AUTO ZAGÓRSKI

Poznań

Opinie o AUTO ZAGÓRSKI

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w AUTO ZAGÓRSKI? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia oraz Waszych doświadczeń z pracy w firmie.

Roman

Fajnie dużo stanowisk zrobili mi od renki

Rysiu

Tylko do nich!

BLC

W tym warsztacie robiłem przegląd, oraz naprawiałem klimę i immobiliser w audi a4/b5. Zdecydowanie polecam, wszystko zgodnie z ustaleniami i tak jak ma być.

Olas

Na luzaku polecam dobra ekipa dużo stanowisk dużo mechaników bardzo długo otwarte co mi pasi

Maryś

Dobre ceny dobry mechanik zadowolony jestem!

Gosia

Fajna Stacja kontroli pojazdów,normalny diagnosta,ładnie i czysto!

WOJCIECH

NO WIĘC RÓWNIEŻ NIE PISUJĘ ZBYT CZĘSTO OPINII W INTERNECIE,ALE TEJ FIRMIE WARTO POŚWIĘCIĆ KILKA SŁÓW,PONIEWAŻ WARSZTAT AUTOZAGÓRSKI NAPRAWDĘ JEST ŚWIETNY.I SZCZERZE MÓWIĄC POZA PROFESJONALIZMEM Z JAKIM SIĘ SPOTKAŁEM Z MOIM AUTKIEM WŁAŚCICIEL MA BARDZO LUDZKIE I NORMALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA,CO AKURAT NIE JEST JAK WIADOMO NORMA,A DLA MNIE MA SZALENIE DUZE ZNACZENIE.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Adam

doskonałe postawili moje autko na nogi dobry sprzęt komputerowy elektroniczny

Juras

Po prostu są najlepsi!!!!!!!!!

polas
użytkownik zarejestrowany

@wiwien ale z jakie powodu mozesz mi cos o tym napisac?

Gidziu

Zachwalam i polecam!!!!

JULKA

UWIELBIAM NORMALNY KONTAKT Z LUDZMI I TUTAJ TAKI RZECZYWIŚCIE JEST.ZOSTAWIŁAM AUTKO,NA NASTĘPNY DZIEŃ ZADZWONIŁ MIŁY PAN Z WYCENĄ,3 GODZINKI,AUTKO ZROBIONE,TO LUBIĘ!!!!!!!!!!!

WOJTEK

NAPRAWDĘ FACHOWCY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI,DUŻO STANOWSK,STACJA KONTROLII....POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Kuba

Naprawdę fajny warsztat super ekipa!!!!!

JC

Reeeeeewwwweeeeelllllaaaaacccccjjjjjjaaaaa!!!!!!!!!!!!

Adrian

Wreszcie trafiłem do porządnego warsztatu i do noralnych ludzi.Jeździłem od jednego do drugiego mechanika a tu wstawilem,następnego dnia wyceną dwa dni później autko chodziło jak nowe.Są naprawdę rewelacyjni.

Erni

Witam. Byłem tam moją astrą w styczniu. Do zrobienia sprzęgło. Wszystko ok ,koszt przyzwoity. Na dodatek umyli i wysprzątali mi auto i to lepiej niz na myjni gdzie placilem za full prawie stòwe (przy bułgarskiej) . Miła niespodzianka. Polecam.

BARTOSZ

SUPERRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROFESKA I PRACUJĄ OD 6 DO 22 CZYLI ZAWSZE PASUJE ODEBRAĆ NAPRAWIONE AUTKO.WCZORAJ ODEBRAŁEM SAMOCHOÓD O 21.30.CHYBA NIKT TAK DŁUGO W POZNANIU NIE PRACUJE JAK ONI.POLECAM1

ZADOWOLONY

NA INNA STACJE KONTROLI JUŻ NIE POJADĘ PEŁEN PROFESJONALIZM PODJECHAŁEM SWOIM 7 LATKIEM MIŁE PRZYJECIE BADANIE TRWAŁO OKOŁO 35 MINUT DROBNE ZALECENIA OD STARSZEGO FACHOWCA KTÓRY MNIE OBSŁUGIWAŁ I JAZDA DALEJ AUTO UMYTE ZA FRII WIEM CO MAM !!!!!! A NIE BEJMY I PIECZĄTKA KTO CHCE JECHAĆ PEWNIE I BEZPIECZNIE POLECAM TA STACJĘ KONTROLI

FRANEK

Rzeczywiscie kozaki,pracy się nie boją.W mojej audicy zrobili rozrządzik i turbinę auto jezdzi jak nówka.Zdecydowanie polecam!

Julia

Bardzo dobry elektryk,szybka diagnoza,szybka realizacja.

BOGDAN

REWELACJA!!!!!!!!! WIDZĘ,ŻE WSZYSCY SIĘ ZACHWYCAJĄ,ZACHWYCAM SIĘ I JA. CAŁE ZAWIESZENIE ZROBIONE W DOBREJ CENIE,AUTKO WYCZYSZCZONE,SYMPATYCZNY WŁAŚCICIEL,DOBRA MIEJSCUWA,ZAKOTWICZAM!!!!!!!!!

szczesciarz

Podczas wymiany opon okazało się, że od tygodnia jeździłem bez przeglądu rejestracyjnego. Przegląd zrobili i jeszcze umyli mi samochód za free. Bardzo fajnie i to wszystko w ścisłym centrum. POLECAM!!!

KAROL

AUTO ZAGORSKI TO NAPRAWDĘ UCZCIWY WARSZTAT Z BARDZO DOBRYM PERSONELEM.POJECHAŁEM SWOIM AUTEM DO ASO,GDZIE ZASUGEROWALI MI WYMIANĘ W MOIM PASSACIE TARCZY I KLOCKÓW Z PRZODU ZA 1425ZŁ,TO NIE DOŚĆ,ŻE U ZAGÓRSKIEGO MI SŁUSZNIE ZALECILI WYMIANĘ TYLKO SAMYCH KLOCKÓW,GDYŻ TARCZE BYŁY JAK NOWE,TO ZAPŁACIŁEM JEDYNIE 250ZŁ ZA DOBREJ MARKI KLOCKI.PIĘĆ GWIAZDEK!

Krzysztof P

servisuję auta w firmie Auto Zagórski od dobrych paru lat i co obserwuję iż zmienia się ten warsztat z roku na rok i to tylko na plus. obsługa z dużym poczuciem humoru i kultury osobistej mechanicy ludzie na poziomie, ceny zgodne z jakością usługi. do tego nowa stacja kontroli pojazdów czysta ładna z poczekalnią. po przeglądzie usługa mycia samochodu. POLECAM FIRMĘ AUTO (usunięte przez administratora)

Bartek

Kolega polecił mi ten warsztat i jestem mu bardzo wdzięczny. Ja jeżdzę do Zagórskiego na ul.Czarną Rolę gdzie jest dwóch doskonałych mechaników.Byłem też na ich Stacji kontroli pojazdów i to chyba najładniejszy warsztat w Poznaniu.

Janek

Mam małą flotę firmowych aut i serwisuję je u Zagórskiego we wszystkich warsztatach, chłopaki naprawdę dają radę.Dziś miałem kryzysową sytuację, nawaliło jedno z aut delegowane do Warszawy nie dość, że zostali dłużej, to elektryk ogarnął temat.

Kasia

Mogę szczerze polecić ten warsztat! Jeszcze nigdzie nie spotkałam się z tak miłą obsługą, samochód zrobiony na czas i ceny również przystępne.

Maru

Dobry warsztat.Miałem mega pogięte felgi 18calowe z przodu ale magik na takiej dużej maszynie poprostował obie i autko zasuwa jak po sznurku.Laika im daję!

Małgosia

Kochani polecam po stokroć! Panowie w tym warsztacie to w sumie jak na branżę motoryzacyjną są po prostu bardzo kulturalni, a dla mnie jako kobiety jest to szalenie istotne, ponieważ nie znoszę zburaczałych dziadów z wąsami;-);-) A tu milutko, mechanicy sympatyczni,dbają o kobitki jak należy. W zasadzie nie pisuję opini, ale przez pryzmat moich wcześniejszych przygód z warsztatami i ich właścicielami postanowiłam akurat tą firmę wyróżnić, bo są naprawdę świetni.♥♥♥

jarex

Chłopaki zrobili mi dzisiaj turbinę w moim passacie, autko lata jak nowe.Bylem u nich z polecenia i jeśli chodzi o turbiny, to mega pozytyw↑

Zbyszek

Co na pewno mogę Wam polecić, to rewlacyjnie zrobili mi klimatyzację, wymieniałem jeszcze opony, ale to jak wszędzie, choć można unich przechować i ja swoje zostawiłem.

Jurek

A ja z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, ponieważ jakość usługi jak i obsługi jest znakomita.W biurze przyjmuje miła Pani, mechanicy sympatyczni, a ze nie znoszę buractwa, to w tym warsztacie czuję się świetnie.Poza tym załatwiłem odrazu przegląd rejestracyjny, po którym wyczyścili mi autko;-);-);-);-);-).

NATALIA

Dla mnie rewelka:)

jacek

Polecam.Wszystko zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami.Miła obsługa.Szybko ściągnęli części.Podoba mi się, będę stałym klientem.

Leonard

W którym warsztacie?jest ich chyba kilka

Ela

Zdecydowanie odradzam. Jeśli już się umówisz na usuniecie usterki, to po przyjeździe do warsztatu na umówioną godzinę okazuje się, że jeszcze należy czekać min 1 godzinę aż zaczną pracę przy aucie. Sporo czasu zajmuje diagnoza mimo wskazania przeze mnie przyczyny awarii. Problem z dostarczeniem nowej części. Później jak się okazuje, że należy wymienić części którą można dostać za rogiem w większości sklepów motoryzacyjnych nie potrafi zamówić Pan kierownik i odsyłają do innego warsztatu. Nikt nawet nie powie przepraszam, a za zmarnowany czas martw się sam. Nie polecam tego warsztatu. Widać nastawienie na wymianę opon. Lepiej wydać więcej pieniędzy i pojechać do lepszego warsztatu.

przyjezdny
@Ela 15.07.2014, 14:40

niestety muszę się zgodzić z niektórymi przedmówcami, straszne przeciąganie terminów, dzwonię o 13- auto rzekomo na przeglądzie, dzwonię o 15 inna osoba mówi, że auto zaraz jedzie na przegląd... dramat, naprawa zamiast jednego dnia wyniosła 3

Zostaw opinię o AUTO ZAGÓRSKI - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO ZAGÓRSKI