PPU CZA-TA s.j.

Piotrków Trybunalski

Opinie o PPU CZA-TA s.j.

Milopoz

Oddzial w Poznaniu banda złodziei!! tylko patrzą jak oskubać osobę z niepełnosprawnością... Nie ma o nich żadnych opinii (?) Odradzam bo przed podpisaniem umowy jest pięknie a potem z człowiekiem się nie liczą.!!!

Pracownik Oddziału Wielkopolskiego Firmy.
@Milopoz 28.03.2016 15:18

W przypadku pierwszej negatywnej opinii to tak piszą nieroby i obiboki. Porządnie pracujący pracownicy, sumienni i zdyscyplinowani oraz identyfikujący się z Firmą są bardzo zadowoleni bo wynagrodzenia - przeważnie dużo wyższe od minimalnych są rzetelnie naliczane potwierdzane odcinkami po terminowej wpłacie wynagrodzeń na indywidualne konta. Pracownicy z orzeczeniami korzystają z dopłat na dojazdy do pracy, a także z refundacji za wizyty u specjalistów, za korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych i dopłat za inne tytuły.

Kaska

Lubisz być wykorzystywany, masz dobre serce ta praca jest dla ciebie wiedz że dyrektor ma Cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale pomagasz mu się dorobić Marzenie praca

ryszfor

CZY ISTNIEJĄ ULGI,DODATKI ,NAGRODY itp. DLA EMERYTÓW FIRMY? Pozdrawiam.

multi99

Pracownicy firmy CZA-TA z Piotrkowa tryb. DOJEŻDZAJACY DO Mszczonowa skladają się na kazdy wyjazd po 20 zł na głowę w sumie w miesiącu wychodzi około 400 zł .... Kierowcy którzy wożą ludzi własnymi autami z firmy dostają za kazdy kurs do Mszczonowa 20 zł ??? ciekawi mnie jak mozna przejechac z Tomaszowa do Mszczonowa 120 km za 20 zł ????? FIRMA DZIAD zero zainteresowania sie pracownikiem ... DZIADOSTWO I WYKORZYSTANIE PRACOWNIKA DO MINIMUM !!!!

Zostaw opinię o PPU CZA-TA s.j. - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU CZA-TA s.j.