ADVADIS S.A.

Toruń

ADVADIS S.A.

Opinie o ADVADIS S.A.

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w Advadisie - Oddział w Poznaniu (dawny Star Napoje) i szczerze nie polecam. Pani główna księgowa cierpi na przerost ambicji i jest gotowa zniszczyć kaÅżdego, kto stanie jej na wyimaginowanej drodze do sukcesu. Pan prezes cechuje się wyjątkowo niskim poziomem kultury osobistej. Przed panią kierownik działu handlowego to jedynie można czerwony dywan kłaść i kłaniać się w pas. Pan dyrektor kontroli może i jest sympatyczny, ale nikt z kierownictwa się z nim nie liczy. Jeśli ktoś lubi codziennie rano wieszać się na lampie z myślą, że idzie tam do pracy, to szczerze polecam. Pozdrawiam

Zostaw opinię o ADVADIS S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADVADIS S.A.