P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK

Opinie o P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK

inny młody

zarobki pżeważnie spóżnione to prawda ale jak ktoś dobrze pracuje to płacą nienajgożej.mi się podoba majster IREK bo to konkretny facet.kierownik bardzo zagoniony ale to on ma tu wszystko na głowie. majster Bartek jakiś zakrencony chyba sam nie wie co ma robic. Ja wole IRKA BO bardziej konkretny

łysy

Ogulnie zarobki nie za wysokie i najgorzej że prawie zawsze spuznione nawet o 2 tygodnie, robią tu też ukraincy i zabierają robote przez to mało nadgodzin, co do ludzi to trzeba uwarzać na niektórych bo są fałszywi i złośliwi ,szczególnie kierownik ,nie wiadomo po co ten facet tu jest , lata za szefem jak pies i świeci oczami, ludzie go nieobchodzą ,widzi tylko swuj czubek nosa ,a jak coś chce to trzeba się domyślać i niewiadomo o co mu chodzi bo wprowadza tylko haos i zamieszanie patrząc przy tym kogo by tu upierdilić i ponirzyć ,bo w tym jest najlepszy, kiedyś ktos nie wytrzyna i mu wpirdoli. Najgorzej wkurza ze są tacy co guwno robią i maja duzą kase, chyba za lata pracy w tym zakładzie. Majster Irek to potafi dać w kosc ,lepiej mu nie podpasc bo zapamieta na długo ,nie da się go obejsc bo to stary lis i cwaniak , ale potrafi docenic jak zapiepszasz bo wtedy robota schodzi, no i morzna do niego iść ze wszystkim bo wiele morze .Niektórzy wolą robic u Bartka na zmianie bo on jest zakrecony i robi tylko co mu kazą albo co ma napisane na kartce. Ja pracuje tu już dosyć długo, da sie przyzwyczaic do tego syfu w kurzu i chalasie ,trzeba po prostu robic swoje ,to się najlepiej na tym wychodzi. Pozdro!

młody

Ogolnie pracuje tam rok. Zarabiam wiecej niz ludzie ktorzy pracuja po 8 lat tam dlaczego? Dlatego ze przykladam sie do wszystkiego. Chcesz zarobic dobrze. Prosty przepis. Badz coraz lepszy i nie sluchaj innych pracownikow co mowia "po co tyle robisz, nikt nie bedzie cie za ro calowac po rekach" gdzies mam ich. Ja sie smieje jak z nich na wyplate jak dostaje kwitek ile zarobilem. Robienie ponad norme owocuje wyzsza oremia i czestszymi podwyzkami. Wiec nie gadac mi tu ze sie nie da zarobic. Premia, nadgodziny i dobra wyplata jest. Co do wyplaty na czas no wlasnie jest problem gdyz teraz otrzymalem 17 stycznia zamiast 10. Tydzien spoznienia. Zazwyczaj jest do 13. Dziekuje.

spokojny

Cały ten zakład to jeden wielki bałagan,praktycznie ciągnie to wszystko jeden koleś (usunięte przez administratora), poukładany gość który widać ,że ma głowę nie od parady, ale niestety sam wiele nie może zrobić.Pan kierownik widzi tylko swój interes ,nie interesuje go nic poza robieniem dobrego wrażenia i włażeniem w tyłek właścicielowi.Ten nowy majster to faktycznie luzak,ale zakręcony strasznie,chyba go wywalą bo mota się strasznie.Ogólnie jak jesteś dobry to nie jest tak źle,tylko te wypłaty żeby były na czas !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Ślusarski PPHU „FASSO” Sławomir Wilczek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
byly

zgadzam sie ze młodzi nie są doceniani przez pana kierownika. Znam paru pracow co wylecieli z kaprysu pana kierownika a byli naprawde dobzi. Ogulnie szlifierze tam robia (usunięte przez administratora) robote . Co nie ktuzi oczywiscie. Ireneusz N oberkany koles w sprawach papierkowych. Bartek takiego majstra kazdy by chciał luzak. Kontrola jakosci zero pojencia kapuś. Naj wiekszy minus nie ma podwyzek i wyplaty nie na czas.

paziu

Moja opinia na temat zakladu jest taka ze wszystko byloby oki gdyby wyplaty byly na czas! A TO JEST NAJWAZNIEJSZE !!!!!! Po drugie to co niektorzy z pracownikow wlaza w (usunięte przez administratora) kierownikowi liczac na jakas podwyzke ! W zakladzie jest wielu mlodych pracownikow ktorzy naprawde znaja sie na tym co robia i wielu starych powinno brac z nich przyklad ! Lecz mlodzi nie sa doceniani przez kierownika !Jesli chodzi o kierownika Andrzeja O. to ma facet swoje zagrania. Mistrz Bartek S. jest spoko ale nie wiem co on jeszcze robi w tym zakladzie ! Mistrz Ireneusz N. zero zastrzezen do jego osoby :) jesli ktos ma jakas sprawe to bez problemu moze odrazu kierowac sie do niego :)Kontroler Jarek to matol cymbal nie zna sie na swojej pracy !!! Atmoswere oceniam na bardzo dobra ! Komunikacja miedzy pracownikami tez bardzo dobra ! Ps uwazajcie na kasiorka , rympla , kontrolera i znalazlo by sie jeszcze kilka osob. PzD

olek

hyba sam andrzej sobie napuisał tom opinię

Lesny Jebaka

witam !Byłoby bardzo Fajnie gdyby zakład Płacił jeszcze na czas ! a tak pozatym spoko atmosfera jaka panuje w zakładzie jest zajebista , szlifierzy jak i spawacze dogaduja sie bardzo dobrze ! Pan Kierownik Andrzej O. bardzo wymagajcacy ale potrafi takze odwdzieczyc sie z swojej strony jezeli jest taka potrzeba ! Mistrz Produkcji Ireneusz N. poukładany gość który potrafi doskonale rozdzielic prace , drugi Majster Bartłomiej S. wszystko było by okej gdyby nie zmieniał za 15 minut roboty a "a moze bys teraz to zrobił a potem to " No i kontroler Pan Jarek no ma facet mistrza zeby sprawdzac płaszczyzne w rekawiczkach czy nie ma wgniecen lub wypukłosci xd Cała Ekipa FASSO Liczy na podwyżki ale nie 50 gr tylko Wieksze !!

rw

[usunięte przez moderatora]..podwyżek zero...traktują ludzi jak zera...fasływi i złośliwi.... beznadzieja

tz

Jakie zarobki są obecnie w tej firmie?

Słowa kojarzące się z Zakład Ślusarski PPHU „FASSO” Sławomir Wilczek (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nie jestem w stanie określić,moj tato pracował tam rok dostal 50gr podwyżki . Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi czułem sie tam dobrze . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem dostawałem 5,7gr Najbardziej podobało mi się w Zakład Ślusarski PPHU „FASSO” Sławomir Wilczek:w ogóle paca tam mi sie podobała. Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Ślusarski PPHU „FASSO” Sławomir Wilczek:PRACA PO 12h!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. "FASSO" SŁAWOMIR WILCZEK