Opinie o AUTO ZAGÓRSKI w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AUTO ZAGÓRSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AUTO ZAGÓRSKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO ZAGÓRSKI w Poznań

Kali Nowy wpis

Dramat i totalne dno! Omijać szerokim łukiem pseudo warsztat na ul.Węglowej 9/11. Mieli tylko ustawić geometrię kół w oplu i sami się zadeklarowali, że jak rano odstawię auto to popołudniu będzie do odbioru. Mało tego, że auto nie było do odbioru, to tego samego dnia jeszcze nie odbierali telefonów (20 razy próbowałem) i zamknęli warsztat przynajmniej o godzinę wcześniej, bo pojechałem na Węglową osobiście przed 17 i było zamknięte. Na następny dzień zadzwonili, że auto można odebrać i że zatankowali o czym nie było mowy, bo sam wcześniej tankowałem (naciąganie klienta na pieniądze za paliwo!!!). Kiedy przyjechałem odebrać auto stary gościu co siedział na recepcji naliczył 250 zł za usługę która nie została wykonana i nie otrzymałem ani paragonu za usługę, ani pokwitowania, kompletnie nic (chyba na lewo do kieszeni skasował) Geometria nie została wykonana lub próbowali, ale nie podołali. POWYGINALI MÓJ KLUCZ OD ZAWIESZENIA przy próbie regulacji i nie chcieli zwrócić kosztów za klucz. Mogli chociaż dać ten swój klucz którym dalej sobie radzili, ale 0 poczucia odpowiedzialności. Prosiłem również, aby zwrócili uwagę na ostrożne i powolne traktowanie automatycznej skrzyni biegów, która miała swoje lata, czego oczywiście nie zrobili i USZKODZILI A TAK DOSŁOWNIE TO CAŁKIEM ZEPSULI AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĘ BIEGÓW co naraziło mnie na koszty jej wymiany. (usunięte przez administratora) WARSZTATOWA, PAPUDRAKI I NIC WIĘCEJ! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! TFU

naprawy Nowy wpis

Zaprszamy do salonu w Swarzędzu, ul.Poznańska 49, mamy lepszy serwis i lepsze samochody niż w tym warsztacie. Przebijamy każdą ich ofertę.

Filipek Nowy wpis

@Prawda! Myślę, że t tej firmie nie każdy może pracować bo firma jest ok!

Prawda! Nowy wpis

Może po trzech miesiącach będziesz zatrudniony. Najpierw przejdziesz testy przez kolegów którzy będą podkładać miny i sprawdzać doświadczenie zawodowe bo przecież to wykwalifikowani specjaliści. Nie wspomnę o diagnostach bez doświadczenia co pół roku inny. Auta po przeglądzie z diagnozami wyssanymi ale co się dziwić! Pytanie jakie doświadczenie i szkoły skończył obecny diagnosta? Miałem proponowane aby zrobić uprawnienia przez właściciela ponoć to proste wystarczy zrobić technikum weekendowe przez rok internetowo tak jak obecny jego szwagier zrobił i teraz jest diagnostą z uprawnieniami tdt. A doświadczenie wypisze własciciel , ktory tez robił kurs. Z tego co słyszałem to preferowany etat 1/8 A lans FB do pozazdroszczenia.

Czy po rozmowie w AUTO ZAGÓRSKI rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Konrad

Super pracodawca, chce się chodzić do pracy. Szkoda, że zawsze ktoś próbuje zepsuć opinię

Malus

Nie polecam tego warsztatu skoro nie potrafią solidnie zrobić przeglądu serwisowego wymiany filtrów i oleju ODRADZAM

Daniel

Myślę, że konkurencja inspiruje do pisania!!!

Tamten_TO

Nie polecam. Pracownicy nie odpowiedzialni, odebrałam auto bez pokrywy silnika górnej oraz dolnej w dodatku podrapali zderzak. NIE POLECAM

Koralgol

Fajną opinię wystawiają klienci firmy. Szkoda, że pracownicy od dawna nie piszą jak się tu pracuje.

Aneta

Pracujesz w AUTO ZAGÓRSKI? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz Waszych doświadczeń z pracy w firmie.

Roman

Fajnie dużo stanowisk zrobili mi od renki

Rysiu

Tylko do nich!

BLC

W tym warsztacie robiłem przegląd, oraz naprawiałem klimę i immobiliser w audi a4/b5. Zdecydowanie polecam, wszystko zgodnie z ustaleniami i tak jak ma być.

Olas

Na luzaku polecam dobra ekipa dużo stanowisk dużo mechaników bardzo długo otwarte co mi pasi

Maryś

Dobre ceny dobry mechanik zadowolony jestem!

Gosia

Fajna Stacja kontroli pojazdów,normalny diagnosta,ładnie i czysto!

WOJCIECH

NO WIĘC RÓWNIEŻ NIE PISUJĘ ZBYT CZĘSTO OPINII W INTERNECIE,ALE TEJ FIRMIE WARTO POŚWIĘCIĆ KILKA SŁÓW,PONIEWAŻ WARSZTAT AUTOZAGÓRSKI NAPRAWDĘ JEST ŚWIETNY.I SZCZERZE MÓWIĄC POZA PROFESJONALIZMEM Z JAKIM SIĘ SPOTKAŁEM Z MOIM AUTKIEM WŁAŚCICIEL MA BARDZO LUDZKIE I NORMALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA,CO AKURAT NIE JEST JAK WIADOMO NORMA,A DLA MNIE MA SZALENIE DUZE ZNACZENIE.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

doskonałe postawili moje autko na nogi dobry sprzęt komputerowy elektroniczny

Juras

Po prostu są najlepsi!!!!!!!!!

polas

@wiwien ale z jakie powodu mozesz mi cos o tym napisac?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO ZAGÓRSKI - Poznań

AUTO ZAGÓRSKI