Opinie o MBA-system w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MBA-system. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MBA-system o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBA-system w Solec Kujawski

Pytanie?

Jakie stawki w firmie ile można zarobić przy normalnych godzinach pracy?

lalek Nowy wpis
@Pytanie?

Najniższa krajowa i najlepiej praca 7 dni po 12h lub więcej

Bolek

Nie polecam pracy w tej firmie. Ukraincy alkusy popijaja w pracy i po pracy urządzili swój (usunięte przez administratora) na własnych zasadach. Praca ciężka. Brud (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Maria Nowy wpis
@Bolek

A opiszesz ten brud dokładnie? Wiem, wiem mam paranoję odnośnie tego, ale chciałabym sobie dokładnie wyobrazić te warunki czy chodzi Ci o zwykły nieporządek tam czy coś grubszego

Bolek Nowy wpis
@Maria

Na halach produkcyjnych nikt z pracowników nie sprząta. Szczury w kurzu mogą się chować. Zakład od kilku lat nie widział porządnego sprzątania

Maria Nowy wpis
@Bolek

a co jakby jakąś firmę sprzątająca nawet raz na miesiąc symbolicznie ogarnąć? Ile to by mogło niby kosztować, przecież to nie aż taki wydatek. A ludzie od kontaktu ze szczurami przecież pochorować się mogą

soleczczanin

czy przyjmujecie ludzi do pracy jak tak to na jakie stanowiska

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

kadry
@Pedro

Dzień Dobry Potrzebujemy lakierników. Prosze z CV stawić się w siedzibie firmy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MBA-system? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
Sasiad

Czy wasza firma przekształciła się z stolarni, czy po prostu firma MBA wykupiła to miejsce ? Pracuje niedaleko i pamiętam, że były w tym miejscu robione meble. Pytam bo dobrze wiedzieć gdzie, co i jak jak by kiedyś przyszło szukać pracy (niekoniecznie w stolarstwie)

Kacper

Czy na miejscu też przyuczają zawodu?

Karol

Kilka lat pracowałem w MBA SYSTEM i bardzo sobie chwale prace w MBA SYSTEM poprostu jak komuś nie pasuje ta praca to po jakiego grzyba sie tam zatrudnił. Ja byłem operatorem maszyn sterowanych numerycznie i bardzo lubiłem tą prace. w MBA SYSTEM trzeba pracować a nie sie opier ... to nie biedronka. Pensja na czas i nadgodziny też. Pozdrowienia dla Łukasza Ch... i Darka T... z najleprzej zmiany jaka była w MBA. Szkoda że dyrektora A. P. już tam nie ma pozdro też dla Maćka H. kiedyś was odwiedzę. pozdrawiam Karol

Fancik i Sprajcik
@Karol

Karol widzę że wymieniłeś cały (usunięte przez administratora) gdzie się podziewasz? Na której odwekówce w Toruniu jesteś? Wracaj teraz buła pędzi bimberek można też kupić na miejscu w firmie i mieć bombę za małe pieniądze.

Kadry
@Karol

dziękujemy i pozdrawiamy

Daniel

Można nigdy nie otrzymać podwyżki jeśli się na nią nie zasłużyło!!

Przepracowałem w tej firmie kilka lat, podwyżki w tym okresie nie uświadczyłem. Potwierdzam co napisała poprzedniczka. Na tą chwilę to miejsce pracy jest dla ludzi z za wschodniej granicy nie dla Polaków bo naszych się tutaj nie szanuje. Ludzie odchodzą jeden za drugim, niestety szef nie widzi w tym problemu, prace rozdysponuje pozostałym i ma wywalone. Ludzie przestańcie dawać się poniżać i wykorzystywać w tej firmie. Na tą chwile nie ma najmniejszego problemu aby w regionie znaleźć inną prace. Życzę pozostałym aby znaleźli pracę w normalnych warunkach za przyzwoitą gażę.

Karol

Musiałeś być beznadziejny skoro podwyżki nie dostałeś

Przemysław

@Pracownik piszesz, że Polaków się nie szanuje, a że jest to miejsce dla osób ze wschodniej granicy. Czy zatem uważasz, że Ukraińcy są lepiej traktowani w firmie MBA-system? Czemu tak miałoby być?

pewnie ze warto, z tego co wiem miła i przyjazna atmosfera w biurze handlu, pracownicy i szef pomocni w razie kłopotu, sama nie pracowałam ale słyszałam od kilu osób

On44
@Monika

Szefie niech się szef do roboty weźmie a nie na forum rozpisuje;)

Grzegorz

Odradzam prace w tej firmie. Praca w beznadziejnych warunkach, ciągła gonitwa,(usunięte przez administratora) Jest dużo innych lepszych firm, więc nie dajcie się omamić słodkim gadaniem i obietnicami, które po podpisaniu umowy pójdą w zapomnienie.

Przemysław

@Asia na forum goworka obowiązuje regulamin, który jasno wskazuje, jakie wpisy mogą zostać z niego kasowane. Głównie są to te opinie, które są obraźliwe wobec innych osób. Nie ma możliwości kasowania innych komentarzy, których sam wydźwięk może być dla kogoś niewygodny. Warto się z nim zapoznać - jest dostępny w linku na dole strony.

Asia

Witam Macieju H widzę że usuwanie wpisów idzie ci równie sprawnie jak kradzież blachy z firmy Mbasystem. Co tak chodzisz jak byś miał kloca w majtach nic mi nie odpiszesz? Umiesz tylko szczekac na hali? I brać prowizje od innego złodzieja od łupu? To po ile jest w Toruniu kradziona blacha?

Tori
@Asia

Nie ma co tu wypisywać bo to jak walenie głową o mur jest tam więcej zlodzieji nie tylko detektorem tylko z tytułu nie polecam tej firmy no chyba że ktoś lubi pracować na nierobo z telefonem w ręku za minimalną stawkę więcej na godzinę to Ukraińcy tam mają

Asia

Panie Macieju H. Nie maskuje się pan i nie usówa wpisów bo i tak każdy wie że jest pan (usunięte przez administratora) blachy z MBA SYSTEM. Ciekawe czy żona powiedziała Morawieckiemu że ma męża złodzieja następne zdjęcia w gazecie to nie będzie pan pod palmami tylko jak pan kradnie blachę.

Xjg

Jak praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży? Czy warto?

polak

pracuje od 2 mc . firma niezła kasa nawet okej jak na poczatkujacego spawacza . tylko godziny wykanczaja. praktycznie obowiazkowo 12 h albo wiecej

egdp

Nie no @amelcia, wiadomo, że nie jest tak źle, nie trzeba też posiadać wielkiego doświadczenia na niektórych stanowiskach, jak np do składania mebli, a i tak na takim stanowisku kwota netto to jakieś 10 złotych na godzinę, więc całkiem nieźle i się opłaca.

rekin

Firma dno , [usunięte przez moderatora] dyrektor kawał (usunięte przez administratora) a a reszta kierownictwa dorabia się na [usunięte przez moderatora] ludzi.Odradzam tam prace szczerze.

pombeja

FIRMA BARDZO DOBRA TYLKO KIEROWNIK BARDZO SUROWY I NIEPRZYJEMNY WYZYWA Pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o MBA-system - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w MBA-system?

Zobacz opinie na temat firmy MBA-system tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBA-system?

MBA-system