Opinie o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku w Dąbrowa Białostocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku w Dąbrowa Białostocka

pedagog

Mogę Państwa zapewnić,że Ośrodek Wychowawczy w Różanymstoku dba i troszczy się o swoich wychowanków. Każdy z wychowanków jest traktowany z godnością i szacunkiem. Natomiast co chodzi o pracę, to jest ciężka i wymagająca. trzeba mieć silną psychikę i dużo motywacji aby nieść pomoc chłopakom. Na pewno nie jest tak, że kończysz dyżur o godz. 8.00 i jesteś wolny, często pracę przenosi się do domu.

@Wychowawca

No, ale na jaki etat można zostać przyjętym bez doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia, wychowawcy? Jak się nie ma bliskich relacji ze współpracownikami to jest gorzej się traktowanym? Jakbyś mógł napisać jeszcze co w tej pracy jest najbardziej obciążające.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ja@

Dobre pytanie do kadry zarządzającej... Zarządzać trzeba umiejętnie... a z tego co czytam, to z tym chyba słabo...

???? Nowy wpis

Powiatowy Urząd Pracy opublikował niedawno ofertę pracy dla wychowawcy i zastanawiam się czy można starać się o etat, nie będąc osobą bezrobotną tylko z prywatnej stopy? Widzę, że umowę o pracę dają, to duży plus. A co z pensją, poda ktoś chociaż orientacyjną kwotę?

Wader Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Co obecnie instytucja oferuje swoim nowym pracownikom? Z opinii można wywnioskować, że nie dbają o doświadczonych pedagogów. Na co mogą liczyć pedagodzy mianowani i dyplomowani, którzy tam zaczynają pracować?

pedagog

Maja
@pedagog

Właśnie chciałam się dowiedzieć tego, jak się pracuje w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym. Napisałeś, że praca jest ciężka. A co jest tam najtrudniejsze?

@Maja

Najtrudniejszą rzeczą jest nawiązywanie pozytywnych relacji z wychowankiem bo na nich bazujemy w pracy! Drugą rzeczą jest wchodzenie w grono tych wychowawców którym nic się nie podoba i tylko krytykują innych a sami nie za dużo robią! Brak jest dobrych relacji i klimatu wśród ludzi pracujących!

Wychowawca
@@Marek

Niestety duża rotacja spowodowana jest tym, że ogólnie w oświacie pełno wakatów, lepiej się pracuje na Kartę Nauczyciela, niż na Kodeks Pracy... pensja też nie powala... Fakt, że przychodzą ludzie bez doświadczenia i wykształcenia... i oczekują, że będą przez rok wdrażać się w swoje obowiązki... tak chyba w żadnym zakładzie pracy nie ma... tu się pracuje z młodym człowiekiem, to ważna odpowiedzialność ...pytanie jakie chcesz mieć relacje z kadrą? przy tak obciążającej psychicznie pracy, zalecany jest zdrowy dystans i obiektywizm, a nie towarzyskie pogawędki, kumoterstwo... chcesz się uczyć, szukać rozwiązań,wprowadzać nowe pomysły, wybijać ze schematu, rozwijać się czy plotkować i czekać, aż dyżur się skończy.... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

@Wychowawca

B.B.

Pracownicy odchodzą bo nikt zdrowy nie będzie tam pracował. Sami rządzący twierdzą że to przez niskie zarobki. To nieprawda, ale to trzeba zobaczyć co ram się dzieje. Jeśli ktoś lubi w godzinach pracy wyprowadzać psa to będzie najlepszym pracownikiem nawet jeśli nie bardzo zna się na pracy.

zazwyczaj albo Cię zwalniają albo odchodzisz sam

@Marek

Rzadko zdarza się aby ktoś został zwolniony chociaż były przypadki nie przedłużania umowy przez pracodawcę! Pracownicy odchodzą z różnych powodów ostatnie dwa przypadki były spowodowane brakiem zadowolenia ze współpracy z dyrekcją i nowych pracowników którzy zostali przyjęci!

@@Marek

Bardzo się trzeba starać, by być nie zadowolonym z warunków pracy i ze współpracy z dyrekcją, czy współpracownikami? Czy to akurat łatwe, bo sami dostarczają racjonalnych argumentów za zmianą pracy?

Tola
@@Marek

@Pracodawca to zastanawiające, że odchodzą pracownicy, którzy pół swego życia tam zostawili. Ale zgodzę się częściowo z @wychowawcą punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia... coś w tym jest.

@Tola

A firmie nie zależy żeby takich długoletnich pracowników zatrzymać? Czy oprócz kasy proponują rozwiązania motywacyjne bezgotówkowe?

Ja@ Nowy wpis

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Dąbrowa Białostocka
Online Marketing Help Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
NIKT

Zachęcam chętnych do podjęcia wyzwania i rozpoczęcia ciężaru wychowywania młodych ludzi i wskazania im dobrej ścieżki życia. Ruszył nabór na wychowawców.

Tola
@NIKT

Zastanawiające jest to, czemu tak często w ostatnim czasie zmienia się kadra. I ciekawe czy to prawda, że nie trzeba mieć tam wykształcenia pedagogicznego, aby podjąć tam pracę ????

Rita
@Tola

Nie sądzę, bez wykształcenia w placówce nie przejdzie. Znam osobę która pracowała w podobnym ośrodku, trzeba mieć łeb na karku , żeby poradzić sobie z grupą nastolatków, jak coś się wydarzy, ciekawe czy nikt nie będzie węszył w papierach. Gdyby tak było, każdy moglby pójść a jednak trzeba mieć i wykształcenie a co ważniejsze- doświadczenie. Chciałabym podjąć pracę w takim miejscu ale myślę że jeszcze kilka lat poczekam ze względu na wiek.

@Tola

Kadra zmienia się bo nie odpowiada im klimat i ludzie którzy pracują w ośrodku a zwłaszcza nowi, którzy rozpoczynają to wielkie wyzwanie! Zastanawiam się jak można pracować z chłopcami trudnymi nie mogąc przyjąć i dać szansę nowym pracownikom! Czasami staż nie idzie w parze z pomocą kolegom i koleżankom z pracy!

Kb

Mam tam trafić i nie wiem czy na obecną chwilę mam się bać czy raczej cieszyć

@Kb

A jakie tak właściwie masz aktualnie za i przeciw?

Kb
@Marta

Nie zrozumiałem odpowiedzi na te pytanie.. ale boję się trochę po tych wszystkich komętarzach

Jak w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nie ma możliwości awansu. Naprawdę

Ona

Tak, pracowałam tam. Nikt tam na awans nie ma co liczyć. Ani finansowy ani żaden inny. Ludzie pracowali tam po 40 godzin tygodniowo ze zdemoralizowaną młodzieżą za małe pieniądze. Niektórzy pracownicy mieli specjalne przywileje, niedostępne wszystkim. Np. mieszkali w instytucji, nie płacąc za to.

Ewelina
@Ona

A to od czego te specjalne przywileje zależały? Od lat pracy czy czegoś innego?

DD

Nie ma tu czegoś takiego jak awans. Były dobre szkolenia, ale to przeszłość. Samem możesz się szkolić dla własnych potrzeb.

@DD

Jeśli chodzi o awans z związku ze stanowiskiem to rozumiem, że faktycznie nie ma kolejnych stopni ale w czym rzecz z tymi wszystkimi finansami? Czemu nie można liczyć na podwyżkę nawet po długoletnim stażu?

Daria
@Marta

Widocznie nie są ważni dla tych pracodawców pracownicy z długim stażem. To z pewnością jest powód. Ale co to za pracodawca dla którego nie liczy się doświadczenie itd?

@Daria

No faktycznie troszkę dziwna sprawa. Chociaż niekiedy jest tak, że długość pracy wcale nie przekłada się na efektywne umiejętności u kogoś. I może to w ten sposób jest postrzegane jak już? Chociaż ta rezygnacja ze szkoleń teoretycznie to obala. Dlaczego je wycofali?

Czy Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku zapewnia kartę multisportu?

celka

oczywiście

Wychowawca
@celka

Nie wiem kim jesteś i w jakim celu podajesz nieprawdziwe informacje... po co wprowadzać ludzi w błąd? Jako nicka używasz też imienia pracownika...

Na jakie benefity można liczyć w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku?

Damian

Byłem wychowankem placówki w latach 2016-2017 wychowawcy okej tylko przymykają oko na swoich wybryki zaczęły się szarpania z innymi wychowankami bili (usunięte przez administratora) nic z tym nie zrobili ale cóż uciekłem i mam spokój .

Marlena
@Damian

Witaj Damian, czy mogę się z Tobą skontaktować w celu powiedzenia jak tam jest od strony pobytu? Stoję przed trudnym wyborem posłania tam swojego dziecka i się zastanawiam czy to jesCze nie pogarszy sytuacji, zamiast polepszyć, pozdrawiam

Matka

Mój syn tam był, początkowo narzekał, że niedobrzy wychowawcy ale teraz naprawdę im jestem wdzięczna dużo i ja i on rozumiemy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku?

DD

Teraz jest nabór na wychowawcę.

Powinni bardziej otworzyć oczy i pilnować wychowanków, to co tam się dzieje to jest nie do OPISANIA.

Edit
@Tomek

Wiele osob tak mowi tylko dlaczego nikt z tym nic nie zrobi?Kazdy sie boi zawalczyc o prawde i stanąć w obronie slabszych nastolatków którzy psychicznie tam nie wytrzymuja.Dlaczego ??

Maja
@Edit

To co napisałaś brzmi dosyć niepokojąco. Jak traktowani są wychowankowie w Ośrodku Wychowawczym? Jeśli możesz, napisz jakieś przykłady konkretnych sytuacji, dzięki.

Edytka
@Tomek

Mój siostrzenic tam trafił, bardzo proszę napisać dokładniej jak tam jest. Martwię się o niego

Edit
@Maja

Wychowawcy nie angażują się w bezpieczeństwo wychowanków. Starsi silniejsi wychowankowie robią co chcą. Gnebia biją ponizaja tych nowych którzy przychodzą

Xmen
@Edytka

Jak trafił do ośrodka to masz się czym martwić jak jest słaby psychicznie to nie wiem czy wytrzyma a jak ma oryginalne ubrania czy boty to możesz być pewna że mu to ukradno

Nikt
@Tomek

OOOO cios poniżej pasa nie wiem skąd wiesz takie rzeczy bo z tego co wiem to jest to totalna bzdura

Fantom
@Xmen

Ja byłem tam 4lata i na początku było tródno ale zawsze tak jest wychowawcy są ok ale wracając do znęcania się to wychowankowie którzy znęcają się nad innymi to mają zakładane sprawy sądowe Wychowawca nie może cię nawet uderzyć bo traci pracę , A dla telefonów trza się przyzwyczaić tel to nagroda za dobre zachowanie

Agnieszka

Witam, ile zarabia wychowawca w tym ośrodku?

2ficzka
@Agnieszka

wydaje mi się że około 3.000 jak chodzi o ten ośrodek

@wielorybxd

mój chłopak tam jest już bardzo długo , miał dosyć wszystkiego i chciał uciec złapali go w Białymstoku, a wychowawcy zabrali mu telefon nie miałam z nim kontaktu przez ok. 3 miesiące, teraz miał przepustkę na święta i dopiero miałam możliwość z nim normalnie porozmawiać , a nie przez telefon jego kolegi gdzie rozmowa trwała 3 minuty. Jesteśmy razem już pół roku, a pisaliśmy tak dzień w dzień może przez trzy miesiące. A tak to albo wychowawcy zabierali im telefony albo nie oddawali. Ja wszystko zrozumiem ale telefon od 14-19, przepraszam bardzo ale onie tez ku*na mają prawo do kontaktu z dziewczyna / chłopakiem albo nawet rodzina...

meag

czyli wynika z tego co mówisz @Sługa że nie ma nic pozytywnego? Nawet jednej najmniejszej rzeczy? Może ktoś się jeszcze wypowie i ma inne doświadczenia? Nie ukrywam chciałam tam aplikowac, ale po tego typu komentarzach odechciewa się. Chce to zweryfikować

Ngw
@meag

Odradzam!!!!!!!!!!!!. Mój brat odebrał sobie życie przez ten ośrodek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt
@Ngw

Z tego co się orientuję bo bardzo interesowałem się tą sprawą to ta sytuacja była prowadzona przez Prokurakurę i czy są juz jakieś zarzuty postawione komukolwiek?? Bo łatwo jest oskarżać kogoś bez znajomości sytuacji!!!!!!

Konkrety

Nigdzie nie moge znalesc nic konkretnego na temat tego osrodka dlaczego? podaje tel aby dowiedzieć sie czego kolwiek 515 472 487 prosze pisać opinie

@Konkrety

Zapraszam do przyjechania i zapoznania się z warunkami jaki pracą w tym ośrodku,

Czy w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku są szkolenia zewnętrzne?

NIKT

Oczywiście sam Ośrodek organizuje szkolenia ale i sami wychowawcy szkolą się różnych szkoleniach związanych z problematyką młodego pokolenia.

Wiecie może czy potrzebują kogoś do pracy? Jakie zarobki można tu wyciągnąć?

Tomasz

@anonymous, czy posiadasz jakieś konkretne dowody na zaistnienie tej sytuacji? Jakie stanowisko zajęli w całej sprawie pracownicy Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego? Ta sprawa na pewno zainteresowała nie jedną osobę na forum.

muj syn zostal bity przez jednego wychowanka .Bronił się i został oskarżony za bujke

powinni bardziej pilnowac wychowankow

Zostaw merytoryczną opinię o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku - Dąbrowa Białostocka

• Jak się pracuje w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku?

Zobacz opinie na temat firmy Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku?

Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Różanystok 13b
    16-200 Dąbrowa Białostocka