Grupa G3

Turkowy

Opinie o Grupa G3

Iza

@Bbbv, rozumiem, że wiele rzeczy w Grupa G3, pracownikom się nie podoba i dopytywałam o nie już wcześniej. Jednak to co piszesz o pracujących tutaj osobach przekracza granice, czy masz dowody na rzekome stręczycielstwo, które tutaj występuje?

Bbbv

Pracowałam chwilę na komplemencie w Dobroszyce chyba, ale nijaka p.M.G oraz B. G. Są okropne nie da się z nimi pracować. To stręczycielki.

Iza

@J. a czy ta sytuacja była w jakiś sposób wyjaśniania z kierownictwem? Chyba, że każdy pracownik jest przypisany do danego stanowiska i nie ma możliwości zmiany? Jeśli może doprecyzować swoją wypowiedź, to na pewno Twój punkt widzenia będzie dla innych jaśniejszy.

Iza

@Lola kwestia narodowości nie ma tutaj żadnego znaczenia. Polacy tak samo jak Ukraińcy wykonują taką samą pracę i również mogą być zatrudnieni przez agencję pracy. Czy w Grupie G3 długo trzeba czekać na umowę o pracę?

Byly operator

Dobrze ze z tej firmy ucieklem w pore. Pozdrawiam tyrających na 3 zmiany;)

Lola

Nie ma co narzekać, będzie jeszcze gorzej. Wchodzą Ukraińcy, Polacy są przenoszeni ze swoich stanowisk na inne hale do cięższej pracy. Do tego Ukraińcy są zatrudnieni przez pośrednika. Czyli Gugala płaci pośrednikowi 20zl za godzinę pracy Ukraińca, natomiast Polak nie ma co liczyć na podwyżkę. Wręcz, przeciwnie będzie się straszyć ludzi zwolnieniem bo Ukraińcy przyjdą na miejsce Polaka. Fakt, brakuje ludzi do pracy ale takie podejście do sprawy?

Iza

Takie sytuacje miały miejsce przez cały okres pracy @7lat? Bo jednak taki okres to sporo jak na pracę w takich warunkach. Czy sprawa się jakoś wyjaśniła? Doszło do rozprawy?

prawda

Za długo tam pracowałem i dobrze wiem jak tam jest, to ze odprowadzają składki od tego co zarobisz jest ok, chociaż podpisując umowę masz najniższą plus "niby premie" której więcej nie ma niż jest a w rzeczywistości jest to stawka godzinowa o czym w umowie się nie pisze. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie chyba że ktoś naprawdę jest zdesperowany znalezieniem innej pracy, układy jak w każdym innym zakładzie, wszędzie są, kierownictwo ok ale szefostwo dziadostwo, nie widza tego ze dzieki ludzie się tego wszystkiego dorobili co mają, w ogóle nie szanują pracowników (nieważne czy pracują rok czy 15lat), stawiają teraz na pracowników z Ukrainy chcąc się więcej jeszcze dorobić tylko ze oni podobno mają być zarejestrowani na inne firmy tj. Drewtur czy Bis które są od dawna w rodzinie państwa G. Ciekawe jak w umowie będą mieli napisane gdzie i pod jakim adresem będą świadczyć pracę, chyba będzie to trzeba kontrolować, może najpierw przez pip a później przez sama ikeę a juz mam do niej dostęp przez życzliwego przyjaciela ???? trzeba im pokazać jak państwo G. się dorabia na pracownikach chociażby chowając do garażu panamere gdy tylko Szwedzi przyjeżdżają ????

7lat

Prawo pracy!!! Nie wyplacanie wynagrodzenia za nadgodziny i okradanie w ten sposob swoich pracownikow nadaje sie do sadu pracy panie R G. A za nie podpisywanie listy obecnosci w soboty i niezetelne prowadzenie ewidencji pracy pracownikow ktore nalezy do pracodawcy pan bedzie musial sie tlumaczyc i udowodnic nie ja choc gdy zaistnie taka potrzeba to znajde nawet 10 swiadkow ktorzy mnie popra ze mnie pan R G okradl, mam dowody za przepracowanie wiecej godzin niz etatu chodzby przez nagranie pani kadrowej w ktorym to bardzo dobrze slychac i widac jak przekazuje mi godziny przepracowane przezemnie w danym miesiacu co wiecej na filmie slychac ze zostala powiadomiona o nagrani tej rozmowy gdyz wiedzialem ze ani od kadr ani od szefa nie dostane karty z potwierdzeniem przepracowanych godzin na nagraniu slychac zarowno pana R.G jak i kadrowa jak stanowczo odmawiaja wydania i podpiania karty z godzinami w ten sposob majac zarobione 3600zl otrzymalem tyle co na umowie czyli najnisza krajowa(dla swiadomosci 2000brutto + premia = 1570zlnetto i jest to zgodne z prawem nie liczy sie stawka godzinowa, premia i zadne dodatki) w ten sposob pan R G okradl mnie z mojich zarobinych 2tys zl wiec idac pracowc a pozniej zwalniajac sie przepracujcie do dnia wyplaty zebyscie nie utracili pieniedzy zarobionych miesiac wczesnij. Pozdrwienia dla milionera okradajacego zwyklych pracownikow i do zobaczenia w sadzie. Wpisane kuprzestrodze dla przyszlych pracownikow Grupy G3

WŚĆIEKŁA

Koleżanka D. dlądyneczka zasmarkana można jej tylko pogratulować jaka jest pusta, takie osoby nie powinny tu pracować, nie ma żadnych oporów, czy to stary czy też młody chętna z każdym, a każdej innej dupę smaruje jak nie wiem co. pochodzi z jakieś dziury a wielka dama bez zasad.

Jack

Nikt nie płaci w okolicy takich gownianych pieniędzy jak w g3 wyplata z jedną sobota 1800 zl i to jeszcze jak masz nocki bo jak 2 zmiany to prawie stowka odpada jednym slowem porazka totalna nie polecam w okolicy jest wiele lepszych zakladow

młoda

witam a co powiecie o kierowniku Piaseckim?

MAXS

Ten zakład to pomyłka za sobote i niedziele 50 zł dodatku nie 100 procent i to mus tym już wkrótce zajmą się odpowiednie instytucje

Denis1978

Pracowałem tam ładnych pare lat, zaczynałem jeszcze gdy istniał mały zakład w Perzowie, no i jak w pracy pracować trzeba, pieniądze były i raczejnie narzekałem, no i najważniejsze- tam 2+2 zawsze było 4. No ale zwolniłem się i przeprowadziłem w inny region Polski no i odnośnie pracy to jest tragedia, w kilku firmach już pracowałem no i katastrofa, tutaj dużo mniej płacą, więcej stresu i nerwów każdego dnia , jadąc do pracy nie wiem czy dziś w firmie 2+2 będzie 7 czy 264, codziennie inna polityka. Pracę w g3 zawsze będę wspominał miło, Pozdrawiam wszystkich,.

qawa23

są tam jakieś przyjęcia na ciekawe stanowiska?

xox

"Rozmowa kwalifikacyjna" o ile tak można nazwać tę szopkę na żenująco niskim poziomie. "Rekruterzy" czyt. osoby, które mają chyba jakieś kompleksy, wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają. Seksistowskie poglądy przedstawiane przez Panów pokazują tylko braki intelektualne i przerośnięte ego. Widzę, że nie jest to wyłącznie moja opinia, że ta "firma" to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam podejmowania jakiejkolwiek współpracy z nimi.

anna

jak wam sie widzi praca w tym zakładzie?

Ciekawa

Za co ma płacone widlakowy na maszynowej nie jaki Dawid.F chyba za spanie na nockach.

Pl

Praca nie jest zła w Dobroszyce 1 hala. Zarobki ok komu zależy na pracy to będzie pracował. Trzeba mieć jednak nerwy ze stali ze wzgląd na pracujące tu kobiety. Co nie które są ok a są takie że tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizą że wydaje Im się że wszystko mogą. Kierownicy wpozadku choć nie powinni udawać że niczego nie widzą.

aaaaaaa

na ile zmian jest praca w tym zakładzie?

hehe

Dla mnie najważniejsze jest to, że każdy dba o zarobki

nowa

SUPER zakład wszystko zależy od tego kto ma jakie podejście.

marysia

a powiecie coś o zarobkach i ofertach pracy?

czarnula xxx

uważajcie koleżanki na D. która lubi obsmarowywać innych a siebie uważa za gwiazdę. widziałam nie dawno że wielce wróciła do zakładu więc uważajcie bo lubi się interesować nie tym co trzeba.

Kk

To prawda! Produkcja szerokie pojęcie!

K

Na produkcję pewnie jakiś przyjęcia są

Paweł

Przyjęcia są cały czas. Trzeba przyjść zapytać i normalnie rozmawiać.

ssss

nie wiecie może czy są przyjęcia?? i na jakie stanowiska..???

to ja

Byłem tam na rozmowie (Dobroszyce). Kierownik stwierdził ze mam lepsze papiery i kwalifikacje od niego, wiec co tu więcej mówić. Firma stawia na ilość nie na jakość co za tym idzie odpowiednie traktowanie pracownika. Bardzo chętnie poznałbym tą młodą Panią co tak chętnie i z gracją udaje się do męskiej toalety.

×××

Tak. Wypłata jest jak najbardziej terminowa, 10 tego dnia każdego miesiaca. Pracuję tam 6 lat i tylko dwa razy była później, w przypadku gdy 10 wypadł w niedzielę.Jeśli kogoś satysfakcjonuje wypłata 1800 +chodzi o kobiety, praca w soboty na pierwsze zmiany i nocki od niedzieli, to polecam:)dotyczy Dobroszyc.

xxx2
@××× 07.08.2016 05:21

To Pani zTurkowej z niejakiego procesu. wiec musisz przyjśc kolego do nas to gwarantujemy rozrywkę.

Stały pracownik

Są przyjęcia na nową hale. Głównie kobiety na pakowanie. ogarnięty facet też znajdzie robotę jako operator bądź widlakowy.

Stały pracownik

Aha, żeby wszystkich kobiet nie obrażać. Jest dużo porządnych i inteligentnych. Ale wystarczy jedna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na linii pakowania i smród na wszystkie zmiany. Zarobki na start 9,5 albo 9,7zł/h Niby nie dużo, ale jest umowa wypłata na czas, czyste toalety, stołówka ładne szatnie. Jak ktoś pokaże że umie robić to każdy kierownik doceni. Z premia jest różnie, ale powiedzmy że jej nie ma:) Kiedyś zabierali premie teraz jej nie dają. Takie to sprytne.

Stały pracownik

Pracuje wiele lat jako operator. Robiłem na większości maszyn i na kilku halach. W firmie jest coraz lepiej, zarobki bardzo dobre. Do tego technologia na miarę 21 wieku. Jak ktoś jest mądry i cwany to radzi sobie z największymi liniami produkcyjnymi i roboty fizycznej nie ma żadnej. Ja na zarobki nie narzekam, bo jak się przyciupie godzin to 3,5 klocka spokojnie wyciagne, ale widzę młodego gowniarza, który opiera się o maszyn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umie i narzeka na stawkę 10zł to mnie szlag trafia!!! Kiedyś tak nie było, każdy młody dostawał szkołę i uczył się roboty. Ogólnie nie polecam tzw zielonej hali. To jest średniowiecze G3. Wstyd, że w takiej firmie ta hala jeszcze istnieje. To chyba tylko, ze szefowie mają sentyment od niej. Stare maszyny i kierownicy A. i J., którzy mają brak szacunku do ludzi. Jak ktoś tam trafi to niech ucieka. Polecam Komplement i nową hale pod Słupia. Najgorzej mają kobiety na linii. Raz, że praca ciężka a dwa że tam,gdzie dużo bab w kupie są wojny. kluca się i w łyżce wody jedna drugą by utopila a robią za te same pieniądze . Te wszystkie flondry trzeba pozwalniac i będzie spokój. Te co na maszynach robią nie narzekają. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe to osobny temat. Nikomu loda nie trzeba robić. Ogarniete osoby mają szansę pracować w administracji. ALE: Kierownik produkcji. Może zostać nim każdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który ma mordę. Z reguły zostają nimi kontrolerzy jakości, ale ostatnio przyjmuje się też nowych.Wykształcenie jest nie istotne,trzeba mieć mordę. Najlepsi to ci, co przeszli z kontroli jakości. Mądrzy i ogarnieci i z kultura osobista . Nie zazdroszczę pracy kierowników. Odpowiedzialni za wszystko a podobno zarabiają trochę więcej od operatorów. Kontrola jakości. Tutaj często zostawili najlepsi operatorzy. Ale mają swojego menadżera K., który jebie ich tak, że przykro słyszeć. A firma spełnia niby standardy IWAY. Obłuda jak cholera. Do tego kierownicy, którzy każą pakować im i dopuszczać każde g... a. No i zarobki podobno nie aż takie rewelacyjne. Teraz jest tak, ze żaden operator nie chce być kontrolerem i podobno nawet kobiet szukają. Osobiście nie.polecam, chyba że mundurek i papiery kogoś pociągają. Reszta ludzi w biurze nie wiem,ale jest ok.

Prowadkapa

Na komplemencie jest jeden zajebisty kierowni ktor lubi sobie po nosie przyjebac kazdy to widzi jak chodzi postukany i takiemu nic nie zrobia . A on by tylko zabieral kazdej kase zeby mial na dzialke a inni kierownicy pozwalaja na to . Jak jezdzi na widlaku to jest postukany i kobitki trzeba wtedy uwazac. A co do kablowania to hwd dla nich

processc2

Każdy ma prawo zmienić sobie stanowisko,a pracownice zawsze będą narzekać

udbhx

Huhu

telele

oj to co sie dzieje na procesach jest świętą prawda, operatorki sa tragiczne, szkoda gadać, największy syf jest ponoć u pań operatorek K i M, jedna na drugą gada a obie tak naprawdę nic nie robią, kobiety które z nimi pracują się tylko skarżą. Pani K wydziera się na całą hale, przez co śmieją się z niej nie tylko na hali meblowej, ale też i na innych halach jest postrzegana jako histeryczka. Obie próbują rywalizować z innymi operatorkami, najbardziej z Panią A, która została opisana we wcześniejszych komentarzach, dlatego nie ma co już tu o niej pisać. Pani K du.pe liże każdemu kogo wcześniej obgada i to na każdej zmianie. Panie, które z nią pracują mają istne piekło gdyż każda z osobna jest dobrze obgadana, bo operatorki zamiast pracować zajmują się plotkami :) Na procesie u I i K tez jest dno, bo w ogóle nie potrafią zając się maszyną, zero zorganizowania. Ale one są jeszcze młode i dają sobą pomiatać, więc nie one rządzą na procesie tylko reszta kobiet.

janek

Narzekacie wszyscy idzcie na miesiac do Drewnexu popracowac do piecowic tam jest dopiero ciezka praca po 10 godzin i w jakich warunkach,to trzeba zobaczyc gacie po przerwie zmienicie na druga strone i dalej jazda,wtedy to sie widzi ciezka prace,zarobic mozna,umowa smieciowa,no i te 10 godzin,ale kto nie popracuje ten nie odczuje,najszybszy pracownik popracowal do pierwszej przerwy tj.5 ~8 trzy godziny,poszedl na przerwe na fajke i juz nie wrocil,takze nie narzekajcie,a jak dobrze sie zakrecisz to tez babe zachaczysz wszedzie jest podobnie

janek

POMYŁKA

Opis firmy: GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja pozostałych mebli. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 6191913558, numer REGON 251544903 i KRS 0000226215, a jej siedziba mieści się pod adresem: Turkowy, Turkowy 65 a, 63-642 Perzów, województwo WIELKOPOLSKIE. Z firmą GRUPA G 3 SPÓŁKA JAWNA GRZEGORZ PIOTR RADOSŁAW GUGAŁA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48627910000. Odwiedź stronę internetową http://www.grupag3.com

jakub

ludzie sa ok nie jest zle najlepiej sie nie mieszac

klok

Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek… Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej… Także socjal nie istnieje tu w żadnym stopniu, firma nie oferuje zupełnie nic, na stołówce nie ma nawet automatu do kawy, nie mówiąc już o tak fundamentalnych sprawach jak coroczna impreza integracyjna, która porządne i normalne firmy organizują swoim pracownikom… za to z drugiej strony panowie G. kilka razy do roku organizują sobie z kadrą kierowniczą weekendowe wypady zagraniczne na koszt firmy ( Turcja, Majorka, Bawaria itp.) Dochodzi nawet do tego, że każe się wypisywać przymusowe urlopy dzień przed weekendem po to by „elita” mogła wylecieć dzień wcześniej… Ewentualne pójście na L4 podczas okresu próbnego, kończy się nieprzedłużeniem umowy, bo przecież panowie G. nie rozumieją tego że człowiek to nie maszyna i ma prawo zachorować… Reasumując , każdy musi sam zdecydować czy warto, ja ze swojej strony mogę ten „zakład pracy” polecić tylko desperatom od wielu miesięcy szukającym pracy. Z drugiej strony ewentualnie po przyjęciu się potraktować firmę równie niepoważnie jak ona wszystkich swoich pracowników i w między czasie szukać już innej lepszej alternatywy… zdjecie uzytkownika 23980MICHAL - 2016-03-10 12:25:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pierwsze wrażenie tzn. widok firmy z zewnątrz to okazała hala, która podświadomie daje odczuć iż mamy do czynienia z dużą i nie byle jaką firmą. I tak idąc na rozmowę w sprawie pracy do firmy panów G. można się poczuć. „Firma jest poważna i nie bawi się w żadnych pośredników” brzmi to rewelacyjnie, gdyż w dzisiejszych czasach ciężko ominąć pośrednictwa pracy… jednak dużym i niemiłym zaskoczeniem są badania lekarskie które przyszły pracownik sam musi sobie opłacić!!! Co gorsza można by to jeszcze zrozumieć , że firma nie chce opłacać kosztów lekarskich komuś kto nie nadaje się na dane stanowisko pracy, jednak zakład pracy nie zwraca pieniędzy po wykonanych badaniach !!! Tak że radzę przygotować się w odpowiednia ilość gotówki dla pana doktora (w moim przypadku 60 zł) Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek… Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej… Po podpisaniu umowy każdy pracow

160L

Zgadzam się z powyższymi opiniami dotyczącymi donosicielstwa. Jeżeli nie ma się znajomości u kierownictwa, nie donosi się im nie liże dupska to jest sie w tej formie nikim bo przeciętnemu normalnemu człowiekowi w tym zakładzie nie nalezy się nic, są tutaj sam układy i układziki, a kierownictwo podchodzi do każdego bardzo indywidualnie jednemu należy się urlop a drugi na pogrzeb nawet nie dostanie, ,,musi się zamieniać" porażka a już nie wspomną o blond pani operator na procesie która w tym zakładzie robi sobie już co chce już nie wspomne o mobbingu psychicznym jaki stosuje wobez innych pracownic, nic dziwnego że żadna z nią nie wytrzymuje i każda młoda woli zajść w ciążę niż z nią pracować noo ale jak się liże dupsko i nie tlyko... kierownikowi E. to się jest pod ochroną. Niestety. Sporawiedliwości nie było nie ma i nie będzie w tym zakładzie. zdjecie uzytkownika chodzik - 2015-07-15 22:16:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2) No pewnie, wszędzie tylko układy, przesadzacie trochę jednak bo gdyby było tak jak mówiciei to 3/4 osób miało by układy. a wtedy nie było by to układem. Większość osób nie narzeka jakoś w tej firmie, i raczej panuje w tej firmie dobra atmosfera, nie wiem, może nie dajesz sobie rady, ale przesadzone są Twoje opinie. zdjecie uzytkownika pracownik - 2015-09-11 20:13:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam Pracuję w G-3 już 6 lat począwszy od pomocnika poprzez kilka maszyn Biesse Homag, powiem tak obecnie płacą na start 9,3zł +5% premii ja po tak długim czasie pracy tu w 8h+3 soboty wyciągam 2800-3100zł Problem polega na tym że każdy chce zarabiać od razu dużo nie dając nic od siebie i nie próbuje, nie szuka szans na awans. Druga sprawa że po pół roku nikt nie da ci 13zł na godz. Ciężką pracą ludzie się bogacą. Mniej jednak ja także jestem za tym by ninimum w kraju było 2500zł netto - pozdrawiam

KKKK

Pracowałeś w firmie Grupa G3 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji. zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:41:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) zazwyczaj zaczynasz od 8,3 za godzinę + ewentualne premie uznaniowe których w praktyce możesz nie zaświadczyć, po pewnym czasie stawka może wzrosnąć o kolejne 30 gr i tak dalej i tak dalej... zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:43:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) przy czym na umowie masz zawsze najniższą krajową ty, 1600 brutto. zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-17 09:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) w praktyce wygląda to tak jakby człowiek, tyrał na zlecenie bo nawet nadgodziny nie są dodatkowo płatne, tak że nie polecam... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-19 10:04:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) nik ale te 8,3 to jest brutto czy netto? No i ta premia uznaniowa to jest za co przyznawana? Bo to czasami różnie bywa w firmach zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-19 19:05:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Czytam i nie wierzę. Zabranie premii za to że pracownik jest za bardzo pracowity? Z czymś takim się nie spotkałem. A te 5 % to jest zabierane wtedy kiedy pali się w pracy czy wtedy kiedy wogóle się pali? zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-20 19:46:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) te 5 % to premia od wszystkich wypracowanych godzin, jeśli deklarujesz że jesteś czynnym palaczem to nie masz takiej premii w ogóle. Btw. nikt nie obcina premii oficjalnie za zbyt wielką liczbę godzin w miesiącu ( inaczej włascicielowi trudno byłoby znaleźć naiwniaków chętnych na pracę w soboty), ale zgodnie z porzekadłem "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf" tj. każdy wie ale nikt nie powie na głos oficjalnie.... należy tu dodać jeszcze że za każdą przepracowaną sobotę jest zazwyczaj 50 zł dodatku... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-20 19:52:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To jest dyskryminowanie osób które palą. A da się zadeklarować że się nie pali ale w pracy palić i jakoś się ukrywać? :) zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-20 20:16:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) da się, z tego co wiem wiele ludzi tak robi, z tym że za to grozi niby 300 zł kary, ale oficjalnie nie słyszałem żeby ktoś został ukarany... zdjecie uzytkownika leon - 2013-08-21 11:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) boże wiecie co jeszcze nie spotkałem się w firmą gdzie zakazują zupełnie jak w liceum. Wiadomo czy dużo ludzi złapali na czymś takim? zdjecie uzytkownika nik - 2013-08-21 19:54:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) źle mnie zrozumiałeś leon, to nie jest tutaj zakazane, tyle że jak palisz nie masz premii, jest to związane z tragiczną przeszłością w tej firmie :< jeśli się przyjmiesz dowiesz o co chodzi, ze swojego

BASIA

pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak s zdjecie uzytkownika prac - 2014-08-10 15:11:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Ja powiem z własnego doświadczenia tak ze w firmie G3 wcale nie jest tak zle jak wszyscy tu opisuja ja tam pracuje na chali przy tasmie i nie narzekam bo nie mam na co praca jak kazda inna a uwierzcie mi 8.3zł na godz dla kobiety na czysto wcale nie jest zle + jeszcze jak sa pracujace soboty to jest _+50zł dodatkowo wiec miesiecznie 1600 min wyjdzie.... PS: JAK SIE KOMUS CHCE PRACOWAC TO BEDZIE PRACOWAŁ A JAK KTOS NIE MA CHECI TO WIE JAK SIE WYKRECIC !!!!!! zdjecie uzytkownika ss - 2014-08-10 15:36:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) firma jak firma pracować trzeba bo nie mamy wyboru takie czasy choc kasa mogłaby być większa zdjecie uzytkownika rudy - 2014-08-10 15:39:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) popieram lepiej nie będzie zdjecie uzytkownika g3 - 2014-08-10 15:54:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak słów :( zdjecie uzytkownika bg - 2014-08-10 16:48:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pytanie kogo kolwiek o płatne nadgodziny kończy się jednym " jak się nie podoba (usunięte przez administratora)" A nadgodziny??? jak będziesz miał 201 to za tą ostatnią dostaniesz trzydzieści groszy więcej. Praca w weekendy za 8 godzin dostaniesz,a dodatkowe 50 zł jeśli nie masz w całym miesiącu dnia wolnego, chociażby nie ze swojego wyboru. A ten(usunięte przez administratora)zęby zgubi i to niebawem jak coś go najpierw nie rozjedzie. zdjecie uzytkownika Xyz - 2014-10-08 02:10:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Nie polecam,( usunięte przez administratora ) kierownictwo ktore czepia sie o najmniejszą głupote,szkoda słow zdjecie uzytkownika ;) - 2014-10-17 16:14:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) A z wozkowymi to porazka jakas; (pomocy zero z ich strony . Jest keden ktory tylko by rzadzil ryj parszywy zdjecie uzytkownika kaleo - 2014-10-26 01:13:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [g3 - 2014-08-10 15:54:54]: Kurcze ale to przecież normalne że warunki w biurze a na produkcji są inne. Ktoś zdobywał wykształcenie/"papierki" by móc chociaż te warunki pracy mieć lepsze. Co do działu produkcji to w umowie nie było określenia o godziwych warunkach pracy by nie było uszczerbku na zdrowiu? Kodeks pracy też po coś istnieje. Więc chyba warto powalczyć o swoje zdjecie uzytkownika Byly - 2014-11-17 22:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) To nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny jak komuś nie pasuje to droga wolna . Trzeba było sie uczyć jak chcecie wiecej zarabiać . Podnosic kwalifikacje samo z nieba nie spadnie zdjecie uzytkownika tulek - 2014-12-09 21:43:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) niestety to prawda. Musi byc jakies zróżnicowanie w firmie każdy nie może zarabiac tyle sama. Różne są też obowiązki i dopowiedzialnośc za nie. im większa odpowiedzialnośc za funkcjonowanie firmy tym wiecej sie zarabia. Nie ma co się denerwowac tylko robic swoje jak najlepiej sie moze i tyle. Pwodzenia zdjecie uzytkownika aaaa - 2014-12-18 11:57:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [66843 - 2014-01-06 12:33:50]: Witam. Może mi ktoś podać numer telefonu do tego zakładu. zdjecie uzytkownika ktoś - 2015-01-06 12:03:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [KOBIETA Z G3 - 2014-01-20 12:38:20]: 8,30 dla kobiety nie jest źle? może i nie, a dla chłopaka jeżdżacego na wózku?? czy to dobra stawka? dodam tylko że za pracę w soboty firma ma obowiązek płacić setkowo powtarzam setowo tj. 100 % czyli przy tej stawce wychodzi 16,60 za godzinę pracy a nie dawać jakieś 50 złotych premii jak to ma w zwyczaju G3, takie jest prawo pracy i tak robi każda poważna nie chcąca mieć kłopotów z prawem firma. Współczuję tym wszystkim ludziom którzy świadomie i nieświadomie dają się tam okradać dając zarobić więcej prywaciarzom :/ zdjecie uzytkownika były pracownik - 2015-01-06 12:07:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [tt - 2014-08-10 12:39:49]: czyli dziesiąt

piotr

fileon

zakład jak zakład wszędzie trzeba robic

Zostaw opinię o Grupa G3 - Turkowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa G3