Talent Exact Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Talent Exact Sp. z o.o.

Rekrutowany

Byłem rekrutowany przez tą firmę. Moja opinia brak profesjonalizmu, pan po rozmowie stwierdził, że będzie mnie rekomendował dalej i da mi znać jak będzie przebiegać rekrutacja a teraz ..... już od 1,5 miesiąca nie mama ZADNEJ wiadomosci od niego. Dobrze bo 2 dni po rozmowie podpisałem umowę z inną firmą. Biuro sprawiające wrażenie nie remontowanego od 10-15 lat, słyszałem rozmowy prywatne i prowadzoną rozmowe w drógim pokoju z szczegółami to są rzeczy nie dopuszczalne w doradztwie. pozdrawiam i nie polecam

Wiesz o firmie Talent Exact Sp. z o.o. więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Zostaw opinię o Talent Exact Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Exact Sp. z o.o.