Opinie o USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL w Toruń

USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL
counter
2 4 18 5 1
pracownik Nowy wpis

Piotr Prekiel teraz ukrywa się w Niemczech miasto Chemnitz , od prawdy i sprawiedliwości nie uciekniesz , szkoda że nie rozumie on tego , też mnie (usunięte przez administratora) i nie zapłacił pieniędzy , kłamał , co dzień inna historia . Pracowałem z nim u takiego greka Georga . (usunięte przez administratora) i tyle w temacie . Składam pozew do sądu .

pracownicy Nowy wpis
@pracownik

Tak to wszystko prawda co ludzie piszą to chyba jest jakaś zorganizowana grupa Piotr ten Georg oraz jakiś Pierr , żeby kasy nie płacić proszę może ktoś zna jego adres gdzie można wysyłać korespondencje , blokuje numery i nie odbiera telefonów .

Dorota Nowy wpis
@pracownik

(usunięte przez administratora) i kłamca bez honoru. Zwykle bydlę, szuka kobiet w internecie, przedstawia się jako osobę pokrzywdzoną przez byłą żonę i urząd skarbowy. Twierdzi, że wszyscy go (usunięte przez administratora) i, że tylko od niego kasę chcą. (usunięte przez administratora) kobiety na grube pieniądze, przedstawiając się jako biedny, pokrzywdzony, samotny ojciec. Nie życzę mu źle, tylko tyle ile dał innym.

klient Nowy wpis
Klient

Piotrek , znamy się od dawna , ogarnij się człowieku !!!!! Niedługo pięć dych na karku będziesz miał , tylko mrugasz tymi ślepiami i chrząkasz jak świnia . Potwierdzam wszystko co ludzie piszą , nie nadajesz się do niczego , nie umiesz zorganizować nic, dosłownie , jeszcze nie rozpoczęta robota a ty już wołasz zaliczkę 1000 złotych , a pracownikom czy kim oni tam dla ciebie są nie wiem bo nawet nie mają żadnej umowy o pracę, twierdzisz że nie zapłaciłem . Zostawiłeś ludzi w pracy a sam śpisz w samochodzie aż sąsiadka usłyszała jak chrapiesz , wstyd Piotrek ,!!!!! Robota spierdolona wszystko musiałem przerabiać , nie masz pojęcia w niczym , jak nie umiesz czegoś zrobić to powiedz prawdę że nie umiesz albo nie wiesz czegoś , nie kłam !!!!! Zapłać tym ludziom którzy przyjechali zarobić pieniądze , nie wiem skąd oni są czy z Białorusi czy z Ukrainy ,nie ważne skąd . Nasi znajomi też o tobie takiego zdania . zawieś tą działalność i zajmij się lepiej czymś innym ,nawet nie wiem co zaproponować bo do niczego się nie nadajesz . Jeszcze nikt na czyjeś krzywdzie się nie dorobił , niedługo komornik zlicytuje Tobie to mieszkanie i tego Amaroka.

Stasio

Jest nas za dużo oszukanych przez tego człowieka , jak by tak wszyscy poszli do sądu myślę że nie ma szans . I będzie miał nauczkę na całe życie że nie warto oszukiwać ludzi które ciężko pracują . Kłamie , zapomina co mówił wcześniej , na biegu wymyśla nowe kłamstwa itd i nigdy nie jest słowny. Na wszystko jedna odpowiedź że to jego oszukali i to on jest bez kasy

Dąbki

Apeluje do wszystkich kto czyta opinie o tym (usunięte przez administratora), nie potrafi nic oprócz wynieść śmieci ale i tak połowę po drodze wysypie . , wykorzystuje Ukraińców do ciężkiej roboty oszukując ich nie wypłaca wigóle pieniędzy narzekając na długi i komornika i leasing swojego amaroka . Nagrywajcie (usunięte przez administratora)na każdym kroku i każde jego słowo i fo sądu z nim . za wszystko musi odpowiedzieć przed sądem

Bogdan
@Dąbki

Widzę, że masz informacje związane z tym pracodawcą, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy zatrudnia on na podstawie umowy o pracę? Pytam, ponieważ informacji w tym zakresie nie znalazłem a chętnie bym się tego dowiedział. Możesz napisać, jak to w rzeczywistości wygląda?

Dąbki
@Bogdan

Nie ma żadnej umowy o pracę jak żadnego ubezpieczenia tylko obiecanki " najpierw zobaczę co potrafisz robić " a pod koniec roboty a ni pieniędzy a ni umowy , nie ma nic .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ukrainiec

Piotr Prekiel to tępy człowiek (usunięte przez administratora) i kłamca , wyzywają jego na czym świat stoi nie bez powodu oczywiście , a po nim spływa jak po kaczce. Bierze do roboty Ukraińców i ich (usunięte przez administratora) nie wypłacając im pieniędzy , zajada się jak szczur po cichu w samochodzie czasami w kiblu kiełbasą i bułkami. Brudas jakiego jeszcze nie widziałem ile żyje na tym świecie. Podkrada wszystko , narzędzi , farbę , klej , wałki do malowania , kluczę , nawet opakowanie papieru toaletpwego . Wystarczy tego pisania , człowiek bez zasad i honoru - 0

abc

jest jedna ekipa czy kilka na różne miejsca?

były pracownik

Pracowałem wraz z kolegą w tej firmie. Pracowaliśmy po 20-18 godzin dziennie co samo w sobie wydaje się nierealne, a jednak. Robiliśmy o chlebie i wodzie, podczas gdy Prekiel zajadał się rarytaskami (Wynikło to z braku JAKIEJKOLWIEK zaliczki). Do dzisiaj nie dostaliśmy ANI GROSZA. Obłudny i kłamliwy człowiek,krętacz a do tego pierdoła życiowa. Co do jakości jego usług budowlanych to szkoda marnować czas i klawiaturę. Piotrek, wróć lepiej do zawodu rzeźnika, przynajmniej będziesz mógł podjadać w czasie pacy. Nie polecam i nie pozdrawiam. PS CHRAPIE JAK WIERTARKA UDAROWA.

sprawiedliwy
@były pracownik

Nikt na ludzkiej krzywdzie się nie dorobił,karma wraca jak dobrze pójdzie Piotr P niebawem będzie bezdomnym bo jego mieszkanie jest wystawione przez komornika do licytacji.Jednak bym nie odpuścił niewypłaconej pensji.

Olga
@sprawiedliwy

Z wpisów wynika, że sytuacja firmy jest skomplikowana. Jakie są Twoje doświadczenia z Prekiel? Pracujesz tam jeszcze?

Czy są na forum pracownicy USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

tomek

Przecież, tak sie nie pracuje, jak dziennie mozna pracowac 20 godzin! sorry ale dla mnie to jest chore, pracodawca wam kazal tyle godzin pracowac? Przeciez to nie sa normalne warunki pracy tak sie nie traktuje ludzi

były pracownik 2013

[usunięte przez moderatora] nie wyplaca pieniadzy

Były na szczęście pracownik!

Mam zupełnie inne zdanie na temat tej firmy. właściciel kawał [usunięte przez moderatora] by spod siebie zeżarł! Nie polecam. ludzi robi w balona nie płacąc im pensji za cięzka harówę albo rzuca jakieś marne ochłapy a sam wozi się brykami i ładuje wszystko w swoją tłust (usunięte przez administratora)

bolo

Dobra wypłacalna firma POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL