MBA-system

Solec Kujawski

Opinie o MBA-system

polak

pracuje od 2 mc . firma niezła kasa nawet okej jak na poczatkujacego spawacza . tylko godziny wykanczaja. praktycznie obowiazkowo 12 h albo wiecej

egdp

Nie no @amelcia, wiadomo, że nie jest tak źle, nie trzeba też posiadać wielkiego doświadczenia na niektórych stanowiskach, jak np do składania mebli, a i tak na takim stanowisku kwota netto to jakieś 10 złotych na godzinę, więc całkiem nieźle i się opłaca.

rekin

Firma dno , [usunięte przez moderatora] dyrektor kawał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a reszta kierownictwa dorabia się na [usunięte przez moderatora] ludzi.Odradzam tam prace szczerze.

pombeja

FIRMA BARDZO DOBRA TYLKO KIEROWNIK BARDZO SUROWY I NIEPRZYJEMNY WYZYWA Pracowników.

Zostaw opinię o MBA-system - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBA-system