USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL

Toruń

Opinie o USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL

tomek

Przecież, tak sie nie pracuje, jak dziennie mozna pracowac 20 godzin! sorry ale dla mnie to jest chore, pracodawca wam kazal tyle godzin pracowac? Przeciez to nie sa normalne warunki pracy tak sie nie traktuje ludzi

były pracownik

Pracowałem wraz z kolegą w tej firmie. Pracowaliśmy po 20-18 godzin dziennie co samo w sobie wydaje się nierealne, a jednak. Robiliśmy o chlebie i wodzie, podczas gdy Prekiel zajadał się rarytaskami (Wynikło to z braku JAKIEJKOLWIEK zaliczki). Do dzisiaj nie dostaliśmy ANI GROSZA. Obłudny i kłamliwy człowiek,krętacz a do tego pierdoła życiowa. Co do jakości jego usług budowlanych to szkoda marnować czas i klawiaturę. Piotrek, wróć lepiej do zawodu rzeźnika, przynajmniej będziesz mógł podjadać w czasie pacy. Nie polecam i nie pozdrawiam. PS CHRAPIE JAK WIERTARKA UDAROWA.

były pracownik 2013

[usunięte przez moderatora] nie wyplaca pieniadzy

Były na szczęście pracownik!

Mam zupełnie inne zdanie na temat tej firmy. właściciel kawał [usunięte przez moderatora] by spod siebie zeżarł! Nie polecam. ludzi robi w balona nie płacąc im pensji za cięzka harówę albo rzuca jakieś marne ochłapy a sam wozi się brykami i ładuje wszystko w swoją tłust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

bolo

Dobra wypłacalna firma POLECAM

Zostaw opinię o USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI OGÓLNO BUDOWLANE PIOTR PREKIEL