MY WORK

Poznań

Opinie o MY WORK

Edyta

Na jakie godziny pracy można liczyć zatrudniając się w MY WORK? Czy ktoś pracuje? Czy jest możliwość pracy na zmiany? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować do tej firmy.

maniek

Dziedzina bankowości jest dość skomplikowana @Ta, zwłaszcza teraz jak jest trudno utrzymać się na rynku. Oni dobrze sobie radzą, ale wiadomo coś o zarobkach?

PracaTu

Tylko w rzeźni. No i ważne że pracowałeś na wieoprzowinie.

Wiatrak

Potrzebują do pracy. Dzisiaj dzwoniłem i wiem, że potrzebują. Także jak ktoś ma doświadczenie to śmiało niech dzwoni. Ja chyba też się zdecyduję. Hotel blisko zakładu pracy, dojazd do Niemiec na własny koszt ale to wszędzie w każdej firmie tak jest. Jak ktoś nie ma numeru to podaję: ( usunięte przez administratora )

SRoda

Ogłoszenie jest ogólnopolskie, a kierują do pracy w Niemczech.

protekt

Nie ma w Polsce ofert pracy. Firma zatrudnia tylko na teren Niemiec.

Kasperskyyyyy

Warto spróbować, bo kasa naprawdę niezła. Ale musi mieć mąż doświadczenie.

Dobra kasa, ale nie ma siedzenia. Nigdy nie miałem problemu z pieniędzmi, z biurem kontakt świetny. Pełna kulturka.

Zostaw opinię o MY WORK - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MY WORK