Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku

Różanystok

Opinie o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku

meag

czyli wynika z tego co mówisz @Sługa że nie ma nic pozytywnego? Nawet jednej najmniejszej rzeczy? Może ktoś się jeszcze wypowie i ma inne doświadczenia? Nie ukrywam chciałam tam aplikowac, ale po tego typu komentarzach odechciewa się. Chce to zweryfikować

Sługa

Witam, pracowałem tam trochę to coś wiem. Pracy nie polecił bym najgorszemu wrogowi, pracownicy traktowani jak powietrze liczą się tylko poplecznicy księdza dyrektora. Rotacja pracowników ogromna a prawo pracy w tym zakładzie nie istnieje, szkoda pisać bo to trzeba zobaczyć na własne oczy. Odradzam !!!

Kasia

Rotacja pracownikow bardzo duża zero wsparcia liczą sie tylko bliscy księdza dyrektora chociaż na niczym sie nie znają a sam ksiądz (usunięte przez administratora) .... No cóż minął sie z powołaniem .... Jedyne co ma w głowie to swoje biznesy zagraniczne wyjazdy i siłownia. Porażka.

pablo

Onufry... kontrola przyjechał o 10,20.... o godz. 11,07 pojawiły się informacje o 'wynikach' kontroli...czy zatem chodzi o kontrolę, czy o sensacje? Po trzech miesiącach 'ciężkiej pracy' służby wyjechały bez żadnych negatywnych wniosków... ale po co o tym pisać? NIE MA SENSACJI!!!

Zostaw opinię o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku - Różanystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku