Prymus sklep odzieżowy

Środa Wielkopolska

Opinie o Prymus sklep odzieżowy

w3er
użytkownik zarejestrowany

hej nie wiem czy wiecie ale teraz szukaja sprzedawcy w skelpie odziezowym w Orzyszu..wiaodmo ze zarobki jakies wysokie nie beda jednak sprobowac mozna

Majka

Fatalna obsluga.

Daria

Sklep jak sklep. Ale obsluga fatalna mam na mysli ten obok Rosmana w Srodzie wielkopolskiej. Skladalam tam cv w 2013 roku i bylam na rozmowie,ale reszta pracownic wtedy obecna w sklepie mierzyla mnie z gory na dol jak jakis obrazek. Jesli panuje tam taka atmosfera to ja dziękuję z taką robotę. Niech właścicielka wybiera sympatyczne KULTURALNE sprzedawczynie a nie same znajome wredne baby. Ja nie robię już tam zakupów od 2 lat głównie dzięki obsłudze.

ByłaKlientka

Witam. Sklep odzieżowy dla młodzieży. Robiłam tam zakupy do 2014 roku (Środa wlkp.) ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Ceny kiedyś były bardziej atrakcyjne,obsługa też milsza ale to było rok,2 lata temu. Teraz wolę zrobić zakupy w KIK lub w pepco,albo H&M czy Zarze. Nie wiem jak wygląda tam praca i sposób rekrutacji oraz jakie jest kierownictwo,ale może wypowie się jakaś była lub obecna pracownica. pozdrawiam. Klientka klijentka

maturzystka

sklep bardzo mi się podoba. Posiada modne ubrania i w dobrej cenie. Polecam

Zostaw opinię o Prymus sklep odzieżowy - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prymus sklep odzieżowy