Hotel **** Klinika Zdrowia i Urody Villa Park

Ciechocinek

Opinie o Hotel **** Klinika Zdrowia i Urody Villa Park

Młoda

Zarobki to najniższa krajowa, natomiast obowiązków mnóstwo. Trzeba gościom kłaniać się w pas. Ponadto kierownictwo straszne. Nerwowa atmosfera. Każdy kto może to ucieka stąd. Nie polecam.

zenek

brud . smrod I ubostow bo jak nazwac przydupasow chocby dareczka wchodzacego bez mydla w zadek I wielu innym ....co to sie z ludzmi porobilo, atmosfera do bani co normalni sami odchodza.....

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Hotel **** Klinika Zdrowia i Urody Villa Park - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel **** Klinika Zdrowia i Urody Villa Park