Oberthur Technologies

Kobyłka

Opinie o Oberthur Technologies

Olo

Wynagrodzenie ok (spokojnie można wyrwać 14000 brutto), ale trzeba uważać na kółko różańcowe pana W*****a. Jeśli lubisz pracę po godzinach, lizusostwo i donoszenie na siebie to jest to wymarzona praca dla ciebie.

Janusz

Kiepska firma, zarobki kiepskie, 8 godzin pracy to pobozne zyczenie, atmosfera w pracy kiepska. Generalnie AMG.net w wersji 1.1, taka biedronka IT 1.1

Janusz2
@Great 08.05.2015 16:53
i zapewne właśnie dlatego udało nam się zbudować zespół w 95% dzięki rekomendacjom naszych pracowników :) Dodam, że w przeciwie...

To chyba u Was w Łodzi. W Kobyłce sprawa przedstawia się inaczej zostałem zmuszony do przejścia do innego działu, do wyboru druga opcja - zwolnienie. Teraz mam szefową, która nie ma ani wyglądu ani wiedzy "chyba właśnie z polecenia" bo na temacie to się nie zna w ogóle. Przypisuje sobie zasługi innych i wszystkie kity łyka jak młody pelikan.

Paweł
@Janusz 08.04.2015 20:35

Zgadza się w 100%

Zostaw opinię o Oberthur Technologies - Kobyłka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberthur Technologies