SKYLINE Teleinfo S.A.

Toruń

Opinie o SKYLINE Teleinfo S.A.

hubert_petalk_zaaz

Nie polecam. Wynagrodzenie wystarcza na chleb i bułki. Nawet jeśli dostaniesz umowę o pracę dostaniesz najniższą krajową. Reszta godzin wypłacane za psie pieniądze z iniej działalności. Robisz robisz i końca nie widać, zawsze za mało. Wolę iść do Biedronki zrobić godzin ile trzeba i głowa spokojna. Nie polecam.

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy SKYLINE Teleinfo S.A.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o SKYLINE Teleinfo S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKYLINE Teleinfo S.A.