Emtor Logistyka

Toruń

Opinie o Emtor Logistyka

Była

Pracowałam w firmie Seito (Warszawa Pampersy) i to co zaobserwowalam to po 1 : Jeśli jesteś pupilkiem shift lidera to masz super a jeśli masz swoje zdanie to możesz zapomnieć o premii. 2. Duży nacisk na pracowników. ( zapomnij założyć spodni pracowniczych już masz obserwacje wystawiona ) 3. Biuro i koordynatorzy myślą tylko o sobie i swojej wypłacie a koordynatorka splice to już w ogóle jakaś pomyłka i nie wiem co ta kobieta robi na tym stanowisku. Praca nie jest ciężka, chociaż trzy zmianowy system pracy potrafi zmęczyć. Jest palarnia co nie w każdej pracy się zdaża. Pieniądze są przeciętne szczególnie że pracuje się w święta, weekendy i noce za normalną stawkę nawet o 1 zł nie podwyższają godzinowki. Pozdrawiam była pracownic tej jakże wspaniałej firmy

Pracownik Toruń

2000 tys za 3 zmiany kpina brak słów banda poprostu nie polecam

Ciastek

Jestem dość wybredny jeśli chodzi o zarobki. Pracuję jako serwisant i powiem szczerze, że zarobki są dobre. To co pozytywnie mnie zaskoczyło - to terminowość wypłat wynagrodzenia. Zawsze przed czasem. W pracy jest duża tolerancja, ale wymaga się samodzielności. Jeśli ktoś jest nygus, kombinator i cwaniaczek - nie popracuje długo.. Ja oceniam tę pracę 4/5.

rafal

ludzie takiego syfu jak seito niema nigdzie

stary mechanik

Pracuje w kielcach,w konkurencyjnej firmie ,serwisującej wózki,mam 2,5 na rekę .Warto do nich się pchać na mechanika,czy siedz na du...ie, lepiej, możecie doradzić ,hej.

Bocian

Ogólnie jest u nich spoko. Zarobki są albo przyzwoite albo bardzo wysokie. Wszystko zależy czy się spodobałeś Prezesowi. Doceni jak widzi, że ktoś się wykazuje. Niestety jak nie widzi, że ktoś zapitala to ciężko o podwyżkę. Kiedyś była tam fajna atmosfera, taka rodzinna. Teraz trochę gorzej niż w korporacji.

wenek

tyle błędów w jednej wypowiedzi... ale chociaż wiesz jak "wódka" napisać

felek obserwator

Dajcie spokój ale u Was bajzel .Ordery dla tych, co tam wytrzymuja pracować. A tak z ciekawosci?? nikt z Dyrektorkow tych stron i wpisow nie czyta???????? Przecież to jawny mobbing ,a co inspekcja pracy też nic . Kodeks pracy w koszach , a chłoptasie rządzą jak PO teraz Wstyd dla kierownictwa, patrzcie dalej na własny porfel .

Now

Witam pracuje w seito warszawa pampers chcialbym opisac prace na mojej zmianie c na poczatku wysylaja cie na foliowanie bac na skladanie kartonow co mnie zdziwilo to ze tu trzeba za wszystko placic liderowi zmiany c karakanowi wszystko przelicza na butelki bac np za to ze lider przekazal mi licencje na wozki uprawnienia do jazdy to chcial za to 2kole i 2 batoniki albo pieniadze i trzeba mu dac bo inaczej sie uprze na ciebie i bedzie ci premie zabieral za zostawienie kluczykow w wozku trzeba mu pul litra do pracy przyniesc nie mozna nic z tym zrobic bo firma zrobila go liderem roku to kierownictwo takie sytuacje akceptuje zecz sie dzieje podobno od czasu jak tylko go liderem zrobili za wszystko chce premie zabierac albo polowka wodki dla niego i sprawy nie bylo . Za odbiur dnia wolnego ze lider zalatwi wolne, ten dzien mi sie nalezy ,terz chce pol litra wodki czy na innych zmianach liderzy tez wyludzaja pieniadze od pracownikow?

prezesemtor

Ta firma to jest to samo co SEITO Polska. Zapraszam na stronę seito gdzie obsmarowałem tę firmę tak jak jej się to należy.

Od 6 do 14; od 14 do 22 i od 22 do 6. Ogolnie przyjecia sa ale pracy tam nie polecam. Jedno wielkie dziadostwo. Panuje tam obraz nedzy i rozpaczy. Ktos kto nie widzial normalnej pracy, albo bedzie to jego pierwsza praca to niezle sie udupi na kilka lat lub miesiecy az nie zmadrzeje. Mozliwosci rozwojowe - ZADNE.

macek

ta firma to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dębicy wszyscy kierownicy chcieli by rządzić a pracownikowi dać marne grosze wiem coś o tym robłem w tej firmie pare ładnych lat i jak obiecywali podwyżki tak do dzisiaj obiecują nie polecam nikomu tej firmy

benek

w warszawie z ta firma tez poraszka wymagaja i wymagaja kolesiostwo straszne chetnie bym napisał co mysle o tej firmie ale na pewno nie przejdzie cenzury szkoda pisac nic tylko sie zwalniac z tej firmy

eryk

...oczywiście że głownie znajomki dostaną się z pierszeństwem ja już tez byłem na owym kastingu i lipa wogóle cała ta rekrutacja to ściema pozdr

monik

do firmy faktycznie głównie po znajomości...ofertę znalazłam na PRACUJ.PL, wysłałam cv i list odbyła sie pierwsza rozmowa, wybrano mnie na drugą, kierowniczka baaaardzo była mną zachwycona i chciała mnie do swojej"brygady". jak sie okazało za duzo do powiedzenia nie miała a cały ten casting...rozmowy...były tylko formalnością bo na to stanowisko zgóry była już konkretna osoba...druga rozmowa była bezsensowna z nadąsaną jak się okazało córką szefostwa-przypadkiem dowiedziałam się, że na stanowisko umówiona zgóry była ciotka kolegi męża :)pozdrawiam...a szkoda bo kierowniczka super i ponoć dobrze płacili...

monik

staż........a zatrudnienie na etat to dwie różne sprawy!!! potwierdzam, że znajomości w tej firmie to droga pierszeństwa

macek

pracowałem w dębicy w tej nieszczęsnej firmie jaką jest emtor co do racy tam moge powiedzieć tyle że jest dobra a kasa beznadziejna wszystkie świątki piątki no i nocki pracuje się za niecałe 1500zł :). Pracowałem tam 3 lata i jak obiecywali podwyżki jak się zatrudniłem tak przez te 3 lata to ani grosza nie podnieśli w biurze same cwaniaczki którzy twierdzą że najwięcej wiedzą. Nie polecam tej firmy nikomu

macek

do biur to przyjmują chyba,ale z tego co mi wiadomo to trzeba mieć znajomości ale spróbować można

luidzi

tylko uklady i ukladziki ludzie to robitniki nie liczy sie nikt tylko sprzedawczyki

vsh

dupa

Franek

W D-cy nie jest aż tak źle, to że marne grosze to fakt, ale kto teraz płaci więcej? Pojeździsz 8 h, zrobisz swoje, a w dodatku nikt ci się nie miesza do tego co robisz, jeśli robisz to dobrze. Idzie wytrzymać.

al capone bt2

jak do emtora do tc to tylko na zime bo ta firma to porażka po całosci (usunięte przez administratora) płacą marne 1400 na ręke system czterobrygadowy życie ucieka antyludzki system troszcza sie o wózki a nie o ludzi zarobki,posiłki (usunięte przez administratora) zero kaloryczne goście szkielety itd.ja pracuje jako stomilowiec to szkoda mi chłopaków ze nie stana i tyraja za grosze

pracownik 2 letni

porazka szkoda czasu wypłaty sa na termin ale w wysokości 1460zl nadgodziny nie wyplacane problem z dostaniem wolnego ogolnie lepiej tam nie zaczynac

stach

Emtor tylko zmienił nazwę na Seito. To dokładnie ta sama firma.

Jonny

Ha teraz to się zwie inaczej, Seico czy coś, możliwe że to firma córka, teraz mogą nas pracowników ruchać w zad jak chcą (bo zapewne wykonują tylko usługi EMTOR).

Jonny

Tak zgadzam się, zatrudniają każdego młodego za psie pieniądze bo taki wiadomo żuci się mu 90 zł za zmianę to leci na drobne a robi jak za 5 tys miesięcznie, trzeba szukać szczęścia gdzie indziej bo w Polsce a szczególnie na Podkarpaciu większe firmy nie dość że dają z wielkiej litości najniższą krajową + 150 zł nędznej premii a w zamian żądają chorej niewolniczej pracy

don diego

Oddział w Dębicy to jedna wielka patologia!!! Za marne grosze [usunięte przez moderatora] pracownikow jak tylko mozna...nadgodziny za marne 90pln bez względu czy to nocka czy praca w niedziele...tylko koordynatorzy maja bułę bo to znajomi i [usunięte przez moderatora] Pana [usunięte przez moderatora] W sumie nie wiedza co nalezy do zadań ich pracowników, siedze tylko na d .. W biurze i nic ich nie interesuje!

gangrena1

prawda

xnd

Powiedzcie mi jak jest w oddziale w Dębicy z pracą na Stomilu, bo pracuje od niedawna, ale coś czuje że kręcą tam wała.

hmm

bronek - 2013-05-10 20:09:30 Emtor wygrał przetarg w Łodzi i od razu zaniżył pracownikom pensje o 300 zł. Do pięt nie sięgają Suretowi z Dębicy.Ponadto Rozliczaja sie w sposob niemozliwy do odczytania dla pracownikow to raz dwa Koordynator calkowicie niewie na czym polega jego praca i utrudnia jej wykonanie pracownikom ktorzy pracuja tam juz dlugie lata. Potrafia zwolnic czlowieka z 20-letnim stazem z dnia na dzien twierdzac iz niepasuje do wizerunku ich firmy(oczywiscie prawda jest inna)

bronek

Babinicz

Olenka - 2012-12-13 09:02:17 Firma z której BHP-owiec nie broni swoich pracowników tylko utrudnia im życie. Dlaczego ludzie dostawali wynagrodzenie za nadgodziny od firmy EMTOR, a teraz od innej? Mozę to firma BHP-owca? Poza tym dyrektor oddziału Świecie wmawia Nam, że serwis jest bezbłędny i to my psujemy sprzęt, a prawda taka, że pracuje tam jego rodzina i zawsze będzie ich bronił, a robią błędy. [usunięte przez moderatora] zastanawiam się dlaczego tak długo pracujesz u tego pracodawcy skoro tak ci źle...poszukaj szczęścia gdzie indziej, rynek poszukuje fachowców, a może poszedłbyś w kierunku własnej działalności, no chyba że Twój jedyny talent możemy zaobserwować tylko poprzez to forum Pozdrawiam

drajwer

witam od niedawna u nas wygrali przetarg powiem tak ta firma to wielka [usunięte przez moderatora] nie dosyc ze umowa zlecenie jak narazie to jeszcze odciagają tyle kasy ze nie wiiadomo o co tu biega mielismy ponad 260 godz w miesiacu i dostalem niecale 2200 co to jest a gdzie reszta tez tak macie pozdro

pinio

Stanowczo odradzam!!! Słabe zarobki. Nie dbają o doświadczonych pracowników. Wszystko tylko jest na „gatke” a jak przychodzi co do czego to nie pamiętają. O wszystko trzeba walczyć samemu ubrania itp. 3-zmianowa praca weekendy i święta. Zero perspektyw i rozwoju tylko znajomki maja dobrze.

Folek

Powiem tylko tak : szkoda na ten temat rozmawiać, wyzyskiwacze i oszuści . Nie moża ich ufać, żadne ustalenia nie są później dla nich wiążace. Pamiętaj walcz o wszystko na papierze i podpisem. Pracowałem w innej firmie gdzie też nie było wesoło z kasą . Teraz po przejęciu zaczynam za nimi tęsknić . Proponuję szukać pracy

Olenka

Kamil

Siema, może ktoś napisać więcej szczegółów dotyczących stanowiska wózkowego w firmie emtor. Od marca będę zmuszony u nich pracować bo wygrali przetarg u mnie na magazynie. Chciałem poznać jakie dają umowy, stawki, jak jest z nadgodzinami i czy wózki są dobre? Może warto szukać czegoś innego. Z góry dzięki

Oszukany

Ta firma to jest jeden wielki przekręt nadgodziny wypłacane na umowe zlecenie a firma wypłacająca nadgodziny jest zarejestrowana na pana od BHP, idąc na zwolnienie masz zabieraną premię obecnościową kto kiedykolwiek słyszał o takiej premi, gdzie są nasze składki na fundusz socjalny co się z nimi dzieje bo 2 koszulki na rok i para spodni na 2 lata nie kosztują 1035 zł, a następnie dlaczego nie dostajemy dodatku urlopowego przecież nam się to należy mam nadzieję że ta firma jak szybko wygrywa przetargi tak szybko je potraci jak nie zaczną dba o pracowników.

Zen

Zen - 2011-11-24 20:12:48 A jak jest teraz? Znajomy pracuje juz kilka lat i sobie chwali - ile w tym prawdy? Czy warto rezygnowaej,ale sabo patnej posady dla 2000 w EMTOR? [usunięte przez moderatora] mialo byc "Czy rezygnowac ze stalej,ale slabo platnej posady dla 2000 w EMTOR"? "

Zen

ordynator

Brawo za wypowiedź. Dysleksja czy analfabetyzm???

Ta Firma jest pomyłka logistyczną jest nastawiona tylko na zysk i nie interesuje się pracownikami tylko zysk i dba o swoje wózki a nie o pracowników...Nie wiem po co oni wygrywają przetargi i wchodzą do dużych Firm i tak dręczą pracowników???A sprzęt jaki mają i na którym trzeba pracować to masakra,takim sprzętem pracowano 20lat temu i tak samo jest wadliwy!!!!!!!

firma w firmie tylko pana brak

wania

Kolego jak mówią "motywacyjny system wynagrodzeń" maja na myśli minimalna brutto plus jakieś małe prowizje, więc jak wyjdziesz 2000 zł miesięcznie na rękę to jesteś gościem mającym duże doświadczenie w podobnej firmie. Atmosfera masakryczna

Benek

anonim - 2010-06-10 23:12:23 powoli firma wymyka sie spod kontroli wlscicielom takie odnosze wrazenie bo serwisanci kradna jak popadnie i nikt tego juz nie wychwytuje, jakosc uslug pozostawia wiele do zyczenia czy może ktoś powiedzieć jak wtglada praca doradcy techniczno-handlowego, jakie warunki, jaka płaca ?

Zostaw opinię o Emtor Logistyka - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emtor Logistyka