Opinie o Prymus sklep odzieżowy w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Prymus sklep odzieżowy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prymus sklep odzieżowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymus sklep odzieżowy w Środa Wielkopolska

GAJA Nowy wpis

DOBRY SKLEP DOBRA MARKA I UPRZEJMOSC

Xxxx Nowy wpis

Pracowałam tam parę lat temu i niestety źle się to skończyło dla mojego zdrowia psychicznego. Potrafiłam przed pracą wymiotować z nerwów a to wszystko dzięki jednej dziewczynie która pracuje tam do dzisiaj. Szefowa też nic nie lepsza.. nie polecam tam pracować bo można popaść w depresję.

w3er Nowy wpis

hej nie wiem czy wiecie ale teraz szukaja sprzedawcy w skelpie odziezowym w Orzyszu..wiaodmo ze zarobki jakies wysokie nie beda jednak sprobowac mozna

Majka Nowy wpis

Fatalna obsluga.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prymus sklep odzieżowy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Daria

Sklep jak sklep. Ale obsluga fatalna mam na mysli ten obok Rosmana w Srodzie wielkopolskiej. Skladalam tam cv w 2013 roku i bylam na rozmowie,ale reszta pracownic wtedy obecna w sklepie mierzyla mnie z gory na dol jak jakis obrazek. Jesli panuje tam taka atmosfera to ja dziękuję z taką robotę. Niech właścicielka wybiera sympatyczne KULTURALNE sprzedawczynie a nie same znajome wredne baby. Ja nie robię już tam zakupów od 2 lat głównie dzięki obsłudze.

ByłaKlientka

Witam. Sklep odzieżowy dla młodzieży. Robiłam tam zakupy do 2014 roku (Środa wlkp.) ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Ceny kiedyś były bardziej atrakcyjne,obsługa też milsza ale to było rok,2 lata temu. Teraz wolę zrobić zakupy w KIK lub w pepco,albo H&M czy Zarze. Nie wiem jak wygląda tam praca i sposób rekrutacji oraz jakie jest kierownictwo,ale może wypowie się jakaś była lub obecna pracownica. pozdrawiam. Klientka klijentka

maturzystka

sklep bardzo mi się podoba. Posiada modne ubrania i w dobrej cenie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Prymus sklep odzieżowy - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Prymus sklep odzieżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Prymus sklep odzieżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Prymus sklep odzieżowy