FH Ceres Sp. z o.o.

Błaszki

Opinie o FH Ceres Sp. z o.o.

ed

@cadi i co nie wiesz czy ta strona juz dziala normalnie/?

celina

wynagrodzenie interesuje każdego chyba, bo przecież nikt nie chce w ciemno iść i każdy pragnie zarabiać jak najwięcej. proszę podajcie więc jakie są stawki netto w Ceresie. szkoda że jeszcze daleko nam do modelu skandynawskiego gdzie zarobki są kwestią całkowicie jawną i otwartą, ludzie jakoś inaczej do tego podchodzą tam

J.G.F.

Duzo polakow oszukuje i temu nie maja pieniedzy. Jak nie chcecie dymki to kupuj u kogos. Ja mam duzo kupcow. A jak masz problemy to idz do sadu i tak nie wygrasz.

Szukasz pracy?

Jan Gerrit Feil

Zawiadamiam, iż obecnie sprawy prowadzone są przez naszą nową spółkę: FH Trade Sp z o. o. ul. Polna 92-96, 62-800 Kalisz tel. 62/ 724 50 51 fax. 62/724 50 08 e-mail: office@fhtrade.eu Wszelkie zainteresowane osoby, w tym wierzycieli zapraszam do rozwiązania spraw na miejscu.

MC

Gdzie? Jak się nazywa?

Man

Feil już ma nową firmę w Polsce, jestem kierowcą i przywoziłem już kilka transportów cebuli z PL, Czech i Słowacji.

manager

tak :) ja znam nazwy i adresy firm nie tylko w Anglii, do których feil sprzedaje cebulę - ale nie widzę powodu bym miał za darmo udzielać informacji!

klient 334

z całym szacunkiem drogi kolego, ale Ty nie potrafisz prawidłowo i bez błędów ortograficznych prostego zdania sklecić a za egzekucję pieniędzy od feila chcesz się brać? daruj sobie....

Dostawca

Czy ktoś zna może nazwę firmy do której prezes FEIL w Anglii sprzedawał / je duże ilości cebuli?

głupia kobieta

ceres się skończył pieniędzy za lipiec nie będzie a te ;;mądre;;kobiety kłócą się o resztki cebuli do obierania .A prezes stoi na schodach i się śmieje

rzeczywiście-to się pisze tak

Dostawca

Podaje jeszcze raz ten email, zeczywiscie dwa razy podalem błędny: halacia@o2.pl. Tera napewno jest ok. Pzdr

yol

Tam juz jakis czas temu przepisane wszystko bylo na FH Consulting Jakby nie bylo tez firma feila. Teraz zwolnic zamierza wszystkich oprocz AK i ŁP...

m

e-mail jakiś trefny!

Sory, oto poprawny adres: halacia@go2.pl

Dostawca

Słyszałem ze to prawda. Podobno już złożyli wniosek o upadłość. Czy ktoś zna może jakieś ukryte dobra FH Ceres, które może jeszcze zając komornik? Jeśli ktoś może pomoc, zapłacę prowizje 15%. Zainteresowanych proszę narazie o kontakt email: hałasie@go2.pl

CeresRulez

Haha:D:D i macie swój Ceres który jutro kończy działalność;] :DD:

gość1

feil nie palił nigdy i nadal nie pali....

była pracownica

Firma fajna ale te baby co tam pracują do kitu jedna drugiej by nóż w plecy wbiła wredne że aż ich żal a prezes to niczego sobie gościu tylko żeby lepiej dał zarobić bo marne teraz tam zarobki a jego największy błąd to że niepozwala zajarać

firma bez sensu pracownicy nie poważni protestują jak prezes wyjedzie jak jest w zakładzie to siedzą jak myszy pod miotłą

Powiem Wam jak ściągnąć długi w Sądzie ale nie pojedynczo tylko trzeba zebrać wierzycieli a z tym nie będzie trudno poza tym Feil ma niezłego mercedesa,którym czasem przyjeżdża do Polski Panowie i Panie tylko w kupie siła tylko trzeba się spieszyć póki jeszcze coś tam jeszcze jest do wzięcia ponieważ kilkanaście dni temu już nawet prądu tam nie było:)

Jak to zrobić? iz kim?

do dostawca

rolnik ma rację a ty nie - każdy może sie wypowiedzieć więc się nie zachowuj jak właściciel forum - jakeś taki bystry to sam coś wymyśl na FH Ceres by zapłacili - ja czekałem na zapłatę 8 miesięcy, jak holender potrzebował na gwałt cebule to kupił ode mnie ale pod warunkiem ze zapłaci dług i zapłacił - w marcu zawsze ruszał ze sprzedażą dymki może wówczas będzie okazją żeby ci co maja mu za dymke zapłacić zapłacą zamiast feilowi to tym co czekaja na pieniadze od niego

Zostaw opinię o FH Ceres Sp. z o.o. - Błaszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FH Ceres Sp. z o.o.