENT skoro gdy ostatni raz tu byłem było ich chyba kilkanaście i to wszystkie negatywne. DO ZARZĄDU: No widzicie jak to jest jak się zło rozsiewa to zło wraca... branża aż huczy od ciekawych info z waszych ostatnich bądź co bądź spektakularnych projektów. A miało być tak pięknie w stolicy esperanto :)

Zostaw opinię o impact management polska - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impact management polska